ל"פול מיטשל" מוצרים חשובים לשיקום נזקי הקיץ לשיער

כל הקיץ הרגשנו שכדי להיות רעננים אנחנו חייבים לחפוף את השיער בבוקר לפני העבודה, בערב לפני יציאה לבילוי וכמובן לאחר שהייה בחוף הים והבריכה. עכשיו, כשהימים מתחילים להתקצר ואנחנו מתחילים בהתכנסות הסתווית פנימה – אנחנו מגלים עד כמה השמש הקופחת, המלח שבים, הכלור שבבריכה והחפיפות המרובות עם מי הברז ה"קשים" שלנו, עתירי סידן מהשבר הסורי-אפריקאי, הזיקו לשיער והחלישו אותו. הם פגעו בשכבת הקשקשים, העוטפת את השערה מבחוץ, פתחו אותה ואפשרו ללחות שבשיער "לברוח". התוצאה היא שיער יבש, שביר, חסר ברק, מתפצל בקצותיו וקשה לסירוק. כיצד נוכל לשקם את הנזקים?

את התשובה לכך מציע לנו מותג השיער "פול מיטשל", שהושק עוד בשנות ה-80 ומבוסס על צמח האוופורי Awapuri הידוע בתכונותיו לשיקום שיער יבש ופגום במיוחד. לרשות המותג מוצרים איכותיים מובילים, המורכבים מחומרים טבעיים ולצד תמצית מצמח האוופורי Awapuri מהוואי, יש גם תמציות צמחיות של עלי עץ התה ועוד. ההמלצה היא להתחיל ולטפל בשיער לשיקומו כבר עכשיו, כדי להיראות במיטבנו בארוחת החג. יפים וזוהרים עם שיער שופע מטופח ומבריק.

המותג "פול מיטשל" מייצר מוצרים לכל סוגי השיער ומציע מגוון רחב של פתרונות לכל בעיות השיער, באשר הן. זהו מותג ירוק, המושתת על מסורת וערכים לשמירה על הסביבה, העולם, ועל השיער שלנו. המוטו, מאז ועד היום, הוא: Giving Back. תרומה לקהילה ולפלנטה כולה, תוך דגש על מיחזור ועל אי עשיית ניסויים בבעלי חיים. המותג "פול מיטשל" חרט על דגלו את ערכי האמינות, החדשנות, והטכנולוגיה מתקדמת ליצירת המוצר הטוב ביותר לטיפול בשיער, והוא מתחייב לכל מה שהוא מבטיח. נכיר את מוצריו היעילים לניקוי וטיפוח השיער, להגנה על הרכות והגוון ולשיקום נזקי הקיץ:

1) "שמפו מספר 3" – פועל לניקוי השיער ביסודיות מהכלור ומהמזהמים, מזין אותו ומחזיר לו את הברק, הרכות והלחות. חומרי השמפו עוטפים את השערה ושומרים עליה שהכלור והכימיקלים לא יכנסו לתוכה. שמפו זה הוא אחד המוצרים הראשונים של המותג ולדברי החברה, כבר אחרי שימוש אחד בלבד מרגישים בשינוי.

2) מרכך שיער The Conditioner – מרכך ללא שטיפה. מכיל את תמצית צמח האוופורי Awapuri ומשלים את פעולת השמפו. המוצר נבחר על ידי אתר המתולתלות כמוצר הטוב ביותר בתעשייה לשיער מתולתל לשנת 2018-17 . שני המוצרים שהושקו בשנות ה-80 עדיין על מדף המכירות ובראש רשימת ה"בסט-סלר" עד היום.

3) סדרת Blonde KerActive – נותנת מענה לשיער בלונדיני, שהוא השיער הרגיש ביותר. הכלור עושה שמות במיוחד לצבע הצהוב של הבלונד והכלור והשמש נוטים לייבש שיער בלונדיני והופכים אותו לכתום חסר ברק. סדרה זו מבוססת על פטנט בלעדי של המותג, עם קרטין אקטיבי החודר בצורה אקטיבית לתוך השערה, מחדש אותה בלחות, והופך את השיער לבלונדיני בריא מבריק ויפה. בפורמולה של הסדרה משולב פיגמנט סגלגל קר, על מנת לנקות את הבלונד מהכתום ולהשיב לשיער את צבע הבלונד הטבעי.

4) סדרת הבלונד Blonde System – סדרת צבעי השיער של "פול מיטשל" מיועדת לשימוש מקצועי ע"י מעצב השיער במספרה, ליצירת שיער בלונד בריא. בהמשך לכך, בבית, הלקוחה תטפח ותשמור על השיער הבלונדיני בעזרת "שמפו פלטניום" עם פיגמנט סגול קר דומיננטי וחזק, המנקה את הבלונד מהכתום ומשיב לשיער את צבע הבלונד הטבעי. לצד שמפו פלטינום, עוד 3 מוצרים משלימים לשימוש יומיומי בהם נמצא הפיגמנט הסגול באופן חלש ומונע הפיכת השיער לסגול.

5) סדרת Tea Tree – מבוססת על תמצית עץ התה האוסטרלי. בעולם רפואת העור והקוסמטיקה, מוכרת תמצית עץ התה כבעלת סגולות ריפוי של יובש וגירוי בעור, וכזו שמזרימה את הדם לקרקפת, מה שגורם לזירוז צמיחת השיער ומניעת נשירה. סדרת "עץ התה" ידועה גם כמנקה ומעלימה קשקשים במיידי אחרי חפיפה אחת וזאת, עם מוצר מהטבע וללא מרכיבים כימיים. שימוש תדיר במוצר ימנע חזרת הקשקשים. זה היבט מאוד חשוב בסתיו, מכיוון שהחשיפה לשמש הקיץ, לא רק גרמה ליובש בשיער עצמו, אלא בדרך-כלל, גם ליובש בקרקפת ולגירוי מטריד.

6) סדרת "סופר סקיני" – מיועדת לבעלות שיער עבה ומרדני, שנזקי הקיץ העצימו את מרדנותו והפכו אותו לעוד יותר בעייתי. הפורמולה מעדנת ומרככת את שיער, מפחיתה נפח ומחליקה את השערה ללא שימוש בחומרים כימיים. זאת, הודות לפטנט בלעדי המבוסס על תרכובות פנימיות שגורמות למעין סחיטה קוסמטית של השערה ההופכת אותה לשיערה חלקה. הודות לאפקט הסחיטה, זמן יבוש השיער מתקצר ב-40% ומקטין את זמן הייבוש בפן, ובכך מקטין את הנזקים מהחום.

7) סדרת Wild Ginger Awapuri – זו סדרת הדגל של המותג, המבוססת על צמח האוואפורי, אותו צמח שהביא להקמת החברה לפני עשרות שנים. הסדרה זכתה לשדרוג הודות ליכולות הטכנולוגיות של שנות האלפיים, שמאפשרות לייעל את השימוש בהפקת החומר מהצמח ולהגיע לתוצאות עוד יותר טובות. סדרה זו מבוססת על פטנט בלעדי מכבשה ספציפית בניו-זילנד, שהצמר שלה מכיל קרטין (החלבון שבונה את השערה) הזהה לקרטין של בני האדם. גילוי זה, מאפשר שימוש בקרטין זהה לקרטין אנושי לשיקום שיער פגום ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בתעשייה, והכל מחומרים מן הטבע. חשוב לציין כי הכבשים לא נפגעות או סובלות במהלך הגז, נהפוך הוא, עובדי חוות הכבשים מעידים שהיו שמחים להיות כבשה בחווה ולקבל את אותם התנאים כמו של הכבשים.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.