"ד"ר פישר אולטרסול" קיץ 2019 – מסנני קרינה מתקדמים ובלעדיים

הימים כבר ממש חמימים, הספקנו לסדר את המדפים בארונות הבגדים, שכבות הבגדים פינו את מקומן לטובת השרוולים הקצרים והשמש – שאמנם עדיין לא ממש יוקדת, ממש מטעה בהזמנה שלה להתחממות נעימה. נכון שמעט שמש ממש נחוצה כי היא מאפשרת לעור לייצר את ויטמין D, אלא שלכך מספיקות 10 דקות ומעבר לכך, מתחילים להתרחש בעור נזקים בלתי הפיכים, כך הסבירה לנו ד"ר נורית הראל, מחברת "ד"ר פישר", באירוע השקת המסננים החדשים של המותג לשנה זו. ואגב, הגיע הזמן לרענן את מדף מסנני הקרינה הביתי כי יש להם תאריך תפוגה, מרגע הפתיחה, והדבר רשום על גבי האריזה, ליד "קופסת השימורים" הפתוחה.

למעלה מ-50% מהמסננים הינם במרקם ספריי – כי ככה הישראלים אוהבים וזה המקום לציין כי לספריי של "ד"ר פישר" יש יתרון הודות לטכנולוגיה ייחודית, שהמותג פיתח. בתוך גליל המארז יש מיכל ובו חומר מסנן הקרינה לבדו – ללא גז, ששאיפתו בעייתית לגוף. הטכנולוגיה הייחודית מאפשרת התזת המסנן ב-360 מעלות – ללא גז שיהדפו החוצה. הוסבר לנו כי הגז המקובל במוצרי סינון, הוא מסוג גז הבישול הביתי – אלא שלגז הבישול מוסף ריח, על מנת שנזהה דליפה וניזהר משאיפתו. יתרון נוסף בתרסיסים של "ד"ר פישר" הינו בהיבט הצרכני – מכיוון שאין במיכל גז, אלא רק חומר מסנן הקרינה, הרי שכל תכולתו היא מסנן והצרכן זוכה לכמות מלאה של חומר הסינון.

נחזור אל השמש הישראלית – למרות שהפנמנו את הצורך במסננים כל ימות השנה, הקיץ הוא עונתם של מסנני-הקרינה. החשש מקרני השמש המזיקות בריאותית ומאיצות את הזדקנות העור לימד אותנו להתמרח בקפידה. בצד החשש קיימת תשוקה ליופי של עור קצת שחום, קצת שזוף ואם הוא בהיר – שלא יהיה לגמרי לבנבן. מסנני הקרינה מאפשרים לתמרן ביניהם ולהינות מהמונח "חשיפה מבוקרת לשמש".

למראה השזוף אחראית מערכת ההגנה של העור ולא השמש, במישרין. העור מזהה את הנזק שגורמת לו קרינת השמש וכדי להגן על עצמו מפני נזקים נוספים, הוא ממהר לייצר תאים שמכילים מלנין, שהוא הפיגמנט של העור, המעניק לו את צבעו הכהה. כהות העור, בזכות המלנין, אינה מאפשרת לקרני שמש נוספות לחדור פנימה ולהזיק לעור. עור אפריקאי עשיר במלנין מונע חדירת הקרניים ואינו זקוק לייצור מלנין נוסף, ולכן אינו משתזף. לעור מאוד בהיר (שלרוב מלווה בעיניים בהירות) אין יכולת גנטית לייצר מספיק מלנין ולכן הוא לא משתזף אלא רק "נשרף" בשמש. אצל האחרים, השיזוף הקל שמופיע מיידית בחשיפה לשמש נגרם מגיוס כללי של מלנין שכבר קיים בגוף. בתוך 72 שעות מהחשיפה נוצר מלנין חדש ורק אז העור נראה במלוא שזפונו.

בתודעה הציבורית-הצרכנית הישראלית, מסנני קרינה הם "ד"ר פישר", שם מותג האומר הגנה יעילה, בטוחה ומקובלת ביותר – להגנה מפני קרני השמש המזיקות, וגם המזקינות. בפרוש מזקינות כי הן חודרות לשכבות העמוקות של העור ופוגעות בתאי הדרמיס ובסיבי הקולגן שבו. התוצאה היא החלשות העור, דלדולו, אובדן גמישותו והופעת רפיון וקמטים. הן גם משפיעות על תאי המלנין להופעת כתמי גיל ("כתמי שמש") בעור.

