ל"סולתם" סניף חדש ב"קניון הגדול" בפתח-תקווה

ב"סולתם" לקחו החלטה אסטרטגית להתרחב ולהכפיל את מספר הסניפים תוך כ-5 שנים, וכחלק ממהלך זה, נפתח הסניף ה-33 של המותג ב"קניון הגדול" בפתח-תקווה. פתיחת החנות החדשה היא חלק מהתפתחותה של "סולתם" בשנה האחרונה, שבאה לידי ביטוי גם בהרחבת מגוון המוצרים, ובהשקעה של מיליוני שקלים בפיתוח ובייבוא מערכות סירים מהמתקדמות והחדשניות בעולם.

ביקרתי בסניף החדש וחייבת להגיד שהוא מציע את מגוון המוצרים של "סולתם", בפרוש מגוון רחב של מוצרים איכותיים וחדשניים למטבח הביתי והמקצועי ויש גם המון מבצעים כדאיים. האיכות המוכרת והמבוססת של "סולתם" – בפחות כסף.

מיטל רובין, מנהלת השיווק של "סולתם", אמרה לנו כך: "חובבי הבישול והאירוח בפתח תקווה ימצאו בסניף החדש מגוון רחב של כלי בישול ואפייה מתקדמים ואיכותיים. מיקום הסניף נגיש הן מבחינה תחבורה ציבורית והן מבחינת חניה והוא יכלול את מיטב המוצרים מהסדרות החדשות של 'סולתם' שנוצרו במיוחד עבור החגים. אנו מזמינים את כולם לבוא להתרשם ולהתחדש במגוון כלי מטבח עם מבצעים מיוחדים לרגל הפתיחה".

בין המוצרים החדשים, ש"סולתם" מציעה למטבח שלנו, וכדאי מאוד לשים אליהם לב בעת הביקור בחנות, היא סדרת סכיני שף חדשה, המיוצרת מפלדה גרמנית איכותית, חזקה אך גמישה. סכיני שף "Samurai" מיוצרים בתהליכים מתקדמים תוך בקרת איכות ללא פשרות, התורמים להשגת המראה והתוצאה. הסכינים בעיצוב מרשים, בגימור דמוי דמסקוס והם עמידים, קלים ואיכותיים. בין יתרונותיהם הרבים:

ידית הסכין מותאמת למבנה כף היד ומעוצבת באופן ארגונומי ונוח, והודות לכך הידית מאפשרת עבודה לטווח ארוך במטבח עם נוחות מרבית ומונעת החלקה.

להב הסכין עשוי מתכת גרמנית המורכבת מפלדת אל-חלד הנעשית בתהליך מיוחד, אשר מעניקה לה חוזק, יציבות, גמישות ועמידות לאורך זמן.

קצוות הלהב לוטשו לזווית של 30 מעלות להקניית חדות ודיוק במהלך החיתוך.

השקעים לאורך הלהב מקטינים את החיכוך ומפחיתים את היצמדות המזון ללהב.

המרחק שבין הלהב לידית והפרש הגובה בין הלהב לידית מרחיק את האצבעות ממשטח החיתוך, מה שמאפשר בטיחות מרבית בשימוש.

המחיר: 39 שקל – 399 שקל לסכין.

אחריות: ל-10 שנים.

להשיג ברשת חנויות "סולתם" ובחנויות כלי בית ומטבח המובחרות ובאתר החברה: www.soltam.co.il

כתובת הסניף החדש: ה"קניון הגדול", רח' זאב ז'בוטינסקי 72 פתח-תקווה

צילום: גל בן זאב

סגור לתגובות.