ל"דיאמנט צעצועים" משחקים מעניינים חדשים לחגי תשרי 2019

חברת "דיאמנט צעצועים" הינה חברה מובילה בארץ בפיתוח וייצור מוצרים שונים בתחום הפעילות היוצרת לילדים. החברה הוקמה בשנת 1963 וכיום משווקת את מגוון מוצריה ברחבי הארץ והעולם ומחזיקה בזיכיונות רבים על מגוון מותגים. ביניהם: מפרץ ההרפתקאות, פרוזן, הנסיכה סופיה, מטוסי העל, מכוניות, טרולים, ספיידרמן, צבי הנינג'ה ועוד רבים.

לקראת חגי תשרי, הוציאה "דיאמנט צעצועים" 2 משחקי חידות מדהימים:

טרילוס – משחק אתגר חשיבה מדליק וממכר, המפתח ראייה מרחבית ולוגיקה. מתאים לגילאי 6 ומעלה. המשחק מכיל 40 אתגרי חשיבה ברמות קושי שונות, בדרגת קושי עולה, חמישה חלקי פאזל, כאשר כל שחקן יכול להמציא אינסוף חידות ייחודיות שלו.

מבוך הכדורים – פיתוח ישראלי, שהפך ללהיט עולמי ונמכר בהצלחה בעולם. מפתח ראייה מרחבית ולוגיקה. מתאים לגילאי 7 ומעלה וגם למבוגרים. זהו משחק חידות לשחקן אחד, המכיל 40 אתגרי חשיבה ברמות קושי שונות, בדרגת קושי עולה. המטרה: להניח את המחסומים על לוח המשחק ולגרום לכדורים להגיע למטרה.

עוד חדשים ב"דיאמנט צעצועים" הם עדכונים והרחבות למשחקים מבוקשים קיימים:

האצימל לבנים – כידוע, ה"האצימל" הוא אחד המותגים החזקים והמובילים בצעצועי ילדים בעולם, והחידוש העונה – גם בגרסה מיוחדת לבנים. הקונספט דומה: ביצה, שכאשר מלטפים אותה, ניתן לראות את העיניים הצבעוניות, ואז הצורך ללמד את הבובה ללכת, לשחק ולתת לה אהבה. המחיר: 449 שקל.

בובות הראסטות – 25 דמויות שונות חדשות של CandyLocks, שאוהבת שמשחקים להן בשיער. בתוך סוכרייה גדולה מסתתרת בובה קסומה, שיש לה שיער הכי ארוך, שהוא גם רך ונעים כמו צמר גפן ואפשר ליצור איתו אינסוף תסרוקות. המחיר: 69.90 שקל.

סמאשרס – עונה חדשה של דמויות הריסוק האהובות עם ליין מוצרים שלם, בכיוון חדש ושונה, כולל דינו הדינוזאור, בשלל דגמים וצורות. המחיר: החל מ- 24.90 שקל.

"דיאמנט צעצועים" מאמינה ביכולתו של המשחק לשמש ככלי חוויתי, שיעזור להטמיע את הערכים בצורה הטובה ביותר והיא גם ביקשה לתת מענה משחקי לילדים הקטנים, החל מגיל 3 ומעלה. מכאן, הצעד המעניין והחשוב שנקטה והוא שיווק ליין המשחקים "משחקי נתת-קיבלת!" של "משחקי מיכל לאופר", המתאימים הן כמשחקים למשפחה והן ככלי טיפולי. כידוע, מיכל לאופר מובילה בארץ את תחום המשחקים בנושאי ערכים, חשיבה חיובית, כלים לביטוי רגשות וכישורים חברתיים. המשחקים בסדרה הם: "נתת קבלת" ,"לתת לקבל!","מה אני מרגיש?"," מה אני רוצה?"," ערכים", "לחשוב טוב..", "אני אוהב.. אני אוהבת". בקרב המשחקים יקודמו גם המערכת החינוך.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.