"CLICKWOOD" חיפויי-קיר מעץ 100% טבעי "עשה בעצמך"

פריצת דרך חדשנית בתחום העיצוב – "קליק-ווד" הוא מותג חדש המביא עמו בשורה עולמית לישראל בתחום העיצוב. חיפוי עץ 100% טבעי לקירות ולתקרות, לחללי מגורים, למשרדים ולחללים מסחריים. ידידותי לסביבה, קל ונוח לחובבי השיטה הטרנדית של "עשה זאת בעצמך" הודות להתקנה עצמית פשוטה וקלה ולחיסכון בעלויות של בעל מקצוע. כך עושים: מסירים את פסי ההדבקה, מדביקים על הקיר ומשנים באחת את עיצוב חלל המגורים עם מגוון רחב של צבעים, מרקמים והדפסים בלעדיים: קל-נוח-פשוט-חסכוני-מעוצב-אופנתי.

לחילופין, במחיר מאוד נוח אפשר להזמין מתקין. אפשרות נוספת עבור מי שבכל זאת מעוניין בסיוע של אנשי מקצוע: החברה מציעה לעשות עבורו חיבור למעצבי פנים ואדריכלים, שיעניקו מגע מקצועי למלאכת העיצוב וימקדו את הבחירה בחיפוי הקיר, צבעו, הטקסטורה שלו והשילובים השונים האפשריים – כדי להעניק נוכחות לקיר ולהפוך אותו לאלמנט עיצובי בחלל.

העץ שממנו עשויים לוחות החיפויים צומח בקנדה והוא עומד בתקנים מחמירים של טיב ואיכות ושל שמירה על איכות הסביבה. העץ עבר טיפול מיוחד לעיקור ממזיקים כגון טרמיטים, הוא מכיל חומרים מעכבי בערה ומומלץ לשימוש פנימי והצבעים בהם הוא צבוע אינם מכילים חומרים רעילים ומכאן שבטוח לשימוש גם בחדרי ילדים.

"קליק-ווד" מסמן פריצת דרך בעולם העיצוב בישראל, בהיותו המותג היחיד בישראל שמציע חיפוי עץ טבעי להדבקה ובהרכבה עצמית, במשקל קל ובמגוון רחב של צבעים, עיצובים וטקסטורות. בנוסף, מציעה החברה שירות בלעדי בישראל של הדפסת הדפסים מסוגים שונים על גבי לוחות העץ: הדפסים אישיים, הדפסי השראה, תמונות וכיוצ"ב, כך שכל עיצוב קיר מקבל חתימת-יד אישית ובלעדית.

עוד בין היתרונות הברורים של חיפויי הקיר "CLICKWOOD":

1) אקוסטיקה ובידוד – למוצר יש יכולת לבודד רעשים ובכך הוא נותן מענה לבניה צפופה ולשימוש שכיח בקירות גבס.

2) עיצוב ונראות ייחודיים בבית – הבאים לידי ביטוי במהירות, בקלות ובהתאם לטעם האישי.

3) ביתיות נינוחה – השימוש בעץ טבעי נותן תחושת ביתיות ונינוחות.

4) מגוון גוונים וטקסטורות – מגוון רחב של גימורים להתאמה מדויקת למנעד גדול של טעמים: מעיצוב עכשווי ועד לעיצוב כפרי-שיקי.

5) החלפה קלה – כשצו השעה העיצובי משתנה, קל מאוד לפרק את ההתקנה.

באירוע ההיכרות עם המוצר החדש, במשרדי החברה באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה, אמרה לנו חגית אלמלן, מנכ"לית CLICKWOOD"": "עולם העיצוב בישראל מתאים את עצמו למגמות עולמיות והמותג החדש הוא המענה המושלם לכל מי שחפץ להשפיע באופן אישי ובשיטת 'עשה זאת בעצמך' על המרחב שבו הוא חי, עובד ומבלה וכל זאת תוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ולמשתמש. אנחנו זיהינו בעולם מגמה חזקה בתחום חיפויי הקיר, העושה שימוש בעץ טבעי איכותי ובמגוון אפשרויות של טקסטורות הדפסים וצבע, המתאימה לחובבי עיצוב ה-DIY המסוגלים לעצב בכוחות עצמם את קירות ביתם וגם מעניקה פתרונות פרקטיים למעצבי פנים ואדריכלים העוסקים בתחום. אנו מביאים מגמה עיצובית חדשנית זו לראשונה לישראל וכבר עתה נותנים מענה לקהל שנחשף למוצרי המותג והתאהב בהם".

CLICKWOOD" "הוא מותג חדש מבית קבוצת "אמבר". בעלי הקבוצה פועלים מזה למעלה מ- 20 שנה בתחום הייצור הייבוא והשיווק של מוצרים שונים עם התמקדות במוצרים הרלבנטיים לענף הבניה בישראל ובהם: ייצור דלתות פנים, חיפוי קירות על כל סוגיהם ודשא סינטטי. בנוסף, עוסקת החברה ביבוא ריהוט איכותי מסין לפרויקטים של בניה ונדל"ן".

לרכישה ולפרטים נוספים באתר המותג: www.clickwood.co.il

צילום: סטודיו קבוצת אמבר, כרמית קארו, ספי מנוביץ'

 

סגור לתגובות.