אופנת "מאוזנר" בקולקציית סתיו-חורף 2016 – 2017

חגי תשרי blog-117-mausner-2מזמנים אירוח חגיגי וגם ביקור בבית-הכנסת – מה שמחייב את הבוגרות יותר ב"לבוש טוב", מחויט באופן מחמיא לגזרה. הצעירות יותר, זקוקות לאיכויות האלו במלתחה הייצוגיות שלהן, שמחייבת חליפות עסקים מחמיאות ולא שמרניות מדי. לאלו וגם לאלו מציעה רשת האופנה "מאוזנר" ביגוד מוקפד ואיכותי. מראש, נלקח בחשבון הצורך בפריטים שיאפשרו לכל אחת להרכיב לעצמה מלתחה בשיטת "ערבב ושלב" (Mix And Match) לפי טעמה האישי ונטיות ליבה.

אמנם "מאוזנר", מוגדרת כרשת אופנת עילית אלגנטית – אך במקביל לקו המחויט והמוקפד, היא מציעה גם מראה יומיומי ונוח. מגוון פרטי קז'ואל – אך בעיצובים מדויקים, ברוח "בוטיק" ולא בפס ייצור מסחרי, המוני. יתרון נוסף הוא בבחירת הצבעים האופנתיים, blog-117-mausner-3באופן שיתן מענה ושימושיות של הפריט שנרכש גם בעונות הבאות, בהתאם לצרכי הלקוחות. מכאן פלטת הצבעים הרחבה, החל מהגוונים הקלאסיים ועד לגוונים הטרנדיים העכשוויים.

המראה השיקי-מחויט הוא סוד הקסם של אופנת "מאוזנר", המציעה בקולקציה החדשה שלה מבחר חליפות עסקים וחולצות המתאימות למראה ייצוגי ומוקפד. הקולקציה נבנתה מתוך ראיה רחבה שדואגת לאחרון הפריטים ואחראית על הופעתה של האישה לאורך כל שעות היום. בין הדגמים הרבים: מבחר גדול של חולצות מבדים נעימים ומלטפים, בדי כותנה ובדי משי בצבעים מרהיבים וגזרות נוחות. כמו כן, מוצעת מהדורה מוגבלת של ליין חולצות לבנות ייחודיות.

פריטים בולטים בקולקציה החדשה:

חולצות – סדרה מוגבלת של חולצות מבדי סינפוניה ומודל, מושקעות עד אחרון blog-117-mausner-4הפרטים, בגזרות מגוונות במבחר רחב של צבעים והדפסים.

סריגים – מבחר סריגים בגזרות והרכבי חומרים ייחודיים, בצבעים מגוונים ובמבחר רחב של הדפסים.

ז'קטים – עשויים מבדי סריג ויתרון משמעותי שלהם הוא שאת כולם ניתן לשלב עם מכנסיים של "מאוזנר" בגזרות נשיות ומחמיאות במגוון מידות ושלל צבעים – ולצאת מהחנות עם "חליפה אישית" מושלמת.

לידיעתכן, כדאי מאוד להיות חברה במועדות הלקוחות של "מאוזנר", בגלל ההטבות שמקבלים מדי פעם וכעת: "צ'ק זהב" המעניק זיכוי בסך 150 שקל על קניה מעל 750 שקל; זיכוי בסך 250 שקל על קניה מעל 1,250 שקל; זיכוי בסך 500 שקל על קניה מעל 2,500 שקל.

רשימת הבוטיקים באתר החברה: www.mausner.co.il

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.