לחברת "הנסיך הקטן" ליין מוצרים חדש לחגי תשרי

בחנויות וברשתות הצעצועים המובחרות ניתן להשיג את הפריטים החדשים וגם הוותיקים של חברת הצעצועים "הנסיך הקטן". נכיר את החדשים, שעלו על המדפים לקראת חגי תשרי. כולם יתפקדו כמתנות חג משמחות ומרתקות – לילדים שלכם או לילדי המארחים וברור, שבהמשך יתאימו ביותר כמתנות יום הולדת.

סטלה חד קרן מהאגדות – סטלה היא חד קרן קסומה ורכה, שמספרת בעברית 3 סיפורים מהאגדות: סינדרלה, בת הים הקטנה, ו-רפונזל. במהלך הסיפור, עיניה ממצמצות והקרן שלה מהבהבת בצבעים קסומים. גופה מכוסה בפייטים בשני צבעים, שמתחלפים בשעת הליטוף. המחיר: 319.90 שקל.

בוב ספוג דמויות איסופיות: דמויות בגודל 11.5 ס"מ של פטריק, בוב ספוג מוח, ד"ר פלקנטון ועוד. המחיר: 89.90 שקל.

בוב ספוג דמויות נמעכות: בובות ספוג נעימות למגע בגודל כ-20 ס"מ. כאשר מועכים אותן, הן משמיעות קולות מצחיקים. לכל דמות יש מגוון צלילים שונה. ביניהן: בוב ספוג נמעך עם סאונד, פטריק נמעך עם סאונד ועוד. המחיר: 119.90 שקל.

בוב ספוג דמויות נדירות – בובות בוב ספוג בעלות הבעות פנים או צורה שונה ומגניבה, אשר הופיעו בסדרה בפרקים מיוחדים. כל דמות בגודל 20 ס"מ והיא יכולה לעמוד בכוחות עצמה. בין הדמויות: בוב ספוג קשת בענן, בוב ספוג מפלצתי ועוד. המחיר: 159.90 שקל.

בובות מפלצות אלקטרוניות המשמיעות קולות – Strech Screamers היא סדרה של בובות אלקטרוניות גמישות, נמתחות ונמעכות. לכל בובה עיניים זוהרות והיא משמיעה יללות קולניות כאשר מותחים אותה, או לוחצים על הכפתור בצד ראשה. יש מגוון של בובות כמו פרנקינשטיין, מומיה ועוד, כאשר לכל דמות יש צלילים מפחידים ייחודים משלה. אפשרות מרתקת היא להקליט את עצמכם מדברים ואז המפלצת תחזור אחריכם בקול מפחיד. סדרת הבובות יוצרות חווית משחק מהפנטת ומפתחת את הדמיון. מתאים לגילאי 5+. המחיר: 129.90 שקל.

רכבי דיסני – רכבים מגניבים בדמויות גיבורי הילדים האהובים של דיסני, כולם מיוצרים באיכות גבוהה והם צבעוניים ויפים. בין רכבי הדמויות המובילים: דונלד דאק, מיקי ומיני מאוס, דמויות מהסרט מפלצות בע"מ וגם דמויות מהסרט החדש של "צעצוע של סיפור" – באז שנות אור. יש רכבי דחוף וסע נפתחים: בהם נדרש למשוך את הרכב לאחור ואז לשחררו והוא ייפתח ויתחיל ליסוע במהירות. יש רכבים מרקדים: נדרש להסיעם ואז הדמויות רוקדות מעלה ומטה. יש רכבים מסתובבים: נדרש להסיעם ואז הדמות מתחילה להסתובב בתוך הרכב. המחיר: 69.90 שקל.

מנורת לילה עם תצוגה קסומה על הקירות והתקרה – פריט מאוד מרתק של מנורת LED בעלת כיבוי אוטומטי, המתאימה במיוחד לגילאי 3+ . כאשר מדליקים את המנורה, היא מאירה באורות קסומים את החדר והתקרה בכוכבים ולבבות, כולל החלפת צבעי תאורה ויצירת חגיגה משעשעת. דרך טובה להקל על הילד את פרק הזמן שלפני ההירדמות. הקסם של המנורה עובד ביום וגם בלילה, מקדם שינה נינוחה ומקל על הפחד מהחושך. מוצעות 5 דמויות לבחירה: דיני הדרקון, פאפי הכלב, קיטי החתולה, 2 דגמים של חד קרן. לכל דמות יש ידית אחיזה, המאפשרת לטייל איתה או להאיר את הדרך. לידית אחסון נוח בגוף המוצר. במנורת הלילה ניתן להרכיב את הפנים והגוף של הדמות וכן לערבב את הדמויות ולהחליף בין החלקים בדגמים השונים. הודות לכך, למעשה כל אחד יכול לבחור לעצמו שילוב משעשע וליצור לעצמו את הדמות שיבחר ויעצב מתוך המגוון. המחיר: 119.90 שקל.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.