לתכשיטי "רוני קאהן" מארזי מתנות לקראת החגים

תסכימו איתי שאלו יכולות להיות מתנות חג מוצלחות במיוחד: סטים ייחודים של תכשיטי "Roni Khan" הכוללים טבעות, עגילים, שרשראות וצמידים, במחיר מאוד אטרקטיבי: החל מ-149 שקל. מהמארזים תוכלו להתרשם וגם לרכוש באתר המותג והכי טוב בעמדות התצוגה הצהובות, במיקומים בולטים בקניונים מרכזיים.

חמימות הגוון הצהוב של הדוכנים ושל מארזי המתנות מאוד מושכת את העין אל התכשיטים מבתי סטודיו של מעצבים שונים מרחבי העולם, שרוני קאהן מלקטת עבורנו. היא אמנם רק בת 27, אבל תכשיטים יש לה "בדם", מבית ההורים שלה, שהיו המייסדים של רשת "מגנוליה". היא בוגרת לימודי משפטים וראיית חשבון, שבמסגרת תכנית לימודים אוניברסיטאית של חילופי סטודנטים הגיעה לסינגפור ומשם המשיכה בטיול פרטי ובחנה היטב מה יש לעולם להציע לה – והוא בפרוש הציע: את הרעיון להביא לישראל את המבחר והסגנונות השונים של התכשיטים במחירים נוחים.

המשפחה תמכה ברצון שלה לפתוח סניף ראשון משלה, וזה קרה כבר בשנת 2016. מאז, העסק גדל והתרחב, אך במהותו נושם משפחתיות ורצון להביא אלינו, מגוון הצרכניות בגילאים שונים, את רוח העולם דרך תכשיטים מאוד יפים ובמחירים אטרקטיביים. התכשיטים עשויים, בין היתר, מסטיינלס סטיל, ציפויי זהב וכסף, עור ודמויי עור. פריטים הנצבעים בעבודת יד, אבני חן ותכשיטים בשילוב זירקונים.

להשיג בסניפי רשת "Roni Khan" בקניונים הבאים: קניון עזריאלי בתל-אביב, קניון איילון ברמת גן, קניון הזהב בראשון לציון, קניון גבעתיים, קניון מודיעין, קניון רננים ברעננה, קניון קריית אונו, קניון G כפר סבא.

ובאתר המותג: www.ronikhan.com

צילום: שרון חלבי

סגור לתגובות.