ל"iRobot" שני רובוטים חדשים לרצפות – השואב והשוטף

שיעשו בשבילי את עבודות הבית, בלי להרעיש ובלי שאתאמץ. מבחינת ניקוי הרצפות, נראה שהגעתי לתשובה: שני רובוטים חדשים שפיתחה חברת iRobot, המובילה העולמית בשואבי אבק רובוטיים. הטכנולוגיות משלבות ניווט, ניידות, מניפולציה ובינה מלאכותית, מתוך כוונה לאפשר לאנשים למצוא דרכים חכמות יותר לנקות ולאפשר להם לפנות זמן לעשות את הדברים שהם אוהבים.

Braava jet m6 הינו רובוט שוטף הרצפות הראשון בעולם, המתמודד עם לכלוך קשה ומשולבת בו טכנולוגיית Imprint Link, המאפשרת לו לפעול בתיאום מושלם עם הרובוט החדש השני של המותג – ה-+Roomba s9 בעל מברשות רחבות יותר, המשתמש בטכנולוגיית PerfectEdge, המאפשרת שאיבה יותר חזקה.

באירוע ההשקה, ספרו לנו נציגי החברה, שהגיעו במיוחד מחו"ל, כי דגמי השואבים החדשים עובדים יחדיו בתיאום לקבלת הניקוי העמוק ביותר. מכשיר ה-+Roomba s9 עם מערכת סילוק אשפה אוטומטית (Clean Base Automatic Dirt Disposal), הינו השואב הרובוטי האינטליגנטי ביותר ומסוגל לנקות באופן יסודי יותר מכל רובוט אחר. הרובוט השוטף ה- Braava jet m6 מתמודד עם חדרים וחללים גדולים הודות ליכולות ניווט ומיפוי מתקדמות. הודות לטכנולוגיית Imprint Link הרובוטים החדשים יכולים לתקשר ביניהם, ולבצע מטלות באופן אוטומטי – שאיבה ולאחר מכן שטיפה ללא שום התערבות מצד המשתמש.

לדברי קולין אנגל, יו"ר ומנכ"ל iRobot: "בשנת 2018, חברת iRobot שילבה זיכרון רובוטי ומערכת ריקון אוטומטית מתקדמת לשואבי האבק של רומבה, תוך כדי העלאת רמת הניקוי האוטומטי. כעת, עם הכרזת המכשירים החדשים, ה-+Roomba s9 וה- Braava jet m6 חברת iRobot מציינת הישג משמעותי נוסף בתחום האוטומציה לרובוטים ביתיים. לקוחות יכולים לשכוח משאיבת אבק במשך שבועות, וכעת גם יכולים ליהנות שטיפה אוטומטית ללא כל מאמץ".

לדברי כריסטיאן סרדה, משנה למנכ״ל iRobot: "ה- +Roomba s9 וה- Braava jet m6 הם הרובוטים המתקדמים ביותר שאי פעם ייצרנו והינם הרובוטים המתקדמים ביותר בשוק. לקוחות הדורשים ביצועים גבוהים יעריכו את השאיבה החזקה של ה- +Roomba s9 ואת יכולתו להגיע לפינות ולאזורים בעיתיים. הודות ליכולת המיפוי והניווט של ה- Braava jet m6, לצד יכולות הניקוי המתקדמות שלו – הופכות אותו לעוזר החכם ביותר בכל בית".

למען כולכם, הינה הרחבת המידע אודותם:

ה-+Roomba s9 – בעל מערכת ניקוי חדשה עם עוצמת שאיבה פי 40 משואבים קודמים, נתון משמעותי במיוחד בעיקר בשאיבת שטיחים. יתרונו המובהק בכך שמגיע לכל פינה בבית. מערכת הניווט ה- iAdapt 3.0, המבוססת על טכנולוגיית vSLAM ומוגנת בפטנט, מסייעת ל-+Roomba s9 לנווט בבית באופן חלק ויעיל. חיישן תלת-מימד ממוקם על השואב והוא סורק את הדרך במהירות של 25 פעמים בשנייה, על מנת לסייע ל- +s9 להגיע גם לפינות העמוקות ביותר ולנקות משטחים גדולים ביעילות. על ידי שימוש בטכנולוגיית Imprint Smart Mapping, הרובוט לומד להכיר את מבנה הבית ומעניק שליטה מלאה על תזמון ובחירת החדרים לניקוי.

