"LIV.UNIQUE" קוסמטיקה טבעית ייחודית ב"ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי"

"אנטי-אייג'ינג מולקולרי" – הפנמנה את המונח המהפכני החדש. המונח השגור "אנטי-אייג'ינג" מוכר לנו כדרך קוסמטית לעכב את הופעת סימני הגיל על פני השטח החיצוני, הנראה לעין, של העור ולטשטש את אלה שכבר רואים. למטרה זו יש מכלול רכיבים קוסמטיים, שמשולבים במוצרי טיפוח העור מקטגוריה זו. החידוש הקוסמטי המהפכני שייך לחברת "LIV.UNIQUE" ("ליב.יוניק") שפיתחה טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך לאריזת כל מולקולה של חומר פעיל במעטפת ננו-קפסולה, להגנה עליו. יתרון מאוד משמעותי בידיו של מותג הטיפוח הישראלי היוקרתי, "LIV.UNIQUE", שמעכשיו משווק בחנות "ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי" ומוצריו מבוססים על ריכוז גבוה של חומרים פעילים ממקור טבעי ואורגני, בלבד.

לדברי עדי מזרחי שרקון, סמנכ"ל שיווק "ג'יימס ריצ'רדסון": "ג'יימס ריצ'רדסון מעודדת תעשייה ישראלית, ומעניקה להם במה במתחם החנות, בינות למותגים בינלאומיים המובילים בעולם. עד כה השקנו מוצרים ישראליים, אשר זכו לחשיפה מדהימה בקרב הצרכנים הישראליים והבינלאומיים. המותגים נמכרים לצד מותגי יוקרה כמו: טום פורד, שאנל, גוצ'י וכו', ונחשפים למאות אלפי לקוחות בשנה. אנו שמחים לצרף לשורותינו את מותג הטיפוח המוביל LIV.UNIQUE, המרחיב את קטגוריית האנטי-אייג'ינג בג'יימס ריצ'רדסון".

מבחינת הפורמולה הקוסמטית שלהם, מוצרי "LIV.UNIQUE" מספקים שפע של חומרים מזינים שמקורם במזונות-על חזקים (סופרפוד), ויטמינים פעילים לספיגה גבוהה כמו גם מינרלים נדירים ויקרים, אשר הוצאו ממעמקי האוקיינוס. כמרכיבי הטיפוח מתחום האנטי-אייג'ינג נבחרו רכיבים עטורים בפרסים רבים, אשר הוכחו כמועילים ויעילים במלחמה כנגד הזדקנות העור. ביניהם: תאי גזע של עץ תפוחים שוויצרי נדיר, הורמוני גדילה מצמח הסויה בעלי מבנה מרחבי זהה לאסטרוגן הנשי, ובוסטר של ויטמין C במולקולה פעילה. זאת, בשילוב עם טכנולוגיה חדשנית של הזרקה מולקולרית, ישירות ללב התאים.

בחנות "ג'יימס ריצ'רדסון" בדיוטי פרי מוצעים מוצרי המותג מתחום טיפוח עור הפנים וטיפוח עור הגוף. אני התנסתי באלה לעור הפנים. בסקירתי, בהמשך, אציין את התרשמותי האישית מכל אחד מהם, אך לפני כן, אשתף אתכן בכך שעור הפנים שלי מאוד רגיש ויש רכיבים קוסמטיים "עושי נפלאות" מתחום האנטי-אייג'ינג שלי דווקא מוציאים "סבוריאה". ברור מכך שאני ממש מזדהה עם דבריה של שני בר-עוז, בת ה-41, שהיא היזמית שמאחורי הפורמולות הייחודיות של LIV.UNIQUE"" : "מה שהביא אותי ליצור את LIV.UNIQUE הוא הסיפור האישי שלי של רגישות יוצאת הדופן שנולדתי איתה ואילצה אותי ללמוד לקרוא רשימות מרכיבים ולסנן את מה שנכנס לגוף שלי והתשוקה לפתרונות בריאים גם לאחרים,בכדי לאפשר למי שאיכות חייו נפגעת משימוש בכימיקלים וסיליקונים הללו חלופה נקייה, פעילה ובריאה".

