משקפי "מייקיטה" – כי הכרחי להיות עם שיק טרנדי בסתיו

על משקפי הקיץ שלכן "חרשתן" בלי די ואתן מרגישות איזו חובת התרעננות, בעיקר כשאנחנו בחגי תשרי, בפתחה של השנה החדשה ומה שאומר – שגם אם עוד חמים, כי זה מזג האוויר המקומי שלנו – אנחנו כבר ממש בסתיו. ברור לכן שההתחדשות הזו של פינוק עצמי במשקפיים אופנתיים – תמשוך אליכן (וגם אליכם) מבטים ותשומת לב. התשובה העכשווית הכי נכונה היא משקפי "Mykita", המצטיינות בעיצוב ומראה ייחודי, שיקי, נדיר עם מוטות קלילים וללא ברגים – והם מיובאים על-ידי חברת "דיוק אופטיקס".

במקרה של "מייקיטה" – יש הרבה יותר מעיצוב מתוחכם ומהמם. יש גם במסגרות הכי מיוחדות. מסגרות המיוצרות בטכנולוגיה חדישה ביותר בענף, שכוללת גם עבודת יד והשילוב מעניק מראה אלגנטי ויוקרתי – תוך הקפדה על דיוק אופטי. באמצעות חדשנות מודרנית וטכנולוגיה יוצאת דופן, אפשר בפרוש להכריז כי ב-"Mykita" המציאו מחדש את מבנה המשקפיים, כך שיהיו קלים וגמישים, ללא הלחמות או ברגים, באופן המזכיר יותר מכל את אמנות המסורת היפנית – האוריגמי.

כזו היא הקולקציה החדשה של "מייקיטה" , שנקראת "Lessrim" , בפרוש ליין חדש שמשדרג את הלוק ובונה אאוטפיט מושלם. אפיונו הבולט הן מסגרות דקות, שנוצרו באמצעות טכנולוגיה חדישה וייחודית, כך שהמסגרת "נבלעת" לתוך העדשה ויוצרת תחושה של מינימליזם והיעדר מסגרת, שיק אופנתי מבלי לוותר על קלילות ונוחות.

"Mykita" כמותג משקפיים טרנדי מוביל, מחזיק בשיתופי פעולה פוריים עם מעצבים בתחום האופנה. לקבוצה זו נכנסים הליינים המשותפים עם מייסון מרג'יאלה, ברנהרד וילהלם ודמיר דומה. שיתוף הפעולה החדש נעשה עם המעצב הלמוט לאנג, לכלל קולקציית משקפי שמש, המתכתבת עם האתוס המינימליסטי והייחודי של לאנג. קולקציה זו תגיע לישראל באביב 2020 על-ידי "דיוק אופטיקס" ותימכר בחנויות אופטיקה מובחרות.

ניתן להשיג:

רשת בעין יפה ת"א, בעין יפה רעננה, רשת משקפיים בשינקין, אופטיקה עיניים מרום נווה, אופטיקה חיות ת"א, אסי משקפיים רמת גן, רשת איי אופטיק (I-OPTIC), אופטיקה סביון, אליסון איי בוטיק, מיכל נקסט ויזן.

לרשימת הסניפים המלאה:

פייסבוק: Duke Optics

אינסטגרם: dukeoptics

אתר : www.duke-optics.com

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.