שעוני "סווטש" בקולקציית "ביג בולד" – קיץ 2019

אני הגעתי לאירוע ההשקה בסניף הדגל של המותג בצפון הארץ ב"עופר – גרנד קניון בחיפה", משם נעו בכירי החברה לנקודת השקה נוספת בסניף "סווטש" ב"עופר הקריון" וכל זאת בדיוק במקביל להשקות בניו יורק, בלונדון, בשנחאי ובהונג קונג של קולקציית שעוני "BIG BOLD" ("ביג בולד") האופנתיים של יצרנית השעונים השוויצרית "סווטש". קולקציה חדשה לקיץ 2019, שעוצבה בהשראת הערים המובילות בעולם, ביניהן: ניו יורק, לונדון, שנחאי, הונג קונג, מוסקבה ועוד ותואמת את הקו של "סווטש", כמותג אייקוני לשעונים טרדנים ועכשוויים. הקולקציה בשילוב מראה עתידני, טכניקות חדשניות ועיצוב מתוחכם וספורטיבי בפרוש מעניקה מענה מדוייק לצרכנים הבטוחים בעצמם ובמה שיש להם לומר.

אן שרנסקי, מנכ"לית "סווטש ישראל", פתחה את האירוע ואמרה: "היום משיקים בכל בירות האופנה בעולם את סדרת השעונים החדשה ואנו גאים ושמחים להשיק בחנות הדגל של סווטש בחיפה. מדובר בליין שעוני יוניסקס, המתאפיין בעיצוב מאסיבי ובעל מראה אורבני מותחכם".

אחריה הוסיפה דניאל רחום, סמנכ"לית השיווק של קבוצת "רולטיים", ייבואנית "סווטש": "מותג השעונים סווטש הוא מותג אייקוני לשעונים טרנדים ועכשוויים. הקולקציה כוללת 6 דגמי שעונים שונים, בהשראת תרבות הביטוי העצמי ומתאפיינת בעיצוב בועט וחצוף".

אהבתי מאוד את האיפיונים המיוחדים של דגמי קולקציית "BIG BOLD":
1) העיצוב מסיבי במיוחד.
2) לוח השעות רחב במיוחד – קוטר 47 מ"מ.
3) לוח השעות מאוד דק – עובי של 16.5 מ"מ בלבד.
4) כתר השעון בשעה "2" – כך שלא יפריע לכיפוף מרפק כף היד.
5) הזכוכית השטוחה מעניקה פרספקטיבה אחרת ומדגישה את לוח השעון.
6) לוח השעון מודפס בתלת-מימד ומעניק לשעון לוק טרנדי ועכשווי.
7) צבעים מרשימים, בולטים וכהים כמו: כחול, אדום, כתום, צהוב ועוד.

לדברי יקיר נגר, מנהל רשת חנויות "סווטש", לרגל השקת הסדרה החדשה, הפריטים בה יימכרו במחיר 429 שקל בלבד.

בקולקציית קיץ 2019 של "סווטש" גם מהדורה מוגבלת של כ-90 יחידות בלבד מהדגם העולמי "BAPE" (בייפ), שהוא השעון המדובר בעולם, שעוצב בהשראת הערים המובילות בעולם, בשיתוף פעולה עם מותג הסטריט- סטייל הראשון בעולם "BAPE", המשדר אורבניות, מציג עיצוב טרנדי של שמות הערים המובילות וכולל את מפת העולם על הצג. המחיר 599 שקל.

צילום: יח"צ חו"ל (השעונים), אסף לוי, שרה אקו (אירוע ההשקה)

סגור לתגובות.