"Pure Love" בושם יוקרתי לאישה מבית "Montale Paris" ב"ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי"

בושם "חכם" עם עוצמה פנימית ממכרת, בניחוח שמשלב את חוכמת מלכי מדבריות ערב עם הניחוחות העדינים, הכל כך מערביים של סיגליות, ורדים ווניל. אני התמכרתי במיידיות, לעוצמתו הכובשת של "Pure Love", הבושם החדש לאישה מבית בישום היוקרה "Montale Paris", בעל ריכוז גבוה של ריח – או-דה-פרפיום, שבארץ ניתן להשיג רק ב"ג'יימס ריצרדסון דיוטי פרי". בדיוק החידוש החם והמזמין שיעצב לי את החורף הקרוב.

חוכמה אדירה יש לו גם בבקבוק, שבניגוד לבקבוקי הזכוכית המקובלים, בעלי המשקל הלא מבוטל – בשמי "Montale Paris" נתונים בבקבוקי אלומיניום, שהם סימן היכר של המותג. בקבוקי האלומיניום הצבעוניים הוכנו במיוחד כדי להגן על התמציות יקרות הערך מפני חשיפה לאור ולתרום להתפתחותן. כמו כן, צבעי הבקבוקים קשורים ישירות לאישיות של פייר מונטל והם משקפים את הלך רוחו ואת מקורות ההשראה שלו באותה עת שהגה ויצר את הבשמים. למעשה, הצבע של כל בקבוק תואם לשנת יצירתו. כל בקבוק בושם נתון בשקית מיוחדת שמגוננת עליו. מה שעוד הדהים אותי הוא קלות המשקל. לי יש בושם באריזת 100 מ"ל ולהחזיק אותו ביד מרגיש פחות מאשר 50 מ"ל של בקבוק רגיל. ממש נוח לנשיאה בתיק להתחדשות בריח הממכר – למרות שניחוחו נשאר הרבה זמן על העור.

עוד היבט משמעותי בבושם "Pure Love" החדש שלי, בהיותו "בושם נישה", מה שאומר שהוא מאוד איכותי, מאוד ייחודי ויוקרתי – והוא לא מוצר מדף, שיש כמעט לכל אחת. לידיעתכן, טרנד "בשמי הנישה" החל לצבור תאוצה בשנתיים האחרונות והוא הולך ומתעצם בשל הרצון שלנו להריח באופן ייחודי, כך שניתקל בשאלה הברורה: "איזה בושם יש עליך?". הייחודיות הנישתית מושגת על ידי שימוש בניחוח באיכות עילית שלא דומה לשום בושם אחר ומקורה במרכיבי יוקרה ומרכיבים ממקורות מבוקשים ונדירים. נתב"ג הוא מקום מעולה לרכישות טובות של בשמים כי חנות "ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי" מרכזת מגוון מרשים של מותגי "בשמי נישה" ייחודיים. חלקם נחשבים לסדרות הקצה העליון האקסקלוסיביות של מותגי-על.

"Montale Paris" הוא בית בישום נישתי פריזאי, שנוסד בשנת 1991 על ידי Pierre Montale (פייר מונטל), אמן בשמים צעיר ונועז, שהתמחה ברקיחת בשמים ייחודית בערב הסעודית, שם למד לרקוח בשמים בעבודת יד עבור המלכים, הנסיכים והנסיכות של בתי המלוכה הערביים. בהשראת סודות היופי והניחוחות של עולם המזרח, למד פייר והתמחה באותם ניחוחות סודיים של תרבות המזרח. בשנת 1992 חזר לפאריס במטרה להביא את ניחוחות המזרח לתרבות המערב, ופתח את אולם התצוגה הראשון שלו ב"כיכר ואנדום", בכדי להציג את יצירותיו העשויות ביד אמן, בפני העולם המערבי.

את ההשראה ליצירותיו, מקבל פייר מונטל ממקורות חומרי הגלם היוצאים מהכלל שהוא משתמש בהם – באיכות ובריכוזים גבוהים. ההתמקדות שלו הינה ברכיב ה- Oud (אגרווד), שמקורו בערב הסעודית. עץ שנעשה בו שימוש במשך מאות שנים במסורת הבישום המזרחית ובעיקר בשרף הנדיר ויקר הערך. פייר מונטל היה היבואן הראשון של עץ אגרווד (Oud) בתעשיית הבישום הצרפתית, ויצר ברית בין הידע המקצועי הצרפתי, לבין מסורות הבישום של המזרח. על פי סודות היופי הנסתרים של עולם המזרח, הוא משלב רכיבים כמו פרחי קטורת, ענבר, ארז, אלמוג, עצים יוקרתיים ו- Oud.

רכיבי ריח נוספים שפייר מונטל אוהב, הם של ורדים, שמקורם בגראס שבצרפת; וניל ופרחים לבנים, שמקורם באגן האוקיאנוס השקט ואליהם נוספים עצים, פירות, מושק, ענבר ותבלינים. את חומרי הגלם האיכותיים האלו, הוא משלב בבשמיו בריכוז גבוה במיוחד, מה שמעניק לבשמי "Montale" עמידות גבוהה במיוחד לאורך זמן והם מותירים מאחוריהם שובל ניחוח רב עוצמה, בעל נוכחות ייחודית.

הבושם החדש, "Pure Love", הינו בושם יוקרתי בעל ניחוח עצי, מתובל וזוהר, ממשפחת הניחוחות: מתובל, עצי, עורי. רכיבי הריח שלו יוצרים תערובת הרמונית יוצאת דופן. בתו הראש: לימון נוצץ ומנדרינה עסיסית ממחוז קָלַבּרִיָה בדרום-מערב איטליה, קרדמון הודי ופלפל שחור; בתו הלב: אלמוג חושני מחופי מחוז מיסור שבהודו, עלי ורדים צרפתיים, עלי סיגליות ממצרים, שורשי וטיבר מהאיטי; בתו הבסיס: ענבר יקר ערך, תרמילי וניל ממדגסקר, עור משוזף, מאסק אבקתי. מרגישה, שביחד איתו, זה יהיה חורף מוצלח.

באריזה 100 מ"ל או-דה-פרפיום (O.D.F) והמחיר: 163 דולר.

להשיג ב"ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי" בנתב"ג

dutyfree_il@

צילום: יח"צ חו"ל

סגור לתגובות.