מובנית בו מערכת סילוק אשפה אוטומטית, Clean Base, המאפשרת את הניקוי היסודי ביותר הודות לחיישן תלת-מימד וטכנולוגית PerfectEdge. בעל מברשות גומי רחבות יותר ב-30% ומטרתן הגעה לכל פינות הבית. מרקמן המיוחד מאפשר ניקוי קרוב יותר במשטחים שונים, מרצפות ועד לשטיחים. המברשות מתאימות את עצמן למשימת הניקוי: חלקיקים קטנים, אבק, לכלוך, שיער ועוד. המברשת הפינתית המיוחדת משתמשת בזרועות בעלות חמש זוויות כדי לתפוס לכלוך ופסולת מהפינות והפאנלים.

ה-+Roomba s9 כולל מערכת אנטי-אלרגנים, הראשונה והיחידה הקיימת בשואבים, הלוכדת אבקה ועובש, ומונעת מהם לצאת מהרובוט או מתחנת הטעינה, ה-Clean BaseTM. ה- +Roomba s9 משתמש במסנן ייעודי, הלוכד 99% מהאלרגנים, עובש, קרדית האבק, ושיערות בעלי חיים. מערכת סילוק האשפה האוטומטית, Clean Base, מאפשרת ריקון של תוכן הרומבה לתוך מיכל ניקיון, המשמש גם כתחנת עגינה. מיכל הניקיון אוגר בתוכו את הפסולת, הלכלוך והאבק בתוך שקית סגורה שיכולה להכיל עד ל- 30 מיכלי לכלוך, נפח המספיק למספר שבועות.

Braava jet m6 – הרובוט המתקדם ביותר בשוק, המציע שטיפה או טאטוא של הבית כולל שטיפת חדרים ומשטחים גדולים. אידיאלי עבור משטחי רצפה כמו פרקט, פורצלן ורצפות אבן. בדומה ל-+Roomba s9, גם ה- Braava jet m6 משתמש במערכת הניווט המיוחדת iAdapt 3.0 עם טכנולוגיות ה- vSLAM וה-Imprint Smart Mapping, המאפשרות לו ללמוד את מבנה הבית ומעניקות לו שליטה מלאה על תזמון ובחירת החדרים לניקוי, כולל הגעה לכל הפינות וניקוי מסביב לרהיטים, שטיחים ומכשולים נוספים.

ניתן לתכנן את הניקיון באמצעות אפליקציית iRobot Home או על ידי לחיצת כפתור Clean. כאשר ה-Braava m6 מסיים את הניקוי, יש להחזיקו מעל פח אשפה וללחוץ על כפתור ה-Eject כדי לשחרר את המגבים לפח. לאחר שה-Braava m6 מסיים את תהליך הניקוי, ניתן לצפות בדוחות ניקיון ופרטים אחרים באפליקציית iRobot Home. מגבים נוספים ניתנים לרכישה בנפרד.

אם רמת הסוללה נמוכה לפני תום עבודת הניקיון, המכשיר יודע להטעין את עצמו מחדש ולהמשיך בניקיון מיד לאחר מכן. במצב שטיפה, המכשיר מסוגל להתמודד עם לכלוך קשה כמו כתמי שומן, כתמים דביקים וכדומה. במצב של טאטוא, המכשיר משתמש בכוח אלקטרו-סטטי על מנת ללכוד לכלוך, אבק ושיער חיות.

המחירים:

רומבה +s9 עולה 4,990 שקל

בראבה ג'ט m6 עולה 2,490 שקל

לרכישה בחנויות "איירובוט" ברחבי הארץ ובאתר החברה, בו תוכלו לקבל גם פרטים נוספים: www.irobot.co.il

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.