ל"קליניק" מייק-אפ חדש Superbalanced עם SPF 15

מסנן-קרינה בדרגה 15 כתוספת למייק-אפ הוא נתון איכותי, שיש לקחתו בחשבון. בתנאי מזג האוויר הישראלי, מקובל כי SPF 15 מספיק לשימוש יומיומי, אם לא יצאנו לחשיפה מכוונת לשמש. אם ניקח בחשבון כי בסיס המייק-אפ, בסיס של כל מייק-אפ, הם רכיבים אבקתיים הידועים ביכולת סינון קרינת השמש שלהם ומשולבים בכל מסנן-קרינה פיסיקלי – הרי שתוספת מסנן בדרגה 15 היא חשובה ורצינית.

למען האמת, הכיוון החדשני של המייק-אפ החדש של "קליניק" – "Superbalanced Silk Makeup SPF 15" הוא בכישורי האיזון שלו. הוא מעניק לעור כיסוי מושלם – ובכל זאת, אנחנו מרגישות אותו כאילו חסר משקל; המרקם שלו משיי-נוזלי ונמרח בקלות; הוא גם מעניק לעור לחות וגם מווסת את השמנוניות – וזו נקודה חשובה לבעלות עור שמנוני, שעורן עשיר בשמנוניות אך בעצם עלול להיות חסר לחות; מעניק לעור גימור מאט טבעי – באזורים השמנוניים ומעניק רוויה – לאזורים היבשים; פולימרים מביאים לטשטוש מראה הנקבוביות, הקווים והקמטים; ניתן לבנייה בשכבות – מכיסוי שקוף עד לבינוני ומתאים ביותר לעור יבש-מעורב, שמנוני-מעורב, שמנוני.

המחיר לצרכן: 159 שקל וניתן להשיג ברשתות ה"פארם", "אפריל" ו"המשביר לצרכן". בחנות "קליניק" ב"קניון הזהב" בראשל"צ ובחנות האונליין www.clinique.co.il.

לרגל אירוע השקתו, הגיעה ארצה אמנית הצבע והאיפור הבינלאומית של "קליניק" – פלורי וויט. מאפרת אנגליה, ילידת לונדון, עם מספר רב של לקוחות "שטיח אדום", עליהם נמנות רוזי הנטינגטון-ויטלי ורוזמונד פייק. שפע לקוחותיה הם העדות הטובה ביותר לסגנון הייחודי שלה, למיומנותה וליכולתה להעצים את יופיה של כל לקוחה. כך היא הסבירה לנו לגבי שימוש חכם במייק-אפ:

1. "למראה טבעי ורענן, משחו מייק-אפ סביב האף וטשטשו בתנועות כלפי חוץ. כעת, אתרו אזורים ספציפיים בפנים שבהם ניתן להבחין בפצעונים ומשחו עליהם שכבה דקה של מייק-אפ".

2. "למשיחת מייק-אפ, ניתן להיעזר במברשת או בקצות האצבעות. אני אוהבת לסיים את משיחת המייק-אפ בעיסוי התכשיר ובהידוק עדין שלו לעור. החום של קצות האצבעות מסייע לעור ולמייק-אפ 'להתמזג' למראה אחיד".

3. "בחרו את המייק-אפ הנכון שהוא בהתאמה מושלמת לגון העור שלכן. אם אתן מעוניינות להוסיף לעור עומק וגוונים חמים, תוכלו להיעזר בברונזרים. הימנעו ממשיחת מייק-אפ בגוון כהה יותר. זאת טעות".

היא הוסיפה הדרכות והמלצות שימושיות לגבי פריטי איפור שונים:

מסקרה – "אם אתן מבחינות ברווח בין קו הריסים לבין המקום בו המסקרה מתחילה, או אם הצללית שלכן נופלת על קו הריסים, קחו מברשת זוויתית ו'צבעו' בזהירות את המסקרה על קו הריסים לכיסוי טעויות. סרקו את הריסים עם מסקרה שלוש פעמים. פרעו את החלק החיצוני של הריסים ליצירת אשליה של קו ריסים ארוך יותר".

אייליינר – "כשאתן מתאפרות בעפרון איילינר, משחו אותו ברפרופים קלים וקטנים לאורך קו הריסים. פעולה זו תיצור קו מתאר מדגיש סביב העין ותעניק אשליה של עין גדולה יותר ללא קו בולט במראה צורם וגס ובלי למשוך את העור בזמן המשיחה".

גבות – "בחרו תמיד תכשיר/עיפרון לגבות בגוון אחד בהיר יותר מגוון השיער שלכן. במקום לצייר על קו הגבה או למלא את אזור הגבות, משחו את העיפרון ברפרופים עדינים על קו המתאר הטבעי של הגבה".