1) שלב ראשון בשגרת הטיפוח – ניקוי עור הפנים והצוואר עם "קלינזר פילינג דיטוקס" "Liv -Unique Detox -Facial Cleanser" במרקם קרמי, שמאוד נעים לעורי הרגיש. בנוסף לניקוי העמוק (Detox), מטפל גם בכתמי גיל, גוון עור לא אחיד, מיצוק, הגברת הגנת נוגדי החמצון לתאים, תוך השבת לחות וזוהר. מבוסס על חימר לבן ועשיר בקפאין. להפתעתי, עור פני שבדרך-כלל לא מגיב טוב לחימר – דווקא לא גילה כל רגישות למוצר זה.

לשימוש על עור יבש לחלוטין או לח וניתן להסיר בניגוב או שטיפה. באופן אישי, אני מעדיפה להסיר בשטיפה במים וכך מרחיקה את החשש משריטה. לבעלות עור רגיש, דק, או שנוטה לאדמומיות – מומלץ להשתמש על גבי עור רטוב בלבד. ניתן להישאר עם הקרם (שלמרבה הפלא מעניק המון לחות) ולשטוף לאחר מכן וגם להשתמש בו כמסכת לילה למיצוק וניקוי עמוק. מומלץ לתת לעור לפחות יום מנוחה בין טיפולי הפילינג. המחיר: 32 דולר לאריזת 125 מ"ל.

2) שלב שני בשגרת הטיפוח – הנחת "ויטמין E 100% טהור" – "Liv Unique Vitamin E". מוצר ייחודי בעל מרכיב אחד בלבד, הפועל כפורמולה חדשנית להזנה ושיקום העור ומשמש בהצלחה, כתוספת למוצרים אחרים, כדי ליצור התאמה אישית למצב עכשווי (ומשתנה) של עור הפנים של כל אחת מאתנו. מה שאומר, שניתן להוסיפו לכל אחד מהמוצרים שאפרט בהמשך, לפי הצורך הזמני, האישי. בנוסף, הוא טיפול ייעודי כמסכת לילה שקופה ודקיקה, שמניחים ישירות על גבי קמטים, צלקות, סימני מתיחה וקמטוטים או על כל הפנים, כאשר העור יבש במיוחד. מספיקה כמות קטנה ביותר, שיש להחדיר לעור בתנועות טפיחה קלות. מוצר זה נמכר באופן בלעדי בחנות "ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי". המחיר: 64 דולר לאריזת 30 מ"ל.

3) שלב שלישי בשגרת הטיפוח – "סרום ליפטינג לעור הפנים והצוואר" – "Liv Unique Lifting Face&neck Age-defy Serum", מרקמו דקיק וספיגתו גבוהה. סרום מרוכז הנלחם בקמטים וקמטוטים תוך הגברת המיצוק, האלסטיות והזוהר הטבעי בעור הפנים והצוואר. הפורמולה שלו מבוססת על סופרפודס (מזונות-על), מכילה תאי גזע ודמוי אסטרוגן ממקור צמחי ועשירה בקפאין, להאצת תהליך השיקום הטבעי של התאים, לאופטימיזציה של אנרגיה פנים תאית ולהגברת ייצור תאי קולגן ואלסטין. בדרך-כלל, מניחים סרום על עור פנים נקי ומעליו את קרם הטיפוח. אני מוצאת כי אצלי, הסרום ומעליו קרם הלחות מולטי-ויטמין (ראו בסעיף הבא) יוצרים שילוב שמאוד מנחם את עורי ביום, אם כי אני לוקחת בחשבון שיתכן שכאשר הימים יהיו קרים יותר והאוויר החורפי יבש יותר – אזדקק לכמות נוספת מהסרום ויתכן אפילו למריחה פעמיים. מהתנסותי, כבר עכשיו אני יכולה להעיד כי בלילה, אני מעדיפה להוסיף לסרום טיפה מ"ויטמין E 100% טהור", לערבב את שניהם בשקע כף היד ולהניח על עור הפנים ומעל להוסיף את הקרם. המחיר: 79.90 דולר לאריזת 30 מ"ל.

