ל"יאלולא" ("Yalula") צעצועי עץ וקרטון להרכבה עצמית

םצעצועים שבונים לבד, מחזירים את כולנו אל הרגעים הנפלאים הזכורים לנו ביותר מילדותינו, כאשר בילינו במשחקים שיצרנו לעצמנו. אוהל מכמה סדינים וכסאות במרכז הסלון, בית ממקלות לחרקים שמצאנו בשדה, פיסול במטבח מהבצק שאמא הכינה ועוגות בוץ עם אבא. המשחקים הפשוטים ביותר, הציתו את הדמיון והזמינו את הידיים לגעת, להרכיב ולשחק – ואלה יישארו איתנו לתמיד. החופש לדמיין וליצור פתח לנו דלתות לעולמות מופלאים – כי אז, זה מה שהיה. את החוויה הקסומה הזו, מציע לילדים הישראלים מותג הצעצועים "יאלולא" ("Yalula"), שפיתחה זוהר שרבף והוא מספק חוויה משפחתית-יצירתית לילדים, ואת המבוגרים – מחבר מחדש לעולם הילדות, לזיכרון נעים של רגעים קסומים, של חוויה מאושרת.

מספרת לנו זוהר שרבף, בעלת המותג: "אנחנו מאמינים שדרך פשטות של משחק, יצירה ודמיון, הילדים מפיקים את החוויות המשמעותיות ביותר להתפתחותם. כאשר האתגר החדש בא יחד עם בני משפחה, או אנשים קרובים ואהובים – החוויה הופכת לעוד יותר מעצימה ומשמעותית. בדיוק כמו שאנחנו, המבוגרים, זוכרים מילדותנו את הרגעים היפים ביותר, כאלה שבילינו במשחקים שאנחנו יצרנו ובמיוחד משחקים משפחתיים וחברתיים. כשהקמנו את 'יאלולא' רצינו ליצור לילדים בדיוק את הזיכרונות האלו, לרגש אותם באמצעות משחקים פשוטים שמעודדים חשיבה, לנתק אותם מהמסכים לכמה שעות ולייצר להם מיומנויות יצירה, דמיון ומוטוריקה עדינה. כל אלו משתלבים בחוויה של 'יאלולא'. השקענו מחשבה רבה בכל פרט ופרט בסדרות שייצרנו, על מנת להעניק לילדים חוויית משחק מאתגרת ואיכותית".

"יאלולא" ("Yalula") מציע מגוון מארזים מעוצבים להרכבה עצמית מחומרים בסיסיים וטבעיים, כמו עץ וקרטון. יש חיות להרכבה, מקרטון ומעץ, עם או בלי גלגלים וכל מה שנדרש כדי להקים חוות חיות עם טרקטור, חיות, עצים וסככה. כל המוצרים מגיעים עם הוראות הרכבה ומיוצרים מחומרים השומרים על איכות הסביבה. שימו לב כי את כל המוצרים המתומחרים ב- 90 שקל, ניתן לרכוש שניים ב- 160 שקל.

המחירים:

1) ערכה עם 2 חיות יצירה והרכבה מעץ על גלגלים (ג'ירפה, קרנף, פיל ואייל), בשק בד טבעי מעוצב – 90 שקל;

2) 3 חיות יצירה והרכבה מעץ (מבין 12 סוגי חיות לבחירה) בשק בד טבעי ומעוצב – 90 שקל;

3) מארז מיוחד של 7 חיות להרכבה מקרטון, או מארז של 6 חיות על גלגלים מקרטון – 90 שקל;

4) חוות חיות עשירה, בתרמיל בד אופנתי, עם טרקטור, עצים, סככה, ו-13 חיות, שהילדים מוזמנים להרכיב וליצור בעצמם – 330 שקל.

5) יש גם מגוון כרטיסי ברכה תלת-מימדיים בצורת חיות, אף הם להרכבה עצמית. כרטיסי הברכה מגיעים עם מעטפה תואמת והוראות הרכבה. המחיר: של 22 שקל ליחידה אחת; למארז עם 4 ברכות של חיות -65 שקל; למארז עם 12 חיות – 132 שקל.

זכרו כי הרעיון המרכזי המוביל את מותג הצעצועים "יאלולא" ("Yalula") הוא פריטים המיועדים להרכבה ויצירה על ידי הילדים והם מעודדים אותם ליצירתיות, מעניקים לילד עולם שלם של התפתחות ויצירה ומחברים גם את המבוגרים אל עולם הילדים. כל מוצרי המותג מדגישים ערכים של שמירה על הסביבה ועשויים מחומרים מתכלים, בפשטותם העיצובית והחומרית הם מעודדים את חופש הדמיון והיצירתיות וזאת תוך פיתוח של מיומנויות חשיבה ומוטוריקה עדינה.

את המוצרים ניתן להשיג בחנויות בכל רחבי הארץ ודרך האתר: www.yalula.co.il

נייד: 052-8337931 (שעות מענה טלפוני בין 9:00 ל-16:00),

מייל: zohar@yalula.com

פייסבוק: yalulatoys

צילום: עדי שובל סמאג'ה

סגור לתגובות.