ל"ג'ויה" סדרת מוצרי שיער חדשה מוצלחת עם זרעי פשתן

ההתנסות האחרונה שלי עם סדרת מוצרי השיער החדשה של חברת "ג'ויה – מעבדות לקוסמטיקה בע"מ", המבוססת על התכונות הייחודיות של זרעי הפשתן, סדרת "Flax Seed"הייתה מצלחת במיוחד. הגם שהתרשמתי מהסדרות הקודמות של המותג, ובעיקר מהסדרה המרוקאית – סדרת הפשתן נותנת מענה מעולה לשערי היבש, הפגום והשביר. שיער בוגר הזקוק להזנה, שיקום והגנה מהקרקפת ועד עומק סיב השערה. היצרנית ממליצה על סדרת "זרעי פשתן" לשימוש כחלק משגרת הטיפוח הקבועה כתהליך המסייע לשיקום בטווח הארוך של השיער והמביא לתוצאות יוצאות דופן בתנאי האקלים החם והיבש השורר בישראל. השילוב הייחודי בין תכונות זרעי הפשתן יחד עם חומרים פעילים נוספים, גורמים לשיער להיראות טוב מתמיד ולגלות עמידות לאורך זמן, בכל שעה ובכל מצב.

אשתף אתכם בכך שכבר הרבה שנים שאני מכירה את "JOYA", שנוסדה בשנת 2000 על-ידי אשר גלאי וצורי לוזון. שניהם צמחו מתוך עולם הקוסמטיקה, היופי והטיפוח והקימו את מפעל חייהם העוסק במחקר, ייצור ופיתוח מוצרי קוסמטיקה מקצועיים לשיער, לגוף ולפנים, מתוך רצון ושאיפה למצוינות ולהובלה בתחום הקוסמטיקה. כיום, ל"ג'ויה" מפעל ייצור אופטימלי באיכותו ויכולותיו, העומד בתקנים וסטנדרטים בינלאומיים מחמירים ובו היא מייצרת מוצרי קוסמטיקה עבור עשרות מותגים מובילים בארץ ובעולם, המותאמים ללקוחות על פי דרישותיהם ובהתאם לצרכים השונים הנובעים מאזורי אקלים שונים ומצרכים ממוקדים אחרים.

היבט ממש מעולה עבורנו, הישראליות, ששערן נחשף לתנאי שמש קשים בעיקר בקיץ ולמי הברז הקשים כל ימות השנה. קשיות שנובעת מתכולה רבה של סידן, שנמצא במים שלנו ומקורו בשבר הסורי-אפריקאי שהתרחש באזורנו. בחברת "JOYA" פיתחו פורמולה ייחודית על בסיס תמצית שמן זרעי פשתן. היתרון הגדול והמיוחד בזרעי הפשתן בכך שהם מכילים ריכוז גבוה של חומצת שומן ייחודית בשם ALA (אלפא-לינולאיק-אסיד), המעניקה לשיער לחות והזנה אינטנסיבית באמצעות שומנים חיוניים וויטמינים מהצומח להפחתת יובש. עוד בין מרכיבי הפורמולה: נוגדי חמצון, קומפלקס ויטמינים ורכיבים פעילים נוספים הדואגים לטיפוח השיער. מוצרי הסדרה הינם ללא מלח ומתאימים במיוחד לשיער יבש, פגום ושביר הזקוק לשיקום והגנה מקסימליים. להזנת הקרקפת וסיב השערה, סיוע במניאת קצוות מפוצלים, הענקת רכות, ברק וניחוח רענן לאורך זמן. אכן, המענה המעולה לשיער שצריך אקסטרה טאץ', ובעיקר כזה שעבר תהליכים כימיים פוגעניים כמו צביעה, גוונים, החלקה וסלסול.

אכיר לכם את מוצרי הסדרה, בכולם התנסתי לאורך פרק זמן מספיק כדי לאשר בוודאות כי הם נפלאים. במיוחד נשביתי בקסמם של השמפו והמסכה, בעלי הניחוח הנעים, שמפנק בזמן החפיפה ונשאר בשערי גם אחריה:

1) שמפו טיפולי – שמפו מרוכז במיוחד ולהנאתי המרובה הוא מפיק קצף עשיר, שתורם להרגשה כייפית של חפיפת השיער, גם יומיומית. השמפו עשיר בחומרים פעילים החיוניים לעור ולשיער ובנוסף לניקוי יסודי של השיער והקרקפת, הרכיבים בו תורמים לשיקום, טיפוח, הזנה והגנה על השיער מפני נזקי מזג האוויר והסביבה. באריזה 500 מ"ל והמחיר: 43 שקל.

2) קרם לחות – ללא שטיפה. מעניק לשיער פגום המון לחות, הזנה, שיקום והחייאה. מומלץ לשימוש יומיומי. אופן השימוש: למרוח על שיער יבש או לח, לסרק ולעצב לפי הצורך. באריזה 500 מ"ל והמחיר: 54 שקל.

3) סרום – פורמולה מקצועית המחייה את השיער. הסרום מסייע במניעת קצוות מפוצלים, מעניק ברק טבעי וללא תחושת שומניות. לשימוש על שיער לח לאחר החפיפה או על שיער יבש לריענון בין החפיפות. אופן השימוש: להתיז מהתרסיס ולפזר באופן אחיד בעזרת כפות הידיים. באריזה 50 מ"ל והמחיר: 29 שקל.

4) ספריי סיליקון – פורמולה מקצועית לטיפוח, הגנה ושיקום שיער פגום. הספריי עוטף את השערה במעטה הגנה ומסייע במניעת קצוות מפוצלים. לשימוש על שיער לח או יבש ומומלץ במיוחד לאחר ייבוש השיער בעזרת פאן. אופן השימוש: לאחוז במיכל במרחק 25 – 30 ס"מ מהשיער, לרסס ולעצב לפי הצורך. באריזה 250 מ"ל והמחיר: 54 שקל.

5) מסכה טיפולית – מיועדת במיוחד לשיער יבש, פגום, מקורזל, קשה לסירוק ומרדן. המסכה מזינה, משקמת, מטפלת בקצוות מפוצלים, מעניקה לחות לשיער ולקרקפת, שומרת על צבע השיער לאורך זמן ומגנה מפני נזקי מזג האוויר. הרכיבים חודרים לסיב השערה, מצפים אותה ברכות ומקנים לה יופי, בריאות וזוהר עם ניחוח רענן לאורך כל היום. אופן השימוש: למרוח כמות לאחר החפיפה, לעסות מהשורש לכל אורך השיער, להמתין 2 – 3 דקות ולשטוף היטב. באריזה 500 מ"ל והמחיר: 57 שקל.

6) מסכת פשתן + – המסכה מועשרת באובלפיחה, קרטין ושמן זית להגנה ושמירה על צבע השיער. מטפלת באופן יסודי ועמוק בשיער יבש, מקורזל, פגום וקשה לסידור. באריזה 500 מ"ל והמחיר: 57 שקל.

היכן ניתן להשיג את המוצרים: קודם כל בשורה משמחת – ממש בקרוב מאוד ניתן יהיה לרכוש את המוצרים של JOYA באתר הקניות החדש. בינתיים, אפשר לרכוש את המוצרים דרך נקודות מכירה של חברת "א.פ.י. חורי הפצה".

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.