"אונלי יו" מבית "ג'ויה קוסמטיקס" ליום אהבה מתמשך

יום האהבה המקומי שלנו, ה-ט"ו באב, הוא רק שיא הביטוי של מחוות האהבה, אבל בכך ניתן להמשיך כל השנה, ברוח של אפטר-לאב-דיי. כאן אני באה להציע לכם מוצרים מאוד מוצלחים, בניחוח אוהב מתוק ובמחירים מאוד כדאיים, משהו מעולה למתנת אהבה מתמשכת. למוצרים מסדרת "Only You" לטיפוח הגוף והשיער של חברת הקוסמטיקה "ג'ויה קוסמטיקס", יש ניחוח "Romantic" מאוהב ומתקתק. איזו אמירה מאוד מבוקשת של "חיבוק ורדרד", חם ומפנק, עם הרבה רצון טוב והרבה השקעה.

לא רוצה לפגוע בך – אבל אם לא קיבלת מאף אחד, זה בדיוק הזמן להעניק לעצמך ולהותיר את עור הגוף והשיער שלך עם אמירה מאוד אוהבת, דרך לסמן את עצמך כמאוד רצויה. רצויה לעצמך – היא נקודה משמעותית במסלול החיים שלך, בכל מה שתבחרי לעשות, בכל מה שתבחרי אחרת – ותרצי לשנות.

הכירו את מוצרי הסדרה:

שמן בושם – הוא המוצר המוביל ובניחוח הרומנטי שלו יש מוצרים נוספים לגוף ולשיער. ברור שאפשר להשתמש בהם בנפרד, אך שימוש מקביל מעצים את הרושם שמשרה ניחוח ה-"Romantic". לטובתו של הבושם הזה, אני חייבת להזכיר לכן כי לבושם במרקם שמן יש עמידות מעולה על עור הגוף למשך הרבה מאוד שעות, יותר מאשר במרקם האלכוהול המקובל. את שמן הבושם יש להניח על "נקודות הדופק" בצד הפנימי של כפות הידיים, הצד הפנימי של המרפקים ובאזור הצוואר. למרוח על עור נקי ויבש בתנועות סיבוביות, להמתין עד הייבוש. באריזה יש 30 מ"ל ומכיוון שזה מרקם שמן, שמספיק ממנה מעט ולכן אריזה כזו מחזיקה הרבה מאוד זמן. המחיר: 49 שקל.

קרם גוף מיקרו-קפסולות: קרם גוף מפנק, באריזת משאבה נוחה לשימוש. יש למרוח על עור נקי ויבש, בכמות לפי הצורך האישי ולעסות עד לספיגה מלאה. באריזה 250 מ"ל והמחיר: 39 שקל. אגב, את הפריט הזה ניתן לרכוש באריזה גדולה יותר, של 400 מ"ל.

מבשם גוף: בנוסף לבושם, או במקומו, אתן יכולות לעשות שילוב נהדר של קרם הגוף מיקרו-קפסולות מסדרה זו ביחד עם מבשם גוף באריזת תרסיס נוחה לשימוש וכך להשיג אפקט מקסימלי של ניחוח רומנטי, שכמו יוקרן מכן וילווה אתכן. יש לרסס על העור במרחק של כ-15 ס"מ. באריזה 250 מ"ל והמחיר: 47 שקל.

דאודורנט רול-און: למרות על בית השחי כשהעור נקי ויבש. אין צורך למרוח הרבה מהמוצר. המחיר: 24 שקל.

בהזדמנות זו, אבהיר לכולם כי את סדרת "Only You" לטיפוח הגוף והשיער מייצרת חברת " ג'ויה – מעבדות לקוסמטיקה בע"מ", המוכרת יותר בהקשר של מוצרי שיער. ייצור ושיווק מוצרי טיפוח מקצועיים לשיער, מוצרי טיפוח וקוסמטיקה וייצור מותגים פרטיים לחברות נבחרות. החברה נוסדה בשנת 2000 ובבעלותם של צורי לוזון ואשר גלאי, שצמחו מתוך עולם הקוסמטיקה והקימו את מפעל חייהם העוסק במחקר, פיתוח וייצור, מתוך רצון ושאיפה למצוינות ולהובלה בתחום הקוסמטיקה. כיום, ל"ג'ויה" מפעל ייצור אופטימלי באיכותו ויכולותיו, העומד בתקנים וסטנדרטים בינלאומיים מחמירים ובו היא מייצרת מוצרי קוסמטיקה עבור עשרות מותגים מובילים בארץ ובעולם, המותאמים ללקוחות על פי דרישותיהם ובהתאם לצרכים השונים הנובעים מאזורי אקלים שונים ומצרכים ממוקדים אחרים.

המפעל והמשרדים ממוקמים ברחוב הנגר 3, א.ת. חולון.

טלפון לברור נקודות מכירה: 03-5505757 .

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.