4) שלב רביעי בשגרת הטיפוח – "קרם לחות מולטי-ויטמין עשיר לעור הפנים" – "Liv Unique Multivitamin Boost Moisturizing Cream" קרם לחות עשיר בסופרפודס בטכנולוגיה ליפוזומאלית מתקדמת משולב הגנה מהשמש, להענקת לחות, לחיזוק תהליך ההתחדשות הטבעי של העור, לחסימת נזקי רדיקלים חופשיים ונזקי סביבה ולמראה עור זוהר וקורן יותר בכל שימוש. המוצר מכיל תאי גזע ודמוי אסטרוגן ממקור צמחי. חייבת להודות כי במוצר זה התנסתי לראשונה, גם ללא שלושת המוצרים שמניתי עד כה. מאוד מרוצה מהמרקם שלו, שהוא סוג של מוס-קרמי, כך שהוא קליל בלי להיות מיימי. מאוד נעם לעורי גם כשלעצמו וגם בשגרת הטיפוח שכוללת את הניקוי העמוק וסרום אפקט המתיחה. בהחלט, לוקחת בחשבון שמרקמו הקליל, שמאוד מתאים לי עכשיו, ירגיש לי מעט חסר בימים הקרים ולכן אוסיף טיפת "ויטמין E 100% טהור", אערבב בשקע כף היד ואניח על עור הפנים. האפשרות להעשיר קרם מעולה וקליל עם מרכיב נוסף לקבלת מרקם מוצלח במזג אוויר משתנה – היא רעיון כביר ושימושי ביותר, שבפרוש יש לברך עליו. המחיר: 79.90 דולר לאריזת 50 מ"ל.

5) שלב חמישי בשגרת הטיפוח – "קומפלקס ליפטינג לאזור העיניים" – "Liv Unique Eye Lift Complex" הוא קומפלקס ייחודי המשלב פעילויות של סרום ושל קרם עיניים ומתאים גם לאזור שסביב השפתיים. פועל להגברת הלחות ולמיצוק העור, להפחתת כתמים כהים תחת העיניים, לשיפור מראה קמטים וקמטוטים, להגנת מפני נזקים חיצוניים ופנימיים. מכיל קפאין, תאי גזע ודמוי אסטרוגן ממקור צמחי. מיועד לשימוש בוקר וערב, גם כמקובל מתחת לעיניים וגם על גבי העפעף ובאזור שתחת הגבה. ההתרשמות המיידית שלי הייתה תחושה של רעננות וכאילו העיניים פחות עייפות ויותר פקוחות. הספיגה מהירה ולכן האיפור מיידי. בימים האחרונים, התחלתי להוסיף לו בלילה טיפת "ויטמין E 100% טהור" ומרגישה שבכך אני מעניקה לעצמי קרם עיניים עשיר בלילה – וקרם עיניים קליל ומרענן ביום. המחיר: 79.90 דולר לאריזת 30 מ"ל.

