"ניו ארה" אופנה אורבנית-שיקית לחזרה ללימודים

ממש עוד מעט בית ספר והדרך לחזור ולהופיע נכון בין הבנות והבנים היא עם השיק של "New Era", רשת האופנה האורבאנית מניו-יורק התוססת. בתקופה בה הלוק הנכון לבית הספר הוא אחד מהדברים החשובים שהופכים אתכם למלאי סטייל ופופולאריים, אין כמו להתחדש עם מבחר פריטים של "New Era", שהופכים כל אחד למוביל דעה אמיתי. דרך נהדרת להתגבר, לגמרי בלי מאמץ, על מוגבלות התלבושת האחידה היא תיק וכובע של "New Era" – ותוכלו לככב כמביני עניין של השכבה.

"New Era" מציעה קולקציות תיקים, כובעים וביגוד, שמתאימים לבני נוער ולילדים בכל הגילאים. פריט בולט ולכן מאוד מוביל את המגניבות הנחשקת הוא תיק אופנתי, שהוא גם קול וגם מספיק גדול כדי להכיל כל מה שצריך ליום שלם בבית הספר ולאחר הצהריים עם החברים והכי הכי ה- BFF's שלכם.

לכך כדאי מאוד לצרף כובע מדליק, ממבחר הקולקציות של "New Era". כובע בעיצוב אמריקאי מושלם, שמתאים לכל אאוטפיט. יש גם ביגוד ממותג ונוח, כזה שאי אפשר להתעלם ממנו והוא מושך את כל תשומת הלב הישר למקומות הנכונים.

הצבעים – סוף, הגזרות – מוש והלוגו – של NY נראה מעולה באינסטוש. אז הכינו את המצלמה הקדמית בפון כי עם ה- "New Era" לגמרי ברור שהסלפי'ס שלכם מהיום הראשון בלימודים, הולכים להיות הדבר החם הבא.

את קולקציית התיקים החדשה ניתן להשיג בחנות הדגל של "ניו ארה" בדיזנגוף סנטר ובחנויות האופנה ברחבי הארץ.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.