לחברת "ויטמינס" ערכה להחלקת קרטין בשימוש ביתי

ברוח המגמה להנגיש טיפולי יופי, שעד כה היו מקובלים רק במכוני יופי ומספרות, לשימוש ביתי – פיתחה חברת "ויטמינס" הישראלית מוצר ראשון מסוגו – החלקת קרטין לשימוש ביתי. המוצר החדש שקיבל את אישור משרד הבריאות, אינו מכיל פורמלין או חומרים רעילים ומסרטנים. המחיר לצרכן הוא 150 שקל והתכולה מספיקה לשני טיפולי החלקה. המוצר מושק בימים אלה באמצעות רשת "BE" (של "שופרסל"), רשת חנויות "סנט הייר" ובאתר הבית.

חברת "ויטמינס" פועלת משנת 1943 כחברה המתמחה בתחום השיער בזירה המקצועית הבינלאומית. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת טווח רחב של מוצרים לטיפוח השיער, הקרקפת והעור. מוצרי "ויטמינס" מתבססים על חומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר ומיוצרים באמצעות טכנולוגיות חדישות, המאפשרות לשמר את איכות החומרים ולייצר מוצרים שעוזרים לשקם את השיער ולהשיב לו מראה צעיר ובריא יותר.

החידוש העכשווי הוא בפניית "ויטמינס" לצרכניות, המעוניינות להביא את המספרה הביתה. החיסכון בכסף ברור: בעוד שהחלקה אחת במספרה עולה ללקוחה 800 שקל – 1000 שקל, החלקה בעזרת הקיט של "ויטמינס" עולה 75 שקל. משך הטיפול דומה למשך הטיפול במספרה. "ויטמינס" ממליצה למשתמשות להיעזר בחברה קרובה, שגם תעזור להקפיד על הוראות השימוש.

באירוע הפרזנטציה, החברה הדגישה כי אין שום סיכון בשימוש וכי התכשיר אינו שורף את השיער או פוגע בו. הוא ללא פורמלין, באישור משרד הבריאות ותקן איכות GMP מחמיר, יש לו ריח נעים. מנגנון הפעולה שלו הוא יצירת שינוי הקשרים במבנה השיער והקניית אופי התנהגות חדש לשיער על-ידי החדרת קרטין טבעי, שעליו בנויה השערה. הודגש בפנינו כי לצורך השמירה והזנת השיער בקרטין, יש חשיבות להשתמש באופן קבוע בסדרת המוצרים הייעודיים: שמפו, מסכה, מרכך, סרום וקרם שכולם מבוססי קרטין.

עוד הודגש כי ההחלקה הביתית של "ויטמינס" מתאימה במיוחד לשיער שכבר עבר טיפולים כימיים כמו צבע והחלקות קודמות. התוצאה היא שיער חלק מאוד. עמידות ההחלקה תלויה בסוג השיער ובקצב צמיחת השיער של כל לקוחה.

לפרטים נוספים, כולל סרטון הדגמה המציג את אופן השימוש בערכה באתר החברה: www.hvitamins.com

קישור לסרטון כיצד להשתמש בהחלקה:  www.youtube.com/watch?v=J14FL6AkhtA

אתר רשת החנויות: www.centhair.co.il

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.