ל"איל מקיאג'" צלליות בשפורפרת במרקם קרמי עמיד

את צלליות העיניים במרקם קרמי אני מאוד אוהבת בגלל נוחות ההנחה עם האצבע וגם כי ניתן להתאפר בהן על עור עפעפיים חשוף, או לאחר המייק-אפ – בלי צורך בפודרה מקדימה ובלי חשש ליצירת כתמי צבע. השמחה שלי בעניין צלליות Extreme החדשות של "איל מקיאג'" היא בגלל אריזת השפורפרת הנוחה שלהן עם פייה מדוייקת, המאפשרת להוציא כמות חומר, כפי שאני בוחרת – רק על כרית האצבע ובלי לחשוש שהציפורן עם הלק תחדיר לכלוך לצנצנת. עוד נקודה לזכות אריזת השפורפרת של "איל מקיאג'" היא היותה גמישה, בעלת סגירה הרמטית ונוחה לנשיאה בתיק האיפור.

לי, קל מאוד להשתמש בצללית רקע בהירה ולהוסיף צללית כהה יותר, בין אם השנייה היא צללית קרמית או צללית אבקה רגילה. כבר נוכחתי לדעת, כי גם אם שאר היבטי איפור העיניים שלי רגיל – הבסיס של הצללית הקרמית העמידה של "איל מקיאג'" – מחזק את עמידות כל איפור העיניים שלי. טקסטורת הקרם הקטיפתית מאפשרת מריחה נוחה, ללא סימני כתמים, קפלים או סדקים ומעניקה גימור מושלם ועמיד לאורך זמן. העשרת הפורמולה בוויטמין E ובשמנים מלחחים המעניקים תחושה קלילה ונעימה.

הנוסחה הייחודית מכילה ריכוז פיגמנטים גבוה במיוחד, המאפשר קבלת גוון עז וכיסוי מלא, ליצירת מראה דרמטי ועוצמתי וכן טשטוש קל למראה מעושן ומסתורי. בסדרת Extreme ישנן 20 צלליות קרם בגוונים מהפנטים, בגימור מט, גליטרי או מטאלי, המאפשרות יצירת אינסוף מראות איפור שונים. קשת הגוונים נבחרה בקפידה וכוללת תמהיל רחב: החל מגווני בסיס טבעיים בקרם וניוד; גוונים קלאסיים בשחור, אפור וכסף; גוונים נצחיים בזהב, ברונזה וחום וכן גוונים טרדנים ייחודיים בסגול, כחול וירוק, בהשראת שבועות האופנה המובילים בעולם.

ללא רכיבים משמרים וללא ניסוי על בעלי חיים. המחיר המלא: 119 שקל ועד לסוף חודש מרץ מחיר מבצע של 69 שקל. להשיג ב-40 סניפי IL MAKIAGE ברחבי הארץ.

צילום: מוטי פישביין

סגור לתגובות.