ב"הולנדיה" אפליקציה לשינוי תנוחת השינה של הנוחר

לא עוד דחיפה עם המרפק, כדי לגרום לנוחר מעט להתעורר ולשנות את תנוחת השינה שלו, להפסקת נחירותיו. ה"חדר החכם" של "הולנדיה" מאפשר זיהוי צליל נחירות ובהתאם לכך שינוי אוטומטי של תנוחת המיטה להפסקת הנחירות – ותודו כולכם שזה הפטנט הכי מעניין שיש בתחום שוק אביזרי השינה. האפליקציה של "אאופינג" ההולנדית מופעלת באמצעות הטלפון הסלולרי ושולטת על מגוון רחב של פעולות בחדר השינה, ביניהן בחירת מוסיקת ההשכמה ושליטה על התאורה והטמפרטורה בחדר. חשוב להבין כי אלמנטים כמו תאורה וטמפרטורה משפיעים על השינה והיקיצה שלנו וגם הם מקבלים מענה במסגרת "חדר השינה החכם".

אתם שמים לב שפג תוקפה של הגישה לפיה מה שמעניק לשינה איכות הוא הרחקת טכנולוגיות חדישות, מחדרי השינה, לטובת חדרי שינה נטולי טלוויזיה, ניידים ואורות כחולים. מעכשיו דווקא להפך – יש טכנולוגיה הולנדית חדישה, של חברת "Auping" שתופסת את מקומה בחדר השינה ונרתמת אף היא לשיפור איכות השינה. כך למדנו באירוע השקת "חדר השינה החכם", במסגרת הפתיחה המחודשת של חנות רשת "הולנדיה" בהרצלייה פיתוח, חנות המשתרעת על-פני 500 מ"ר ובעיצובה המחודש הושקעו כ- 750,000 ש"ח.

כאשר גלאי הנחירות של "Auping Smart Base" מופעל, הוא מודד את רמת הקול בחדר והאלגוריתמים שלו מזהים את עוצמת צליל הנחירה. אם האדם נוחר ישן על הגב, מדידת הקול מפעילה את החלק האחורי של המיטה כדי לעלות מעט על מנת להגדיל את כמות האוויר הנשאפת בעת הנשימה ולמזער את הנחירות. אם הנוחר ישן על הצד או על הבטן, המדידה מפעילה תנועה קלה שנועדה לגרום לנוחר לשנות תנוחה – מבלי להפריע לבן/בת הזוג. הכל אוטומטי לחלוטין, הסביר לנו אבי ברססט, מנכ"ל חברת "הולנדיה" הישראלית, המתמחה בהנדסת שינה. ברססט משמש כנציג ישראל בארגון השינה העולמי (מזה כשנתיים, ישראל נמנית בין 73 המדינות החברות בארגון השינה העולמי) ויחד עמו פועל ליצירת מודעות והנחלת הידע לציבור הרחב בכל הקשור לחשיבות השינה.

כדאי לדעת כי האפליקציה מוטמעת בטלפון הסלולרי ומאפשרת לתכנן את טקסי השינה והיקיצה הקבועים: ניתן לקבוע את הזמן שבו הווילונות נסגרים באופן אוטומטי, השעה בה כבה האור בלילה, לבחור תאורה ספציפית ומוסיקה לשעת ההשכמה, ובכך ליצור אווירה נעימה בבוקר. היא משתלבת גם עם יישומים שונים כגון Google Home, Philips Hue ו- thermchats של Bosch . בדרך זו, אפשר לדבר עם Google הבית או אמזון Alexa למעשה לשלוט דרך המיטה, באמצעות פקודה קולית על ידי קישור של פונקציות שונות יחד, Auping יוצרת חוויית שינה מרחיקת לכת, הרבה מעבר למיטה עצמה.

עוד הרחיב אבי ברססט, מנכ"ל חברת "הולנדיה" הישראלית, על השקת קונספט העיצוב החדש של חנויותיה. לדבריו, הקונספט החדש שם דגש על אווירה ביתית, מזמינה ופונקציונאלית, המשלבת עץ טבעי, שטיחים יוקרתיים, אביזרי עיצוב ואקססוריז משלימים, המחברים בטבעיות בין מתחמי החנות השונים. ביניהם, קולקציית בדים חדשה בטכנולוגיית "איזי קלין", המאפשרת ניקוי של כל כתם ולכלוך בעזרת מגבון.

הקונספט החדש יצר מתחמי שינה שונים, בהתאם לאופיים ומקורם של מותגי העל ש"הולנדיה" מייצגת:

מתחם שינה בריטי מלכותי – Vispring, היקר בתחומו בעולם והחביב על המלכה אליזבת ועל יתר בני משפחת המלוכה הבריטית וסלבריטאים רבים. המזרנים דומיננטיים בגודלם ובאיכותם והם נתפרים בתפירה אישית ולפי מידה וניתנת עליהם אחריות לכל החיים, מה שהופך אותם ברבות השנים לנכס משפחתי, כזה שעובר בירושה מדור לדור.

בסניף בהרצלייה מוצג דגם מיטה חדש, שיוצר במהדורה מוגבלת, בעיצוב חדשני ועכשווי ובקווים נקיים. מערכת המיטה נתמכת על-ידי רגלי מתכת, גב המיטה אופנתי ורחב והמזרן מתון יותר. מחירה זול יותר מהמערכות הקלאסיות של המותג והיא מאפשרת טעימה מעולם חוויית השימוש האקסקלוסיבי.

מתחם שינה הולנדי – Auping ההולנדית המציאה את המיטה המתכווננת הראשונה בעולם. היא נוסדה לפני כ- 130 שנה כאשר יוהנס אלברטוס אאופינג, נפח במקצועו, התבקש על ידי בית חולים הולנדי לייצר מיטות היגיניות יותר מאלו שהיו קיימות עד אז בשוק. הוא נענה לאתגר ופיתח מיטת רשת הכוללת בסיס קפיצי ואוורור למזרון. כך פיתחה אאופינג את מיטת העתיד. מאז, זכתה המיטה לעיצובים מחודשים ובמהלך השנים התעדכנה באופן קבוע כדי להתיישר עם המגמות האחרונות של צבע, דרישות ותובנות צרכניות. במתחם, מותג המיטה האייקונית Auronde Auping, בעלת העיצוב הייחודי והעל זמני של פרנס דלהיי שהפך אותה, מהרגע שבו יוצרה לראשונה ב-1973, לקלאסיקה בעולם השינה.

מתחם שינה דני – מפנק של המותג Tempur מדנמרק, המציג טכנולוגיית חלל לטובת שינה איכותית ובלתי מתפשרת.

מתחם אירוח איטלקי – עם ספות נפתחות למיטות במגוון דגמים (מספת יחיד ועד ספה זוגית) אשר עוצמתן הגדולה טמונה בקלות הפתיחה של הספות, בהינף אצבע או בפתיחה חשמלית באמצעות שלט.

לפרטים נוספים באתר "הולנדיה": www.hollandia.co.il

צילום: אביב חופי (האירוע), אאופינג הולנד

סגור לתגובות.