ל"אבלנץ'" מוצרים להגנת השיער בזמן ביצוע פעולות כימיות

חשיבה יצירתית הובילה את חברת "אבלנץ'" לפתח את מוצרי השיער הייחודיים שלה. בעליה, לא שאלו כמקובל: איך נייצר סדרה מעניינית, שאנחנו מאוד רוצים שתהייה טובה ומבוקשת יותר מהאחרות, הכל כך נפוצות בשוק. הם שאלו: היכן יש "פרצה" של חסר בשוק כל המוצרים, שלשם ניתן להיכנס. התשובה שלהם הייתה: מוצרים שיגנו על השיער בזמן ביצוע הפעולות הכימיות שנעשות במספרה, כמו צביעה, גוונים, סלסול, החלקה והבהרה, כאשר ידוע שהבעיה היא בעיקר בצביעה לבלונד – ובהמשך, לאור הביקוש: הוסיפו גם מוצרי הגנה לשימוש ביתי, המעניקים לשיער מראה בריא, רך וזוהר.

זהו הסיפור של חברת "אבלנץ'" הישראלית, שהוקמה לפני כ-4 שנים, פנתה לכימאים מובילים שיפתחו עבורה את המוצרים, שכולם מאושרים על ידי משרד הבריאות. המפעל שלה נמצא בראש העין וההפצה למספרות בארץ ובעולם. בינתיים, מיאמי וניו יורק בארצות-הברית, גרמניה ורומניה, וממש בקרוב גם צרפת וספרד. הישג ממש מרשים כי המוצרים איכותיים ולכל איש מקצוע קל לשלב אותם בפעילויות המועדפות עליו.

ערכת המוצרים הייחודית של "אבלנץ' "מיועדת למעצבי שיער וספרים השואפים להגן על שיערן של הלקוחות בצורה מוחלטת והרמטית, הודות ליצירת שכבת הגנה גם בגוונים בהירים מאוד וגם במהלך טיפולים שנחשבים אגרסיביים במיוחד לשיער. המוצר משנה את כללי המשחק בעולם עיצוב השיער בכך שהוא מאפשר לבעלי מקצוע בתחום להפסיק להימנע מטיפול בסוגי שיער מסוימים (כאלו שעד היום לא היו מסוגלים לעבור טיפולים אגרסיביים) ולהעניק טיפול מושלם לכלל הלקוחות. נכיר אותם:

1) חומר מס' 1 – מיועד לשימוש מעצבי שיער, להוספה לחומר הצביעה. מכיל חלבון שהייחודיות שלו היא עמידותו לסביבה בסיסית. החלבון יוצר שכבת הגנה על השיער ומאפשר להבהיר או להחליק אותו בביטחון מלא. בנוסף, המוצר מכיל פולימר שמגן גם הוא על השיער ועוד רכיבים ייחודיים החודרים אל עומק השערה ושומרים עליה.

2) חומר מס' 2 – מיועד לשימוש במספרה, למריחה על השיער, לאחר שטיפת הצבע. מכיל חומרי ריכוך והזנה ורכיבים כגון שמן ארגן, בטאין, ויטמין E וכן חומרים להחזרת רמת ה- PH של השיער ועור הקרקפת.

3) חומר מס' 3 – מיועד לשימוש במספרה, למריחה על השיער, לאחר שטיפת חומר מס' 2. מבוסס על תמצית מהצמח הממליס, התורם לכיווץ הנקבוביות בעור הקרקפת, ניקוי השיער והסרת קשקשים.

בנוסף, יש שני מוצרים לשימוש ביתי, כהמשך לטיפול במספרה. הם מבוססים על בטאין סופח לחות, ויטמינים וחומרי הזנה לצד חלבון החודר לשכבת הקורטקס, מאזן את החומציות הטבעית שלה ומגן על השיער בכל חפיפה.

צילום: שי סבג, יח"צ

סגור לתגובות.