ל"מאג'יריי" הקוסמטית טיפול ביתי לניקוז רעלים מעור הפנים

"רעלנים" שמקורם בזיהום האוויר הסביבתי וגם כאלה שנוצרים אצלנו בגוף, מאיצים את הזדקנות עור הפנים והופעת סימני הגיל המוכרים. הרחקתם מהעור מאפשרת לעור לנשום בצורה טובה יותר ולהתמודד טוב יותר עם נזקים סביבתיים כנגד הזדקנותו. תהליך טיפולי כזה מקובל בידי קוסמטיקאיות מקצועיות, אך חברת "מאג'יריי" הישראלית מציעה לנו מוצרים יעילים לעשות את הטיפול בבית, באופן אישי, בזמננו הפנוי.

כדי ללמוד איך לעשות זאת ולהתנסות בחוויה, הוזמנו למרכז ההדרכה של החברה בתל אביב, שם קיבלה את פנינו לבוקר של הדרכה וחוויה קוסמטית מהנה, קטי שפירו, המדריכה הוותיקה של החברה שקיימת בארץ משנת 1995 וכבר מייצאת ל-23 מדינות. קטי שפירו הסבירה לנו כי הכיוון של החברה הוא לפתח מוצרים פעילים במענה לכל בעיות העור בלי לגרום לרגישויות. לפיכך, אין בהם פראבנים, בושם, אלכוהול והם עוברים בדיקות במעבדה מיוחדת בבית החולים "איכילוב" כדי לאשר עד כמה המוצר ידידותי לעור.

הקרמים של "MAGIRAY" משווקים דרך מרכזי שיווק לקוסמטיקאיות ובתי ספר לקוסמטיקה ובמרכז ההדרכה נערכות הכשרות בשיטה שלהם לקוסמטיקאיות מקצועיות ואגב, כימאי מעבדות החברה מפתחים ומייצרים גם עבור מותגים קוסמטיים אחרים.

Detox (קיצור של de-toxification) משמעותו ניקוז רעלים ומבחינת טיפול קוסמטי לעור הפנים, זהו טיפול המבקש לסייע לפנות מהעור רעלנים בניקוי ייסודי של תאי העור. טיפול הדטוקס הביתי של המותג "מאג'יריי" מתבצע בעזרת מוצרים מהסדרה הקוסמטית "EDÉLE", הפועלת באמצעות רכיבים טבעיים עוצמתיים ומבוססת על סגולות צמחי מרפא ואנטי-אוקסידנטים חזקים שנועדו להבטיח דטוקס, לסייע בטיפול בפיגמנטציה, בהזדקנות מוקדמת של העור ובמחלות עור שונות, כמו אקנה.

התחלנו בשלב הראשון והוא ניקוי עדין אך יסודי של עור הפנים עם המוצר "מיסלר ביו ג'ל" , שהוא תכשיר ניקוי ייחודי המכיל אקווהקסיל, פיטופום, תמציות של שיטה הודית, גיבסנית מכבדית וזקום מצרי, תמצית אדלוויס, מי ורדים ושיקונין, המבטיחים ללכוד את כל סוגי הלכלוך. לקחנו מהג'ל בכפות ידיים רטובות ועיסינו בעדינות את עור הפנים ולאחר מכן הסרנו עם מים (באריזת המוצר 100 מ"ל והמחיר: 78 שקל).

עור הפנים שלי מאוד עדין ורגיש ולכן קטי שפירו המליצה לי להסתפק בפעולת ניקוי זו. כל האחרות, נהנו משלב ניקוי נוסף עם "ביו-סקראב", הפועל לעומק העור ובכלל, אותו מומלץ לבצע בבית פעם בשבוע. ה"ביו-סקראב" של "MAGIRAY" הוא קרם עדין, המבוסס על שילוב יעיל של שלוש חומצות פירות, 8 צמחים ומינרלים שנועדו לניקוי ולקילוף תאי העור המתים, המרצת חידוש העור, החלקת מרקמו והשגת גוון אחיד. לאחר הפילינג העור נראה זוהר ומרענן (באריזת המוצר 75 מ"ל והמחיר: 134 שקל).

השלב האחרון של פרוצדורת הדטוקס הביתית היא הנחת מסכת "דטוקס" על עור הפנים הנקי. המסכה הזו מאוד מיוחדת והיא עשויה מחומר במבוק טבעי וספוגה בפחם פעיל וג'ל טיפולי. המסכה מתאימה לכל סוגי העור במיוחד לעור רגיש והיפרמי והיא מסייעת בהפחתת אדמומיות כרונית, הפחתת נגעים בעור (כגון אקנה וסבוריאה) ותורמת לתחושת צינון ומתיחה קלה. המסכה מגבירה את תכונות ההגנה הטבעיות של העור ומשאירה אותו רענן ורווי בלחות (המחיר: 30 שקל למסכה בודדת). חייבת לשתף אתכן בחוויה הביתית האישית שלי, בשבוע שלאחר המפגש בחברה עשיתי טיפול ביתי עם מסכה שקיבלנו – והתוצאה הייתה נהדרת. לא רק שהעור נראה טוב יותר, הוא הרגיש רגוע ונינוח.

נחזור אל הבוקר החוויתי במשרדי החברה: לאחר הסרת מסכת ה"דטוקס" והספגת שאריותיה לתוך עור הפנים, פינקנו את אזור העיניים עם קרם עיניים מטפח ונעים, שנספג היטב (באריזה 15 מ"ל והמחיר 146 שקל) וסיימנו עם קרם הלחות הייחודי שבסדרה, המכיל מסנן קרינה בדרגה 18 על בסיס מסננים אורגניים ומינרליים (באריזה 50 מ"ל והמחיר: 184 שקל).

צילום: יח"צ

 

סגור לתגובות.