ל"ד"ר קיי" תוספי תזונה טבעיים בטיפות – ערכת שנה ראשונה

כאבי בטן בגלל הגזים, התחלואים סביב בקיעת השיניים – הם רק חלק מהחוויות הדי מלחיצות הורים בשנת החיים הראשונה של הרך הנולד. לכך נוסיף את קשיי ההירדמות, המערכת החיסונית שרק נבנית וקושי סביב חיסונים ומתוך כך רצון מאוד עז של ההורים לסייע לתינוק שלהם (ולעצמם) אבל עם מוצרים טבעיים – ויש כאלה. לחברת "Dr.K" ערכה עם 5 תוספי תזונה (טיפות של תמציות צמחים), שיעזרו לעבור את השנה הראשונה בקלות! ברור שניתן לרכוש כפריטים בודדים.

מוצרי "חברת ד"ר קיי ישראל בע"מ" מבוססים על פורמולות ייחודיות ומיוצרות במפעל העומד בכל תקני האיכות על מנת להבטיח את טיב ואיכות המוצרים. השימוש בטיפות מאוד נוח. הן חסרות טעם וקל לטפטף ישירות לפי התינוק או לכפית שלו את מספר הטיפות המומלץ, הרשום על גבי כל אריזת מוצר, שם גם מצוין באיזו תדירות ניתן לחזור על המנה וכמה פעמים ביום. אפשר גם להתייעץ עם מרכז ההדרכה של החברה ולהפנות שאלה במייל. כל המוצרים ללא סוכרים וללא חומרים משמרים.

"חברת ד"ר קיי ישראל בע"מ" הוקמה מתוך אמונה שאפשר ללדת, להניק ולגדל ילדים בצורה בריאה, קלה וטבעית. היא מציעה מגוון רחב של תמציות המתמחות בהריון, לידה והנקה, תינוקות וילדים. יש לה גם ערכות לשימוש לפני לידה ולאחריה ובהזדמנות זו אספר לכם כי לחברה גם מוצרים למבוגרים, בהיבט של הרגעה, טחורים, זיכרון, חיזוק מערכת החיסון, בעיות בסינוסים, כאבי גרון ועוד. יש גם מוצרים לכל המשפחה, כמו היבט של אף סתום, נזלת שקופה עונתית, שיעול יבש ועוד – עליהם תוכלו לקרוא בהרחבה באתר החברה.

חשוב לציין כי מוצרי "Dr.K" הינם תוספי תזונה ולא תרופות ואין לייחס להם כל סגולות ריפוי. בכל בעיה רפואית יש להיוועץ ברופא. המוצרים מאושרים לייצור ע"י משרד הבריאות בהיבט הנוגע לבטיחות השימוש ברכיביהם בלבד והינם בעלי תקן GMP. המוצרים כשרים למהדרין בהשגחת בד"ץ מהדרין – הרב רובין.

נכיר את מוצרי "ד"ר קיי" לשנת החיים הראשונה:

1) לכאבי גזים – "ליקצ'יק" המכיל תמצית מהצמח ליקופדיום.

2) לתקופת יציאת שיניים – "קמילצ'יק", המכיל תמצית מהצמח קמומיל (בבונג).

3) להרגעה ולשינה – "סליפציק" המכיל תמצית משלושה צמחים: עלי פסיפלורה, ולריאן אדוליס ופרחי קמומיל.

4) לחיזוק מערכת החיסון – "וקסינצ'יק" המכיל תמצית משורש הצמח אסטרגלוס.

5) לניקוי וחיזוק לאחר חיסונים – "קלינציק" המכיל תמצית משורש הצמח איסטיס הצבעים.

עלות הערכה 285 שקל (מחיר מבצע). ניתן לרכשה, כמו גם את התוספים השונים בנפרד, באתר החברה ובכ-400 בתי טבע ובתי מרקחת פרטיים ברחבי הארץ.

טלפון: 077-3310210

כתובת האתר: www.drk.co.il

המייל: drk@drk.co.il

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.