פודרה / ספיחת הפרשות שומן – "במקום לאבק את הפנים בנדיבות במברשת פודרה מסורתית, היעזרו במברשת קטנה למשיחת פודרה. השימוש במברשת טשטוש קטנה מאפשר משיחה מחושבת ומווסת את הברק במקום להסוות את הזוהר הטבעי והבריא של העור".

קונטורינג – הדגשת תווי הפנים עם משחקי אור וצל. "כשאתן מושחות קרם או פורמולה בסטיק ליצירת קונטורינג בלחיים, התחילו את המשיחה בקו השיער ושאבו את הלחיים פנימה ליצירת קו מנחה. התחילו בקו השיער ו'ציירו' קו של צבע בתנועה כלפי מטה תוך הפעלת לחץ רב ככל הניתן בהתחלה והפחתת הלחץ בהדרגה. עצרו כסנטימטר לפני השפתיים. כשאתן יוצרות את קו הקונטורינג, הפחיתו בהדרגה את כמות התכשיר הנמשח עם תנועת הקו. למראה טבעי של תווי פנים מודגשים יותר, היעזרו בחלק האחורי של האצבעות לטשטוש ברפרופים קטנים".

שפתיים במראה אומברה – הכוונה לדירוג גוונים, שבו הכהים נמצאים בחלק החיצוני של השפתיים ובהירים בחלקן הפנימי וזהו הסוד לשפתיים שתיהנו לשרבב. "תחמו את השפתיים. משחו שפתון ברפרופים קלים במרכז השפתיים. להדגשת השפתיים ולהבלטתן, משחו גם Clinique Lacquer במרכז השפתיים".

שפתיים במראה קונטור – הטריק הסודי של כל מאפר ומאפרת והרעיון המרכזי הוא הבלטת השפתיים לקבלת המראה הרצוי. נועד למשוך את המבט אל השפתיים באמצעות הקטנה של השפה התחתונה והגדלה של השפה העליונה סביב "קשת קופידון" (השקע הקטן מעל השפה העליונה).

1) "כשאני מגדירה את קווי המתאר של הלקוחות שלי באמצעות משחקי אור וצל, אני שואבת בדרך כלל השראה מבריז'יט בארדו, שהגדירה את השפתיים שלה בדרך ייחודית, באמצעות קשת ששרטטה בין שתי הפסגות של "קשת קופידון" וקו תוחם בחלק המרכזי של השפה התחתונה – אפקט שמשך תשומת לב רבה. כשמאמצים את הטכניקה הזאת, הארכיטקטורה של השפה משתנה ויוצרת מראה שפתיים מלא אך טבעי".

2) "טשטוש הדרגתי של זוויות השפתיים באמצעות משיחת מייק-אפ עליהן תדגיש את הצבע ואת התכשיר הנמשחים במרכז השפתיים ותבליט עד מאוד את השפתיים".

3) "התחילו במשיחת Line Smoothing Concealerאו All About Eyes Concealer בגוון מתאים סביב קו השפה התחתונה. כך תבטיחו ששולי המראה הסופי יהיו ברורים".

4) "הקדישו תשומת לב מיוחדת ליצירת מראה של שפתיים שזוויותיהן פונות יותר כלפי מעלה. לשם כך, צרו זווית מעט חדה יותר בין זוויות הפה לבין אמצע השפה התחתונה והתעגלות קלה מעלה בזוויות החיצוניות של השפה העליונה".

5) "כשאני מעוניינת למשוך את תשומת הלב ל'קשת קופידון', אני גם אוהבת ליצור קשת בין 'הפסגות' וקו תוחם ממש במרכז השפה התחתונה. כך תיצרו אפקט שימשוך תשומת לב רבה לשפתיים".

6) "מלאו שליש עד מחצית מהחלק החיצוני של השפתיים בתוחם שפתיים וטשטשו ב-Concealer Brush כדי לוודא שהצבע על פני השפתיים יהיה אחיד".

7) "כעת, משחו את גון השפתון הכהה יותר. התחילו את המשיחה בזוויות הפה ונועו לאורך קו השפתיים. אל תמשחו את השפתון על יותר מהשליש החיצוני של השפתיים".

8) "מלאו את שאר חלקי השפתיים בגוון הבהיר יותר. הספיגו בממחטה ולאחר מכן היעזרו באצבע או ב-Concealer Brush לטשטוש עדין בקצות השפתיים, בנקודה בה שני הגוונים נפגשים".

9) "להבלטה נוספת של השפתיים, סיימו את המראה בגוון מתאים או משלים של Chubby Plump and Shine שתמשחו מעל גון השפתון הבהיר".

10) "אם צריך, היעזרו כעת ב-Concealer Brush ובמעט קונסילר לניקוי הקו התוחם את השפתיים".

צילום: שאולי לנדנר, יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.