מסקרת "Enigma" של "קרליין" עם מברשת פטנט איטלקית

כל מה שאנחנו מבקשות: ריסים במראה מלא ועשיר, מקו העפעף ועד קצות הריסים, בלי להכביד עליהם, מסגרת מרשימה ודרמטית לעיניים, המחקה את פעולת הדבקת הריסים ללא מאמץ – וזהו בדיוק הפיתוח החדש של "קרליין". מסקרת "אניגמה" בגוון שחור-עמוק, המעניקה תוצאות מקצועיות באיפור העיניים – מראה דרמטי, עשיר וצפוף בתוך שניות, ללא מאמץ וללא מריחות. החידוש הוא במברשת פטנט דו-צדדית, בעלת פעולה כפולה.

כדי להבין את גדולתה האדירה של המסקרה החדשה, חשוב שנבין כי בכדי להשיג מראה מלא ועשיר לעיניים, המאפרים המקצועיים מדביקים ריסים מלאכותיים, או משתמשים בשני סוגי מברשות. בשלב הראשון, הם צובעים את הריסים בבסיס העפעף עם מברשת צפופה, המכסה את הבסיס בשכבה עבה של מסקרה ולאחר מכן, בא השלב של המברשת השנייה, שהיא מברשת בעלת זיפים ארוכים ובעזרתה המאפרים המקצועיים מורחים את המסקרה לאורך כל הריס. הטכניקה הזו של איפור מקצועי יוצרת ריסים מלאים וצפופים בשורש וארוכים ודקים בקצוות, במראה טבעי ודרמטי כאחד. נהדר – אך לכך נדרשות שתי מסקרות וידיים מקצועיות של מאפרים.

"קרליין" מגישה לנו את כל היופי הזה על מגש ומאפשרת לכל אחת מאתנו להשיג מראה, שעד עכשיו היה נחלתם של מאפרים מקצועיים. חברת "אינטרקוס מילאנו" פיתחו בבלעדיות עבור "קרליין" את המסקרה "אניגמה" בעלת המברשת הדו- צדדית הייחודית, הרשומה כמדגם בלעדי של "קרליין"! והיא פועלת כך: 1) מצד אחד שלה היא מגדירה את קו הריסים בשכבה עבה בבסיס; 2) מהצד השני שלה, היא מפרידה בין הריסים ומפזרת את הצבע לאורך הריס וכך יוצרת ריסים ארוכים, מופרדים, מלאים טבעיים ועם זאת דרמטיים ומפתים למראה!

בנוסף למברשת הייחודית, יש לפורמולת חומר הצבע של מסקרת "אניגמה" של "קרליין" יתרונות, שעבורי הם מאוד משמעותיים. ראשית, אני לא אוהבת להכביד על הריסים וכאן מצאתי שלחומר הצבע יש מרקם קרמי נעים וגם התוצאה מושגת מהר מאוד: כיסוי מלא במריחה קלה, בלי לחזור יותר מדי פעמים על תנועות המריחה ולהכביד על הריסים עם צבע עודף.

לאיכויות אלו תורמת הפורמולה, המכילה שעוות טבעיות שמעניקות לריסים לחות והזנה. היא מועשרת בתמצית אצת אדומה, העשירה במינרלים לחיזוק גמישות הריסים ומניעת שבירה או יובש. פולימר צמחי חדיש מעניק כיסוי מיקרוסקופי קל לריסים ועמידות בפני תנאי אקלים או מים וחומר הפיגמנט השחור מסוג קרבון (פחם) אינו דוהה שומר על עומק וברק למשך שעות ארוכות. כמו כן, חשוב לי לציין כי המסקרה הזו היפואלרגנית, ללא פראבנים, הרכיבים טבעונים ולא נוסו על בעלי חיים.

המחיר: 64.90 שקל.

להשיג ברשתות ה"פארם" ובאתר קרליין www.careline.co.il

צילום, אנטוני קורי, מוטי פישביין

סגור לתגובות.