ל"אהבה" מארזי "Happy Minerals" מתנות לחג

מארזי המתנה של "אהבה – מעבדות ים המלח" הם תמיד פריט בולט על המדפים, שקשה להתעלם ממנו – ולא רק כי הם פופולריים מאוד בחו"ל, הם איכותיים גם עבורנו. המארזים החדשים, לקראת חגי תשרי, נתונים בקופסה או בנרתיק מאוד שימושי כתיק-רחצה, איפור או לכל שימוש מתאים בבית. חשוב לדעת כי מארזי החג הינם במהדורה מוגבלת ולכן כדאי למהר ולאמץ מהם כי הם יפיפיים, כדאיים במיוחד ומכילים מוצרי טיפוח נבחרים של AHAVA לפנים ולגוף, לעור רך, זוהר ורווי בלחות.

לפני שאפרט אודות מארזי החג החדשים, חשוב לי להדגיש כי בכל אחד מהם נמצאים המוצרים הנחשקים ביותר של AHAVA, המבוססים על המינרלים הקסומים מים המלח, שמעוררים את העור לחיות מחודשת, תמציות צמחים ייחודיות והבוץ האגדי, העשיר במינרלים, שהוא אחד ויחיד בעולם בסגולותיו לעור. כמו כן, כל המוצרים במארזי המתנה מועשרים ב- OSMOTER™, שזו תמצית מרוכזת של מינרלים טבעיים מים המלח, פטנט רשום ופורץ דרך של AHAVA, המעלה את רמת הלחות, החיוניות והזוהר בעור ומעכב את הופעת סימני הגיל.

blog-117-ahava-2

1) מארז ידיים ססגוני "Happy Hands Collection" – מכיל 5 קרמי ידיים מינרליים מדהימים בריחם ובפעולתם המיטיבה עם עור כפות הידיים החשוף והם מאוד מובילים במכירות החברה. קרם ידיים בניחוח קקטוס ופלפל ורוד 30 מ"ל; קרם ידיים בניחוח Sea-Kissed 30 מ"ל; קרם ידיים בניחוח צבר ומורינגה 30 מ"ל; קרם ידיים בניחוח מנדרינה וארז 30 מ"ל; קרם ידיים מינרלי בניחוח קלאסי 50 מ"ל. המחיר: 79 שקל. מארז זה ניתן לרכוש, באופן בלעדי, בחנויות רשת "AHAVA".

2) טריו גוף קלאסי "Delightful Body Minerals Trio" – מכיל שילוב של 3 המוצרים המינרליים, בניחוח המינראלי הקלאסי של "אהבה" לידיים, רגליים וגוף. קרם ידיים 100 מ"ל; קרם רגליים 100 מ"ל; תחליב לחות 100 מ"ל. המחיר: 185 שקל.

3) הנבחרת הזוהרת "Happy Minerals Youth" – תיק מהודר עם נבחרת מובילה של מוצרי הטיפוח לעור הפנים, להענקת חיוניות וזוהר למראה עור צעיר וקורן. סרום OSMOTER™ x3 מרוכז לפנים 30 מ"ל; קרם יום "אקסטרים" לעידון קמטים ולמיצוק העור 15 מ"ל; תחליב ניקוי וטונר 3 ב-1 לפנים ולעיניים 30 מ"ל. המחיר: 329 שקל.

4) שלישיית לחות מינרלית "Infinite Mineral Moisture" – מכיל קרם לחות עשיר ליום לעור רגיל עד יבש 50 מ"ל; מסכת בוץ מינרלי 100 מ"ל ; קרם ידיים מינרלי Sea- Kissed 30 מ"ל. המחיר: 360 שקל.

להשיג ב: רשת חנויות AHAVA, ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי, רשת סופר-פארם, וחנויות נבחרות.

מידע נוסף באתר המותג: www.ahava.co.il

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.