חברת "פוליבה" מקיימת סדנאות אפייה לקהל הפרטי והמקצועי

לי, היו מאוד טעימות העוגיות שהשף קונדיטור גל בוכניק, זוכה תכנית הטלוויזיה "משחקי השף", לימד אתנו להכין באירוע שקיימה חברת "פוליבה" במשרדים שלה באזור התעשייה ברמלה וממש מעולים היו המאפים של השף קונדיטור הבינלאומי ג'ילבר אזולאי. אירוע הסדנא לבלוגרים ועיתונאים התקיים במסגרת השקת סדנאות האפייה, שהתחילה לקיים "פוליבה" – והן מיועדות גם לקהל מקצועי וגם לאנשים פרטיים, אוהבי אפייה.

חברת "Poliva" הוקמה לפני 33 שנים והיא מתמקדת בייצור, יבוא, יצוא ושיווק חומרי גלם לאפיה, בארץ ובעולם, עבור קונדיטוריות, בתי מאפה ומאפיות. חשוב לדעת כי "פוליבה" נותנת מענה גם לשוק הפרטי ובשתי החנויות שלה, ברמלה ובראשון לציון – גם חובבי אפייה ביתיים יכולים להשיג את מגוון המוצרים, שהחברה מייצרת עבור השוק המקצועי. לא צריך להיבהל מהכמות, כי החברה נתנה תשומת לב לכך שגודל האריזות יתאים לשוק בפרטי.

הצעד החדש הוא, כאמור, סדנאות אפייה וכך אמרה לנו, באירוע ההשקה, דליה פוליבה מבעלי חברת"Poliva": "אנו שמחים לשדרג את המקצועיות שלנו באמצעות סדנאות אפייה. מהרגע שהתחלנו לייצר במפעל מוצרים באריזות המתאימות לשוק הפרטי, זה היה אך טבעי לפתוח חדר סדנאות ברמה הכי גבוהה שיש, בו נוכל ללמד ולהנגיש את עולם האפייה המקצועי גם לקהל הפרטי, להרחיב את הידע שלו בתחום תוך שימוש במוצרי החברה. מניע ברור לכך היה הבנתנו כי רבים מלקוחותינו פוגשים את מוצרינו בנקודות המכירה, אך לא תמיד מודעים לכל המאפים שהם יכולים להכין בעזרתם".

חדר הסדנאות הייעודי הוקם במיוחד למטרת הסדנאות והוא ממוקם בקומה העליונה של מפעלי "פוליבה" באזור התעשייה ברמלה והוא יכול להכיל עד 18 משתתפים בו-זמנית. הציוד במקום ממיטב הטכנולוגיה והמוצרים הנלווים כמו תנורים משוכללים, מקררים ייעודיים, מיקסרים איכותיים ועוד. זאת, כדי שמשתתפי הסדנה ייהנו ויקבלו את הכלים והידע של עולם האפייה בסביבה מקצועית. את הסדנאות יעביר השף קונדיטור הבינלאומי ג'ילבר אזולאי ומעת לעת גם שפים קונדיטורים נוספים.

הייעוד הראשוני של חדר הסדנאות הוא עבור הקהל המקצועי להעשרת הידע עם שימוש במוצרי החברה, לאופים פרטיים ושימוש מעניין נוסף הוא כחדר סדנאות מקצועי להשכרה לימי גיבוש, ימי כייף של חברות, השתלמויות ועוד. ברור שחלק מהכיף הוא הפריטים שחוזרים איתם הביתה: בסוף כל סדנה יקבלו המשתתפים את המתכונים והמאפים שהוכנו על ידם. כדאי לדעת כי בקומת הכניסה יש חנות מרווחת, נאה ומזמינה לרכישת מוצרים, כלים וכלים חד-פעמיים בתחום.

היכן: הסדנאות המעשיות מתקיימות בבית "פוליבה", רחוב הר עצמון 1, רמלה.

מתי: לרגל ההשקה ולקראת החגים כבר התקיימו סדנאות האפייה הראשונות והסדנא הקרובה תתקיים ביום ב' 28.10.2019 . זו סדנה לאפיית לחמניות כפריות ומאפינס וניל/שוקולד. סדנת ההכרות שלנו כללה מספר פריטים כאלה ומאוד התרשמתי מהידע שהעביר לנו השף אזולאי, לא רק לגבי אופן ההכנה הנדרש – אלא גם הרבה ידע כללי בתחום, מה שמאוד תרם לצבעוניות, להנאה ולהעצמת החיבה לעשייה.

שעות: 17:00 – 21:000

השתתפות ועלות: ההרשמה והתשלום מראש.

לפרטים נוספים: על הסדנאות הקרובות בטלפון 073-2323500 ובאתר "פוליבה": www.poliva.co.il

צילום: אבי ולדמן

סגור לתגובות.