ל"שמרת הזורע" מזרנים בייצור אירופאי מוביל במחירים כדאיים

המזרנים החדשים, ברשת "שמרת הזורע" נעימים ביותר, מזמינים שינה איכותית – והמחירים ממש חריגים בכדאיותם בשוק המקומי. בעלי רשת "שמרת הזורע", קבוצת "ויסמן אחזקות", השיקו את "אימפלה" – סדרת מזרנים בלעדית חדשה המיוצרת עבורם באירופה. זוהי כניסה ראשונה של החברה לתחום המזרנים ובכך היא משלימה את קשת המוצרים הרחב ביותר שיש לרשת רהיטים בישראל להציע ללקוח הישראלי. one stop shop – נקודת מכירה אחת המציעה ללקוח רהיטים איכותיים לכל חלקי הבית במחירים אטרקטיביים.

הסכם שיתוף הפעולה עם החברה היצרנית מספרד, שיש לה שלוחה גם בפורטוגל, הוא הסכם שיווק בלעדי ל"שמרת הזורע" בישראל לתקופה של 10 שנים, עם אופציה להארכה. המפעל הספרדי בעל כושר ייצור של 2,500 מזרנים ביום והוא מייצר 23 סוגי מזרנים לצד מזרנים עם מפרטים טכניים של הלקוח. המזרנים שלו משווקים בכול רחבי אירופה וזו הפעם הראשונה שהמפעל משווק מחוץ לאירופה בהיקפים של מכולות.

בשלב הראשון, ניתן יהיה לרכוש את המזרנים ברשת "שמרת הזורע", ו"שמרת הזורע נט קולקשין", ובהמשך גם בסיטונאות למעל מאה חנויות ברחבי הארץ. המחירים שלהם אטרקטיביים במיוחד – ובמהלך תקופת ההשקה הם מוצעים במחירים חסרי תקדים. כדאי להכיר את המאפיינים המיוחדים של המזרנים בסדרת "אימפלה":

עובי המזרנים – נע בין 24 – 29 ס"מ, כך שקל יותר לנקות ולהפוך אותם, לעומת המזרונים העבים שיש בהם ספוג מיותר, ללא כל צורך ממשי.

תו תקן – כל המזרנים מצוידים ב"תו תקן" אירופאי וישראלי.

זמני אספקה – מהירים ביותר. מזרון מהמלאי מגיע אל המזמין תוך 10 ימים ולהזמנות מיוחדות נדרשים 60 יום.

התאמה אישית – כי המגוון רחב ברמת ההרכב הפנימי ובדרגות רכות או קשיחות הדגם.

אחריות – "שמרת הזורע" מעניקה יתרון משמעותי בהיבט של שירות ותמיכה בלקוחות: כל פניה לשירות הלקוחות בטענה לגבי המזרן, יוחלף המזרן לחדש (לא יתוקן).

בתקופת החדרת המותג, נוכל לזכות במחירים כדאיים עוד יותר. להלן דוגמאות למחירי מזרנים במידה הקלאסית 190X140, כאשר הבדלי המחירים נובעים מההרכב הפנימי ורכות או קשיחות הדגם:

מזרן דגם "סילבר" – מזרן אורתופדי עם קפיצים מבודדים ו-5 אזורי נוחות ובטכנולוגיית נו- פליפ, ללא צורך בהפיכת המזרן. המחיר: 1,290 שקל (במקום 2,700 שקל).

מזרן דגם "גולד" – מזרן אורתופדי עם קפיצים מבודדים ו-5 אזורי נוחות ובטכנולוגיית נו- פליפ, ללא צורך בהפיכת המזרן ובתוספת שכבת פינוק ויסקו. המחיר: 1,650 שקל (במקום 3,425 שקל).

מזרן דגם "טיטניום" – מזרן אורתופדי עם קפיצים מבודדים ו-5 אזורי נוחות ובטכנולוגיית נו- פליפ, ללא צורך בהפיכת המזרן בתוספת 4 סוגי פולימר בצפיפות משתנה ושכבת פינוק לטקס. המחיר: 1,790 שקל (במקום 3,674 שקל).