כפי שציינתי, ל"LIV.UNIQUE" יש גם מוצרים לטיפוח הגוף, שניתן להשיג ב"ג'יימס ריצרדסון דיוטי פרי" ואלה הם:

1) שלב ראשון בטיפוח עור הגוף – "פילינג קפה ממריץ לעור הגוף" – "Liv Unique Purifying&energizing Caffeine Body Scrub" בפורמולה ייחודית הכוללת קפאין מקפה ערביקה, פתיתי יהלומים, שמן מקדמיה, מלח ובוץ מים המלח. שילוב המעניק לעור הגוף ניקוי עמוק, הגברת קצב חידוש התאים, החלקת מראה ומרקם העור, מלחמה בצלוליט ובסימני מתיחה, זוהר ולחות עמוקים וארומה מעוררת. ניתן לשימוש על עור יבש לחלוטין או לח. ניתן לעסותו לתוך העור, בלי שיתמוסס. ההסרה בניגוב, בשטיפה או בטבילה באמבט. מומלץ לתת לפחות יום מנוחה אחד בין טיפולי פילינג. המחיר: 39.90 דולר לאריזת 350 מ"ל.

2) שלב שני בטיפוח עור הגוף – "ויטמין E 100% טהור" – "Liv Unique Vitamin E", שהוא אותו המוצר שסקרתי בשגרת הטיפוח של עור הפנים. מבחינת עור הגוף, כדאי מאוד להשתמש בו לאחר שפעולת הפילינג הסירה תאים מתים מעל פני שטח העור החיצוני ובכך הכשירה אותו לספוג ביעילות מרכיבי טיפוח. טיפות מוויטמין E הטהור מומלץ להניח ישירות על גבי צלקות, סימני מתיחה ואזורים יבשים במיוחד כמו עקבים, מרפקים וברכיים – ולעסות היטב להחדרה מלאה לעור. כמו כן, ניתן להוסיף ממנו לקרם הלחות לגוף כדי להעשירו במרכיב הזנה עמוקה, חשוב מאוד לפני השינה, בעיקר באוויר החורפי היבש. כפי שציינתי, מוצר זה נמכר בבלעדיות ב"ג'יימס ריצרדסון דיוטי פרי". המחיר: 64 דולר לאריזת 30 מ"ל.

3) שלב שלישי בטיפוח עור הגוף – "קרם לחות מולטי-ויטמין לעור הגוף" – "Liv Unique Multivitamin Nourishing Body Lotion" קרם לחות מפנק ובעל ניחוח מענג, המכיל סופרפודס להזנה עמוקה של תאי עור הגוף ולהגנה מפני נזקי סביבה, גיל ושמש. מכיל תאי גזע ודמוי אסטרוגן ממקור צמחי ומסנני קרינה. כאמור, לפי ההרגשה האישית, ניתן להעשירו עם מעט "ויטמין E 100% טהור". המחיר: 28 דולר לאריזת 125 מ"ל.

לסיום, אמנה בפניכן את 7 עקרונות הברזל שחרט על דגלו המותג "LIV.UNIQUE":

1. שגרת טיפוח משתנה ומותאמת – היכולת לשלב בין מוצרים שונים בהתאם לצרכם האישיים, או המשתנים של המשתמש.

2. הזנת עור הפנים והגוף – עם רכיבים שמקורם במזונות-על (סופרפודס) בשילוב נוגדי חמצון טהורים.

3. ספיגה גבוהה – של הרכיבים הפעילים הודות לטכנולוגיית הליפוזום, שמחקה את דרך העברת החומרים הטבעית בגוף. טכנולוגיה זו ייחודית לכל מוצרי המותג ומאפשרת ספיגה גבוהה יותר.

4. טבעי – 100% רכיבים פעילים מהצומח, ללא סיליקונים.

5. טבעוני – ללא מרכיבים מן החי וללא ניסויים על בעלי חיים.

6. מודעות סביבתית ירוקה – שימוש בחומרים ירוקים, מתכלים, ניתנים למחזור וברי-קיימא, שאינם פוגעים בכדור הארץ.

7. מחירים נגישים – מוצרים טבעיים, טבעונים ובעלי טכנולוגיה מתקדמת לא חייבים להיות יקרים, אפשר לתת תמורה גבוהה במחירים נגישים.

@dutyfree_il

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.