בד"ר פישר משלבים למעלה מ-50 שנות ניסיון, מחקר וידע רפואי בינלאומי כדי לפתח את התכשירים המתקדמים ביותר לבריאות כל בני המשפחה. תכשירי התשלובת מיוצרים במפעלי "ד"ר פישר" תחת בקרת איכות קפדנית, כמקובל במפעלי תרופות, על-פי תקני הייצור הבינלאומיים המחמירים תוך שימוש במרכיבים מהמתקדמים, הבטוחים והבדוקים ביותר. מפעלי "ד"ר פישר" הינם בעלי תו תקן הפלטינה היוקרתי של מכון התקנים הישראלי המעיד על מצוינות תפעולית ועמידה ב-5 תקני איכות מחמירים: ייצור תכשירים קוסמטיים ואביזרים רפואיים, איכות הסביבה, בטיחות וניהול מערכות. תכשירי "ד"ר פישר" הינם בעלי מוניטין בינלאומי ונמכרים בהצלחה בעשרות מדינות ברחבי העולם.

אל הסדרה הקלאסית המובילה, בבקבוקים החומים הכי מוכרים והכי מזוהים עם "ד"ר פישר אולטרסול", מצטרפים מדי שנה היבטים חדשים ועכשיו נכיר את חידושי "ד"ר פישר אולטרסול" לקיץ 2019 – ההגנה המתקדמת והגבוהה ביותר במגוון סדרות חדשות המעניקות פתרון למגוון סוגי העור.

1) סדרת אולטרסול Spectrum: סדרה פורצת דרך, שזכתה באות "מוצר השנה 2019" בקטגוריית הגנה מהשמש. היא מבוססת על טכנולוגיה ייחודית, שלראשונה מסייעת גם בהגנה מפני קרינת HEV (High Energy Visible light) – קרינת האור הכחול, הגורמת לנזק בטווח הארוך ולהזדקנות העור. מחקרים שפורסמו לאחרונה מעידים על נזקים הנגרמים לעור גם מחשיפה לקרינת HEV, המעודדת יצירת רדיקלים חופשיים מזיקים, שגורמים להזדקנות מוקדמת של העור, להיווצרות קמטים ולרפיון עור. הטכנולוגיה מסייעת להגנה מספקטרום רחב במיוחד של קרני השמש המזיקות UVA+UVB+IR+HEV. בנוסף להיבט ההגנה, מוצרי הסדרה מועשרים באנטי-אוקסידנטים ובלחות. יש להם ריח נעים, ספיגה מהירה ועמידות גבוהה במים.

בסדרה תחליב הגנה, ספריי שקוף וספריי תחליבי – כל אחד מהם באריזת 200 מ"ל והמחיר: 69.90 שקל; קרם פנים באריזת 50 מ"ל, המחיר: 59.90 שקל.

2) אולטרסול Free Kids לעור רגיש לילדים: הרחבה של סדרת "אולטרסול "Free עם סדרת תכשירי הגנה המיועדת לילדים בעלי עור רגיש – "אולטרסול Free Kids". המוצרים בסדרה זו ללא פראבנים, ללא שמנים, ללא בושם וצבע וללא רכיבים מן החי. תכשירי הסדרה מכילים קומפלקס אנטי- אוקסידנטים, המותאם במיוחד לילדים עם ויטמין E ותמצית תה ירוק, המסייעים בהגנה מפני רדיקלים חופשיים ובשמירה על מראה עור בריא גם בטווח הארוך. לתכשירים מרקם קליל והם נספגים במהירות, אינם שמנוניים, היפואלרגניים ועברו בהצלחה את מבדק סנסיטיב, המעיד על התאמתם לעור רגיש.

בסדרה זו תחליב הגנה עם מסנן קרינה בדרגה גבוהה SPF50 באריזת 200 מ"ל והמחיר: 59.90 שקל וקרם פנים, אף הוא עם מסנן קרינה גבוה, SPF50, באריזת 50 מ"ל והמחיר: 49.90 שקל.

3) אולטרסול ג'ל אלוורה פורטה: מכיל פי 2 אלוורה מהמקובל בתכשירים מקבילים והוא פועל לטיפול והרגעה מיידית של העור. כמו כן, מועשר בפרו-ויטמין ,B5 המסייע בריכוך ושמירה על גמישות העור. מכיל גם תמצית צמחית של הממליס, המסייעת בהפחתת אדמומיות ובהקלה על גירויי עור, ויטמין E ותמצית תה ירוק, בעלי פעילות אנטי-אוקסידנטית המסייעת בהגנה מפני רדיקליים חופשיים ושמירה על בריאות העור. המוצר עבר את מבדק סנסיטיב המעיד על התאמתו לעור רגיש. באריזה 200 מ"ל והמחיר: 39.90 שקל.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.