"דוקטור עור" הרחיב את סדרת "Young" לטיפוח העור לצעירים

השרות הצבאי כבר מאחוריה, והיא מתכוננת לימי הסטודנטיאליות שלה, וזו תקופה נכונה עבורה להתנסות במוצרים החדשים בסדרת "Young" של מותג הטיפוח והטיפול "ד"ר עור". התגובה הראשונה שלה, לאחר כשבוע של התנסות, הייתה: "נהדר"! ובכל זאת, ביקשתי ממנה להמשיך ולהתמיד בשימוש בהם, מה שאנחנו מכנות כ"שגרת טיפוח". זאת, כדי להיות בטוחות שההטבה היא בגלל המוצרים ולא בגלל שטיפוח העור הוא מונח חדש עבורה וממילא כל דבר יותר טוב מכלום. לאחר כשלושה שבועות, שלא שמעתי מהנסיינית שלי, התקשרתי לברר מה קורה – אולי נרגעה מהתלהבותה הראשונית והניחה את המוצרים בצד. אבל, מה ששמעתי ממנה היה בדיוק ההפך: "קניתי עוד מוצרים מהסדרה!" היא דיווחה בהתלהבות, מה שמוכיח מעל לכך ספק את יעילותם ונעימותם לעור פניה הצעיר.

המותג "דוקטור עור", שכבר הרבה שנים נמצא בבעלות "ניאופרם מוצרי צריכה", הוא מותג מוצרי טיפוח וטיפול לפנים ולגוף, פרי פיתוחם של רופאי עור והוא מציע מגוון מוצרים רחב וייחודי. ייחודם של מוצרי "דוקטור עור" הוא בפיתוחם על ידי רופאי עור, מתוך מומחיות ומחוייבות לבריאות העור. מגוון ממוצרי "דוקטור עור" נבדקו לעור רגיש ומתאימים למגוון סוגי וצרכי העור שונים. בכל מוצרי "דוקטור עור" רכיבים שיעילותם מוכחת.

המוצרים שמסרתי להתנסותה היו החדשים בסדרת ""Young של "דוקטור עור", שראשוניה שהושקו בתחילת שנת 2019 וזכו להצלחה גדולה. הסדרה פותחה בכדי לתת מענה לצורכי הטיפוח השונים והייחודיים של נערות ונערים. מגוון ממוצרי הסדרה מכילים את רכיב הפיקוסכריד AC, רכיב ייחודי בעל תכונות התומכות בטיפול בעור מעורב עד שמן. הפיקוסכריד AC הוא שילוב ייחודי של רכיבים המופקים מאצה בשם Laminaria Digitata יחד עם אנזים המופק מבקטריה ואבץ. הרכיב מאזן את הפרשת הסבום (השומן) בעור, מטהר ומרגיע את העור ומשפר את מראהו.

נכיר מוצרי "דוקטור עור "Young החדשים:

1) מים מיסלריים לניקוי עור הפנים, להענקת תוספת לחות ולתחושת רעננות והרגעה לעור. המים מסייעים בניקוי עדין של עור הפנים ובהסרת איפור מאזור הפנים, העיניים והשפתיים. שימוש במים המיסלריים של "דוקטור עור Young", מעניק תחושה מרגיעה ומרעננת מבלי לייבש את העור וללא יצירת תחושת שמנוניות. הפורמולה מועשרת באלוורה ובתמצית מלפפון לתחושה רעננה, וכן בתמצית עלי הוורבנה התורמת לריכוך העור. באריזה 200 מ"ל ומחירה 49.90 שקל.

2) קרם לחות מאזן בעל מקדם הגנה (SPF15) מותאם לעור מעורב עד שמן, הנוטה לברק מוגבר ופגמי עור. הקרם במרקם קליל ונטול שומן, נספג מיידית ומעניק לחות אופטימלית והגנה מפני קרינת השמש. שימוש בקרם יסייע במניעת נקודות שחורות ומבוסס על רכיבים שיעילותם מוכחת: ניאצינאמיד – המטהר ומרגיע את העור, ויטמין E – נוגד חמצון המגן על העור מפני נזקי הרדיקלים החופשיים והחשיפה לשמש ופרו ויטמין B5 המרגיע את העור ומסייע בשיקומו. באריזה 50 מ"ל ומחירה 74.90 שקל.

3) דאודורנטים ללא אלומיניום, על בסיס אבץ פעיל, בניחוחות המתאימים לו ולה. הם מטהרים את העור, מפחיתים ומנטרלים ריחות הזעה. הדאודורנטים של "דוקטור עור Young" מעניקים אפקט מרענן, מבלי לפגוע במנגנון ההזעה הטבעי. הם מתייבשים במהירות, בלי לייבש את העור, אינם דביקים ואינם צורבים. הדאודורנטים החדשים, מכילים שילוב של רכיבים שיעילותם מוכחת: ויטמין E נוגד חמצון המגן על העור מפני נזקי הרדיקלים החופשיים, שמנים צמחיים של כותנה, קלנדולה וקמומיל לריכוך העור, וג'ל אלוורה, התורם להרגעה מיידית של העור. הם אינם מכילים אלומיניום ונבדקו לעור רגיש. באריזה 150 מ"ל ומחירה 49.90 שקל.

ניתן להשיג את המוצרים ברשתות ה"פארם", בתי מרקחת פרטיים ובאתר "דוקטור עור".

לפרטים נוספים:

אינסטגרם: www.instagram.com/doctor_or_young

אתר: www.dr-or.co.il/pages/young-home

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.