ל"ליב" טופו באריזה חסכונית ופירות אורגניים מוקפאים

כשאתם מחפשים מוצרים טבעיים, טבעונים, אורגניים וללא גלוטן – חפשו את המדפים של "ליב" ברשתות השונות. החידוש של "ליב" בתחום הטופו הוא אריזת חיסכון חדשנית, המחלקת את הטופו לשתי יחידות נפרדות, לשמירת הטריות. בפרוש אריזה המותאמת לצריכה המוגברת הנרשמת לטופו בשוק הישראלי לכך יש חלק חשוב במעבר הייצור של הטופו למשק "ויילר", שהינו יצרן הטופו המוביל בישראל. זאת, מתוך כוונה לפתח יחד מוצרי טופו נוספים, בגיוון של טעמים ובאריזות שימוש שונות.

במסגרת שיתוף הפעולה של "ליב" ומשק "ויילר", עלו על המדפים מוצרי טופו חדשים, במתכונים משופרים העשירים בחלבון, ללא חומרים משמרים, ללא הנדסה גנטית ובאריזות חדשות. טופו טבעי וטופו אורגני באריזת חיסכון חדשנית של 500 גרם, עם פטנט ייחודי, הכולל חלוקה לשתי יחידות (250 גרם כל אחת), שנארזות בנפרד ומאפשרות שימוש נוח ושמירה על טריות כל קובייה בנפרד.

הטופו באריזת חיסכון של "ליב", הנחשבת כיום לחברת השיווק וההפצה של מזון אורגני, טבעי וטבעוני וללא גלוטן הגדולה בישראל, הינו טופו איכותי, טעים ובמרקם יציב ונימוח, המאפשר שימוש במנות רבות ומגוונות בהן: מאפים, קישים ופשטידות, תבשילים, מאפים וקינוחים. הטופו הטבעי רך ומתאים במיוחד להכנת ממרחים וקינוחים כמו גם בישול ברטבים ומרקים, בשל האווריריות הגבוהה שלו המסייעת לספיחת טעמים.

לדברי תמנע שטרית, מנהלת השיווק של חברת "ליב": "מדובר במהלך שנועד לתת מענה לאלו הצורכים טופו כחלק מתפריט הקבוע שלהם ובוודאי סביב סוגיות אירוח בחג ולצריכה כללית. היום, כמעט בכל בית ישנם הצורכים אוכל צמחוני וטבעוני. אם אלו הם בני הבית או אורחיהם, ביקשנו לתת מענה דרך הטופו, המשמש כבסיס וכתחליף נהדר למגוון רב של מנות, הן באיכות וטיב מוצר והן בכמות ונוחות שימוש".

המחיר: כ-15.90 שקל לטופו בטעם טבעי ו- 17.90 שקל לטופו אורגני. שניהם באריזת חיסכון של 500 גרם.

להשיג ברשתות המזון ובחנויות הטבע הפרטיות.

חידוש נוסף במגרש של "ליב" הוא כניסתה עם סדרת "פירות היער האורגניים המוקפאים" לנקודות מכירה נוספות, לאחר הצלחתה ברשת "ניצת הדובדבן". מעכשיו, ניתן להשיג את מוצרי הסדרה גם ב: טיב טעם, AM-PM, סטופ מרקט, טבע קסטל, אניס, דבח, סופר יהודה, ניצת הדובדבן ועוד. 100% פרי אורגני, עשיר בסיבים תזונתיים וללא הנדסה גנטית: פטל שחור אורגני, פטל אדום אורגני, תות שדה אורגני ותערובת פירות יער אורגניים. הם משווקים באריזות של 300 גרם והמחיר: 21.90 שקל – 24.90 שקל. בנוסף, מציעה "ליב" "אדממה אורגני מוקפא – 100% פולי סויה אורגניים באריזת 400 גרם והמחיר: כ- 11.90 שקל.

לדברי רנאל ליימן, מנכ"ל חברת "ליב": "סדרת פירות היער המוקפאת של ליב היא היחידה בישראל אשר נושאת תקן אורגני. פירות יער הינם פירות עונתיים ואינם זמינים בכל חודשי השנה. ביקשנו באמצעות הסדרה החדשה לתת מענה מבלי הצורך להתחשב בעונתיות, כך שניתן ליהנות מהפירות בכל עת, עם יתרונותיהם התזונתיים. אנו שמחים על הצלחת הסדרה ועל הרחבת ההפצה לכלל השוק".

כשר פרווה בהשגחת הבד"צ חוג חתם סופר ובאישור הרבנות הראשית בישראל.

צילום: שי נייבורג

סגור לתגובות.