מזרן דגם "גלקסי" – מזרן אורתופדי עם קפיצים מבודדים ו-5 אזורי נוחות ובטכנולוגיית נו- פליפ, ללא צורך בהפיכת המזרן בתוספת 5 סוגי פולימר דו צדדי: בצד אחד שכבת פינוק ויסקו ובצד השני שכבת פינוק לטקס. המחיר: 1,990 שקל (במקום 3,180 שקל).

עוד חדש ברשת "שמרת הזורע" היא כרית שינה מיוחדת מדגם "דרים" המיוצרת מ- 100% לאטקס – עשויה משרף עץ הגומי (ללא שום תוספת). שרף הגומי הוא פולימר אלסטי המורכב מתת יחידות של איזופרן ומכיל גם כמות קטנה של חלבונים, שומנים, סוכרים ומינרלים וללא שום חומרים סינטטיים. כריות "דרים" מיוצרות בארץ יערות הגומי "סרי לנקה" בטכנולוגיה ייחודית לנוחות איכותית ושינה נעימה. מחיר ההחדרה של מארז 2 כריות: 299 שקל.

באירוע השקת מזרני "אימפלה", בחנות הדגל של "שמרת הזורע" ברחוב הלח"י בבני ברק, בפרטו בפנינו נחום ואריה ויסמן בעלי "ויסמן אחזקות": "טרם החדירה שלנו לתחום המזרנים, ערכנו מחקר שוק וסקירה מקצועית של התחום בישראל שסייעו בידינו להבין כי רוב המזרנים המיוצרים ומשווקים בארץ הם כאלה המיוצרים לפי הדוקטרינה האמריקאית ולא לפי ה"דוקטרינה האירופאית". לאחר שקלול הנתונים לרבות היבט ה- value for money"" הגענו להחלטה כי "הדוקטרינה האירופאית" עדיפה על זו האמריקאית ובהתאם לכך חתמנו על הסכם שיתוף פעולה עם חברה מובילה ליצור מזרנים מספרד ,שלפיו סידרת מזרוני "אימפלה" החדשה תיוצר לפי מפרטים מדוייקים של מחלקת פיתוח המוצרים של קבוצת "ויסמן אחזקות. צעד זה הוא אחד מיני רבים שנלקחו על ידי הנהלת קבוצת 'ויסמן אחזקות' כדי להוביל את שוק הרהיטים הישראלי ולהציע one stop shop – נקודת מכירה אחת המציעה ללקוח רהיטים איכותיים לכל חלקי הבית במחירים אטרקטיביים. אנו מציעים ללקוח הישראלי סחורה איכותית העונה על קריטריון value for money ללא מתחרים בשוק המקומי".

עוד השקה חדשה, שהתקיימה החודש בקבוצת "ויסמן אחזקות", היא של המרכז התעשייתי החדש הגדול בישראל ע"ש "ליאו ויסמן תעשיות עץ", בפארק בר-לב בסמוך לכרמיאל, בהשקעה של 10 מיליון דולר. מדובר במרכז התעשייתי מהמתקדמים בתחומו במזרח התיכון, בגודל של 7,700 מ"ר שנבנה על מגרש של כ- 12 דונם ומסוגל להכיל כ- 250 מכולות (כ- 19,000 מ"ק). במרכז מתחמי פעילות שונים ובהם אולם הרכבה, אולם רפדות, אולמות אחסון, אולם תצוגה, סטודיו מקצועי לצילום רהיטים להמחשה מיטבית ללקוחות הקבוצה וכן מתחם מיוחד ייעודי לצי המשאיות של הקבוצה, המפיצות ריהוט לחנויות ולרשתות הקבוצה ברחבי הארץ, לרבות פרוייקטים מוסדיים וללקוחות המזמינים ישירות דרך חנות האונליין של "נט-קולקשן" מבית "שמרת הזורע".

צילום: יח"צ

 

סגור לתגובות.