ב"ג'ונסונס בייבי" פורמולות משופרות וסדרה חדשה עם "מגע כותנה"

אגלה את האמת: החלטתי שלפני שאני מוסרת את מוצרי הסדרה לשימוש התינוק המשפחתי – אנסה אותם על עצמי. עורי בוגר, יבש ורגיש ואני שמה לב כי בזמן האחרון אני מעדיפה מוצרי ניקוי לתינוקות, כולל למכונת הכביסה וכולל מסנני קרינה. מה אני אגיד, מהתנסותי האישית – שהם מעולים ומעניקים לעורי הדק והרגיש רוגע, רכות ונעימות.

"Johnson & Johnson", מותג מוצרי התינוקות הבינלאומי המוביל, יצא במהלך מהפכני בקטגוריית טיפוח התינוקות, הכולל חידוש של מוצרי "Johnson's baby". במסגרת המהלך שמה ג׳ונסונס את חווית ההורה במרכז והתאימה את מוצריה לצרכי ההורים. כחלק מהמהלך המהפכני, המותג עבר שינוי משמעותי גם בנראות ובעיצוב שלו בכדי לספק סטנדרט גבוה יותר של פרקטיות. למרבית המוצרים נוספו משאבות לחיצות לשימוש פונקציונאלי ביד אחת. שינוי אחר הוא בהיבט של הפורמולות לשיפור הפתרונות הבריאותיים. מוצרי הסדרה כוללים פורמולות חדשות שהינן 100% עדינות, ללא צבעים, ללא פראבנים, ללא פתאלטים וללא סולפטים. בנוסף, במוצרים החדשים הושם דגש גם על שימוש בחומרים טבעיים יותר.

מחברת "ג'ונסון אנד ג'ונסון" נמסר כי: "התחלנו במהלך המהפכני בקטגוריית טיפוח התינוקות מתוך מטרה של העצמת חווית ההורה והתפתחות בריאה יותר של התינוק. אנו מביאים בשורה להורים ולתינוקות ומציעים מוצרים חדשניים ואיכותיים עם רכיבים טבעיים. זאת, מתוך השאיפה להמשיך ולהיות שותפים מלאים של ההורים בהתפתחות התינוק ולהמשיך להעניק להם את המוצרים הטובים ביותר עבור תינוקם".

1) ג'ונסונס שמפו לתינוק – באריזה 750 מ"ל והמחיר: 27 שקל.

2) ג'ונסונס אל סבון לתינוק – באריזה 750 מ"ל והמחיר: 23 שקל.

עוד חדש: מוצרים שפותחו במיוחד עבור עורם העדין של תינוקות בני יומם ולכך מיועדת הסדרה החדשה – "ג׳ונסונס מגע כותנה" ("JOHNSON’S CottonTouch"). הסדרה פותחה בהשראת בד הכותנה אשר אהוב כל כך בהיותו רך, נספג ואוורירי ולכן שילבו את הכותנה במוצרים, כדרך להעניק לתינוק תחושה של רכות מפנקת. באירוע ההשקה הודגש בפנינו כי המוצרים פותחו במיוחד על מנת להעצים את אפקט המגע העדין של ההורה ולשפר את חוויית יצירת הקשר עם התינוק.

בסדרה לתינוקות בני יומם, ג׳ונסונס מגע כותנה (JOHNSON’S CottonTouch) שלושה מוצרים:

1) ג'ונסונס תרחיץ ושמפו, מגע כותנה – המחיר: 23 שקל.

2) ג'ונסונס מגע כותנה תחליב לחות לפנים ולגוף – המחיר: 33 שקל.

3) ג'ונסונס שמן תינוקות לעור, מגע כותנה – המחיר: 27 שקל.

את המוצרים ניתן להשיג ברשתות השיווק, ה"פארם" ורשתות התינוקות.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.