"ג'נס גלובל" – קוסמטיקה אמריקאית בישראל

מוצרים חדשים לטיפוח עור הפנים, מוצעים לנשות ישראל, כמו גם ללמעלה מ- 100 מדינות ברחבי העולם עם נציגויות ב- 30 מדינות שונות, כגון: ארה"ב, טיוואן, הונג-קונג, ניו זילנד, יפן, רוסיה, אוסטרליה, דרום אפריקה, דרום אמריקה ועוד. הכירו את חברת "ג'נס גלובל" מארה"ב, שהוקמה בשנת 2009 והיא המפתחת ומשווקת מוצרי קוסמטיקה ותוספי תזונה בתחום האנטי אייג'ינג. מאחורי מותג הקוסמטיקה שני אנשי עסקים אמריקאים, תושבי בוורלי הילס, שכל אחד מהם הצליח בתחום השיווק שלו. האחד הוא רנדי ריי, בעל ניסיון ארוך שנים במכירות בתחום המחשבים, כולל מכירת מערכות תוכנה ומחשבים עבור נאס"א. השניה היא וונדי לואיס, שמזה מספר שנים גורפת פרסים חשובים בתחום העסקים ובשנת 2014 זכתה בפרס אשת השנה מטעם איגוד העסקים האמריקאי.

לפיתוח המוצרים שלהם הם גייסו מומחים בתחום: את ד"ר נייתן ניומן M.D – דרמטולוג קוסמטי מלוס אנג'לס ואת פרופסור וינסנט ס.גיאמפפה M.D – מנתח פלסטי שיקומי החוקר את היבט ההזדקנות בריאה והתחדשות הקוסמטית של הפנים והגוף. מה במגוון מוצרי החברה:

1) סדרת Luminesce – עם חמישה מוצרי טיפוח בתחום האנטי-אייג'ניג : ג'ל ניקוי לפנים, קרם עיניים, סרום, קרם לילה שיקומי וקומפלקס לחות לגוף.

Instantly Ageless (2 – מיקרו קרם עוצמתי לטיפול מיידי בקמטים.

Vidacell (3 ו- Finiti- שני תוספי תזונה בתחום האנטי-אייג'ינג.

blog-118-jeunesse-global-1

קיבלתי להתנסות את "Instantly Ageless" מיקרו-קרם עוצמתי נגד קמטים, שהחברה מצהירה עליו כי הוא פועל במהירות וביעילות לצמצום סימני ההזדקנות הבולטים וכי הפורמולה שלו פותחה בקפידה כך שתהיה בעלת מרקם קליל הנספג מיידית וקומפלקס לחות לעור, המורכב ממינרלים אשר מאחדים את גוון העור.

שלושת הרכיבים הפעילים המובילים בפורמולה הם: ארג'יירליין וסודיום ומגנזיום סיליקט. לדברי החברה, הארג'יירליין – מחייה את העור ומצמצם למינימום את הופעתם של קמטים עדינים ואת גודל הנקבוביות, למראה נטול פגמים; הסודיום והמגנזיום סיליקט ערוכים בתערובת בלעדית של שני סיליקטים שונים, אשר השילוב ביניהם מקדם השפעת מתיחה של העור. הסילקטים הללו מותחים את העור כך שהנקבוביות נראות קטנות יותר והקמטים נעלמים.

אני מוצאת כי היתרון הראשון במוצר זה הוא המארז עם שפורפרות קטנות בעלות סגירה חוזרת יעילה, המבטיחה הגנה אופטימלית על הרכיבים הפעילים בפורמולה. במארז 25 שפורפרות קטנות, שמספיקות יחד לכ-80 מריחות. המחיר: 279 שקל.

אופן השימוש המומלץ: כשעור הפנים נקי, מוציאים מהשפורפרת טיפה קטנה של "אינסטנטלי אייג'לס" וטופחים בעדינות שכבה דקה על האזורים שבהם מבקשים להתמקד, הכוונה לאזורים אשר איבדו את הגמישות שלהם. משאירים לח על העור ונמנעים מלהניע את הפנים במשך 2- 3 דקות, בזמן שהחומר מתייבש. התוצאה המוצהרת: הקרם נספג מיידית לתוך העור ומצמצם את המראה של הקמטים, להשגת עור מתוח ובגוון אחיד באופן בולט. לאחר פרק זמן זה, ניתן להמשיך בשגרת הטיפוח אך יש לקחת בחשבון כי מייק-אפ על בסיס שומני עלול להפחית את יעילות המוצר. הניקוי – את האזור שעליו הונח המוצר יש לנקות עם תכשיר ניקוי עדין לפנים ולאחר מכן לשטוף במים ולייבש בעדינות.

מכיוון שעור פני מאוד רגיש, חששתי מרכיבים שמצמצמים עוד יותר את פתחי הנקבוביות, מה עוד שאני זקוקה לתוספת שמנוניות בקרם הפנים ובמייק-אפ שלי ולכן העברתי את המוצר לנסיינית. הנקבוביות בעורה פעורות והיא ממילא נוטה להשתמש במוצרי oil free. לדבריה, היא התרשמה במיידית מההשפעה הטובה על צמצום נראות הנקבוביות, אבל הבעיה היא שהן לא מרוכזות באזורים שבהן העור נפול יותר ומבקש מתיחה ומיצוק.

את מוצרי "ג'נס גלובל " ניתן להשיג בארץ דרך משרדי החברה בטלפון : 09-8999766

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.