"ריצה תיירותית" מעכשיו בתל-אביב כמו בבירות אירופה וניו-יורק

"מפגשי ריצה תיירותיים" הוא רעיון, תופס תאוצה, שהפך לטרנד סוחף של ממש. הרי ממילא אוהבי ריצה לא מוותרים עליה, אפילו כשהם בטיול חו"ל. מכאן, טרנד ההיכרות עם עיר גדולה לא רק בעזרת מדריך סיור – אלא בריצה קבוצתית עם מדריך ועצירה לקבלת הסברים. השם הוא " "Run Tour" – טרנד הריצה התיירותית, שכבש את בירות אירופה והעיר ניו-יורק וממחר (4.11.19) גם בתל-אביב: "Run Tour TLV" עם תכנית להרחיבו בשנה הבאה גם לירושלים.

מאחורי היוזמה עומדת "חברת מרתון ישראל", המנהלת את קהילת הרצים הגדולה בישראל ומפיקה אירועי קונספט של ריצה בכל רחבי הארץ. עופר פדן מנכ"ל מרתון ישראל שחקר את הפורמט בעולם, החליט ליישמו גם בישראל, תחילה בעיר תל אביב ובהמשך גם בירושלים. אל תחשבו על ריצת כושר, ממש לא. זו ריצת כיף, קלילה, שמתחילה בשעה 06:30 בבוקר, שזו ממילא שעת הריצה של חובביה, והיא אורכת שעה וחצי, עם הפסקות, טעימות ומים לכל אורך הדרך.

אירוע ההשקה ויריית הפתיחה התקיים במלון "מטרופוליטן" בתל אביב ונכחו בו נציגי מלונות ת"א והתאחדות בתי המלון של תל אביב, ביניהם עודד גרופמן מנכ"ל התאחדות המלונות בתל אביב ושרון גוברין מנכל מלון "מטרופוליטן". הודגשו בפנינו הרעיונות המשתלבים בפרוייקט "מפגש הריצה התיירותי":

1) ריצת בוקר קלילה – לאוהבי הריצה;

2) ריצה תיירותית – עם עצירה בנקודות והסבר (באנגלית) מפי המדריך;

3) ריצה חברתית – כיף קבוצתי של היכרות, עצירות, טעימות, שיחות – מפגש היכרות חברתי בלתי אמצעי ו-network מעולה.

על הצד המקצועי מופקד מוי אקסמן ולכל קבוצה יש מדריך אחד או שניים, שנבחרו בקפידה, כדי להבטיח שהם מכירים את העיר כמו את כף היד ואוהבים לחלוק את סודותיה עם הרצים. נקודות ההתחלה של הריצה יתמקמו לאורך טיילת TLV ​​ ומסלול הריצה יוביל את התיירים ברחובות, בזמן שהעיר מתעוררת, לריצה באתרים המיוחדים שלה.

"מפגש הריצה התיירותית" הראשון בתל אביב יתקיים מחר, יום שני, ה-4.11 ובכל יום שני בשבוע. הוא יתחיל בשעה 06:30, ויימשך שעה וחצי. "מפגשי הריצה" יצאו לדרך מטיילת תל אביב, לרחבי העיר כולל "כיכר "אתרים" , תחנת הרכבת הראשונה, נמל יפו העתיק, מגדל השעון של יפו, תיאטרון "הבימה", שוק הפשפשים, בית דיזנגוף, כיכר רבין ועוד.

אורך המסלול: כ- 15 ק"מ. בהמשך, קיימת מחשבה להציע בשבתות מסלול קצר יותר של 7 ק"מ.

העלות: כעת, בשלב השקת המיזם: 15 אירו (60 שקל)

לפרטים נוספים ולהרשמה באתר המיזם: www.runtourisrael.com

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.