באתר "bela" מארזי חג עד 50 ש"ח

אני חדשה למדי blog-117-bela-1ברכישות באתר ה"פארם" – "bela" וכבר הצלחתי עם מוצרים במחיר מצויין ובעיקר מסיר איפור עיניים מדהים של "קליניק" במחיר מבצע. אתר "bela" פועל בהצלחה מאז שנת 2012 על-ידי קבוצה צעירה של יזמים שמאמינים ביכולת ליצור מהפכה בתחום הקמעונאות הדיגיטלית בישראל. הגם שבעיקרו זהו אתר לנשים – ברור שגם הגברים ימצאו בו שלל מוצרים שמתאימים להם. בהיבט הקוסמטי, הוא מציע שפע של מוצרי טיפוח, איפור, היגיינה, הסרת שיער, ציפורניים, הגנה מהשמש, מוצרים לנשים הרות, לגיל הזהב, לעור הנוטה לאקנה, לעור יבש ועוד.

כדאי לדעת על שרות מיוחד לקראת ראש השנה וחגי תשרי בכללותם, מועדי המתנות למארחת בארוחת החג, לשכנה, לחמות, לדודה או לחברה הטובה. אנחנו בהחלט מעדיפות קנייה קלה ונוחה בלי לצאת מהבית ואתר הפארם הגדול בישראל "bela" מציע פתרון זמין, קל וזול: מבחר גדול של מארזי חג לנשים ולגברים עד 50 שקל. את כל המארזים ניתן להזמין בלחיצת כפתור ובאתר ידאגו להעביר את המארז באריזה מהודרת עם שליח לכל כתובת שתבחרו.

blog-117-bela-3

בין שלל המארזים שמוצעים לחג ניתן למצוא מארזי טיפוח לנשים ולגברים: מארז רחצה וטיפוח העור לאישה של NIVEA, מארזי טיפוח לאישה של Dove, סט לקים איכותיים בצבעי פסטל של Perfect Chic Flowers Collection, מארזי טיפוח לאישה של Crema ושל חברת AHAVA, מארזי איפור ביניהם מארז לק ושפתון של Bourjois Creates Beige Glamour, סט מסקרה ועפרון תוחם עיניים של Dark Privilege, מארזי טיפוח לגבר של Crema, של המותג AXE ועוד ועוד.

blog-117-bela-2

לפרטים נוספים ולהזמנות: http://www.bela.co.il

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.