תיקי "פרנצסקה ביגוטי" מעכשיו ב"דניאל – בגס בוטיק" בדיזנגוף סנטר

תיק הערב שלך, בעונה הקרובה, הוא מבית "פרנצסקה ביגוטי" ("Francesca Bigutti"), מותג התיקים מהמובילים והאיכותיים באיטליה, המציע לך העונה, קולקציות מגוונות של תיקים וארנקים מעור ודמויי עור, תוך הקפדה על רמת גימור גבוהה ועל איכות העורות. קולקציה זו עוצבה, באופן בלעדי, עבור "דניאל – בגס בוטיק", בהתאמה לרוח הישראלית. מה אוהבות הישראליות, מעבר לנראות החיצונית? – תאים פנימיים ולא חלל אחד, כך שיש מקום מסודר ובטוח לכרטיסי האשראי, למשקפיים, למפתחות וכל השאר. כך הוסבר לנו באירוע ההשקה של הקולקציה החדשה בחנות "דניאל – בגס בוטיק", בדיזנגוף סנטר.

למותג האיטלקי "פרנצסקה ביגוטי", קולקציה עכשווית, אופנתית ועדכנית, המבוססת על שילובים של עורות: עורות סוואז', עורות נפה, עורות ברידג', ועורות אקזוטיים מיוחדים בצבעים מיוחדים. תיקי קלאצ', תיקים עם רצועות כתף, תיקים ללבישה בצורה אלכסונית, תיקי גב ועוד, עשויים מעור, וגם מדמויי עור איכותיים. בנוסף, מגוון רחב ביותר של ארנקים בכל גודל וצבע. אפשר להשיג אותם ב"דניאל – בגס בוטיק", שהיא חנות בוטיק עם נשמה, שלמעלה מ-30 שנה משרתת את קהל הלקוחות באמינות, מקצועיות וביחס אישי נדיר.

את החנות פתח אביו של יקיר ציוני והבן ממשיך את דרכו והוא כיום בעל הבוטיק. יקיר ציוני חבר לירין ארדון, שהוא הבעלים של המותג FB" – Francesca Bigutti", ושיתוף הפעולה ביניהם הוליד קו פרייבט קולקשן ייחודי ל"דניאל- בגס בוטיק". רק כאן ניתן לרכוש את התיקים היפהפיים, שהותאמו במיוחד לנשים הישראליות האלגנטיות והאופנתיות, היודעות בדיוק מה הן רוצות וצריכות – ובמחירים מאוד הוגנים. לדוגמה:

תיקי עור: 350 שקל – 800 שקל

תיקים דמויי-עור: 200 שקל – 350 שקל

ארנקי עור: 200 שקל – 450 שקל

ארנקים דמויי-עור: החל מ-150 שקל.

בהזדמנות זו, אספר לכם כי בחנות "דניאל – בגס בוטיק" בדיזנגוף סנטר, תוכלו למצוא מגוון רחב מאד של תיקים לכל צורך. במשך השנים, ידעו בעלי החנות להתנהל נכון ולהתאים את הקולקציות לדרישות השוק המשתנות. מנעד המוצרים רב ומגוון ומכיל תיקים וארנקים מעור, מוצרים דמויי עור, תיקי בד צבעוניים ואופנתיים, ומבחר עצום של תיקים המיועדים לנסיעות לחופשה כמו מזוודות, תיקי גב, תיקי נסיעה, תיקים למסמכים, פאוצ'ים, אביזרים משלימים ועוד. המגוון כאן עצום ונותן מענה לנשים ולגברים, לצעירים ולבוגרים כאחד המחירים מאוד נוחים וכך גם אחריות החנות כלפי המוצרים שרכשתם. מחירים לדוגמה:

תיקים: 99 שקל – 599 שקל

ארנקים: 100 שקל – 550 שקל

מזוודות: 199 שקל – 2,000 שקל

תיקי נסיעות: 249 שקל – 790 שקל

כתובת החנות "דניאל בגס בוטיק" דיזנגוף סנטר קומה 1- בנין A תל אביב

לפרטים נוספים: פייסבוק –  www.facebook.com/danielbags2003 אינסטגרם – Daniel.dizingof

צילום: אביב חופי, שי סבג

 

סגור לתגובות.