ל-"HL" הקוסמטיקה המקצועית – סדרת "מולטי ויטמין"

עור blog-117-hl-2הפנים שלנו זקוק ביותר לוויטמינים לצורכי הזנתו ולא מקבל מספיק מהם במזון – בעיקר עם העליה בגיל. גם כי מערכות ההובלה פחות יעילות וגם כי הגוף בוחר להפנותם לאברים חיוניים יותר. מכאן חשיבות המענה שנותנת חברת הקוסמטיקה המקצועית הישראלית HL"" עם מוצרי הסדרה הקוסמטית החדשה שלה: "Multi Vitamin". ייחודיות הסדרה בכך שהיא מכילה ריכוז גבוה במיוחד של ויטמינים חיוניים לעור, כשהם מאוחסנים במיליקפסולות. אחסון קומפלקס הוויטמינים החיוניים במיליקפסולות הייחודיות, מסייע לשמירה על טריותם וריכוזם הגבוה של הוויטמינים, וכן תורם להגברת פעילות הרכיבים הפעילים, להמרצת העור, הזנתו והאטת תהליך הזדקנותו ולהענקת מראה חלק, בריא וקורן.

ויטמין A – בעל פעילות אנטי-אוקסידנטית ללוחמה ברדיקלים החופשיים המאיצים את תהליך הזדקנות העור. חיוני לתהליך התמיינות תאי העור ולחידושו, פועל להגברת ייצור הקולגן והאלסטין ולהחלקת קמטוטים. מעלה את רמת הלחות בעור, משפר את ספיגת הוויטמינים האחרים ומשפר את זרימת הדם ואספקת החמצן לעור.

ויטמינים מקבוצת B – קבוצת ויטמינים זו חיונית לשמירה על תפקוד תקין של העור והאטת תהליך הזדקנותו.

ויטמין C – נוגד חמצון רב עוצמה המנטרל רדיקלים חופשיים ובכך מטפל בנזקי עור, הנגרמים על ידי קרינת השמש. בנוסף, הוויטמין משפיע על יצירת המלנין, מסייע להבהרת העור וליצירת מראה עור בריא בעל גוון אחיד .

ויטמין E – חיוני לשיפור רמת הלחות בעור ולמניעת איבוד מים מהאפידרמיס. משמש כנוגד חמצון המגונן על העור מנזקי השמש, מצמצם את נזקי הקרינה ומסייע בעיכוב הזדקנות העור.

ויטמין F – חומצות שומן חיוניות מסוג אומגה 3 ואומגה 6 משמשות בתפקידי מפתח באיזון רמת הלחות בעור ולכן חשובות במיוחד בעור יבש. הן פועלות לחיזוק קרומי התא בעור, לאיזון, הזנה והעלאת רמת הלחות. משפיעות על היציבות והגמישות של העור.blog-117-hl-3

ויטמין H – ביוטין, פועל לאיזון בלוטות השומן שומר על מרקם חלק ואחיד של העור.

נכיר את מוצרי הסדרה:

1) ג'ל קלינזר – לניקוי יסודי של עור הפנים, מכיל קומפלקס ויטמינים: E ,A ו- F. לשימוש פעם-פעמיים ביום, על עור פנים לח, לעסות בתנועות סיבוביות ולשטוף היטב במים פושרים (להימנע ממגע בעיניים). באריזה 250 מ"ל ומחירה 152 שקל.

2) סרום – למניעת הזדקנות מוקדמת של העור. מכיל תערובת של הוויטמינים הפעילים A ,C ,E ,F H וכן תמציות צמחים חשובות. תמצית מהצמח הממליס תורמת לחיטוי העור, היא אנטי-דלקתית, מכווצת נקבוביות מוגדלות וממריצה את פעילות העור; גם לתמצית מהצמח ליקוריץ יש פעילות אנטי-חיידקית ואנטי-דלקתית והיא פועלת לשמירה על בריאות ומרקם העור, מרככת ומרגיעה. באריזה 30 מ"ל ומחירה 328 שקל.

3) קרם יום – מועשר בקומפלקס ויטמיניםA , B, Fו-H הפועל להעלאת רמת הלחות, להזנת העור ולשיפור מוצקותו וגמישותו. בנוסף, מכיל תערובת שמנים: שקדים, בוראז' ומקדמיה, תמציות צמחיות של הממליס וליקוריץ ואת חומצת האמינו גליצין לשיפור רמת הלחות בעור. באריזה 50 מ"ל ומחירה 223 שקל.

התנסתי בקרם היום ואני חייבת להודות שהוא היטיב עם עורי ספוג היובש הקייצי, בגלל רחיצות הפנים הרבות כי מה לעשות – המים באזורנו מכילים כמות רבה של סידן ולכן הם מייבשים את העור, גם אם משתמשים בחומרי ניקוי עדינים. בתחילה, חששתי שאולי הריכוז הגבוה של השמנים ייצור מרקם כבד מדי –blog-117-hl-1 ולכן ניסיתי את הקרם הזה בלילה. הרגשתי, בהחלט, נוח ולכן עברתי להשתמש בו ביום ומוצאת אותו כקרם טוב לעור רגיל עד יבש.

4) מארז חגיגי מולטי ויטמין – "Nourising Kit", המכיל את הסרום וקרם היום. המחיר: 468 שקל.

השיג אצל קוסמטיקאיות מורשות HL. לבירור נקודת המכירה: http://bit.ly/1M8BSB9

פרטים נוספים באתר  http://www.hl-labs.co.il

צילום: אורי גרון

סגור לתגובות.