"חלווה" חדשה של "אחוה" בטעם אספרסו וללא תוספת סוכר

"חלווה" אני מאוד אוהבת, תמיד אהבתי. מבחינתי, קובייה קטנה היא ה"ליד" הכי מוצלח לכוס הקפה של אחר הצהריים. הופתעתי ומאוד שמחתי לטעום את ה"חלווה" החדשה של היצרנית המובילה, "אחוה" – "חלווה" ללא תוספת סוכר עם טעם עשיר במיוחד אספרסו, המעניק לה ארומה ייחודית וטעימה להפליא. תאמינו לי: טעם האספרסו ב"חלווה" הזו יוצר שילוב טעים להפליא, במיוחד לחובבי טעמי הקפה.

ה"חלווה" מכילה 55% שומשום, שהוא הרכיב העיקרי במוצר. היא עשירה בחלבון – 13 גרם פרוטאין ל-100 גרם, מכילה סידן ומהווה מקור טוב לסיבים תזונתיים. לדברי יעל דרור, דיאטנית קלינית ופיזיולוגיתM.Sc : "טחינה ושומשום נחשבים למאכלים מאד בריאים, המגיעים אלינו כמעט ללא התערבות, ישר מהשדה. הטחינה עשירה בברזל, סידן וחומצות שומן חיוניות, בעלת טעם עשיר ומרקם ממכר. הפיכתה של הטחינה הבריאה לחלווה, מספקת הנאה מתוקה ושומרת על היתרונות התזונתיים שבטחינה.

לדברי יובל מלאך, סמנכ"ל השיווק והמכירות של חברת "אחוה", היצרנית המובילה בישראל של מוצרי חלווה, טחינה ודברי מאפה: "סדרת החלווה של אחוה נחשבת לנמכרת ביותר בישראל והיא מובילה את השוק שנים ארוכות. "אנו שמחים להוסיף טעם נוסף לסדרה, חלווה בטעם אספרסו וללא תוספת סוכר, תענוג אמיתי לחובבי הקפה והחלווה בכלל".

ה"חלווה" החדשה נמכרת ברשתות המזון ארוזה במגשית במשקל 400 גרם והמחיר: 11 שקל – 13 שקל.
כשר פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים. מומלץ לאחסן במקרר ולאכול קר.

צילום: יעל האן

סגור לתגובות.