ב"סלע מדיקל" טיפול אסתטי בחוטי הרמה כנגד נזקי "פציאליס"

"פציאליס", שיתוק עצב הפנים (שהוא העצב האחראי לתנועת שרירי הפנים), גורם לעיוות הפנים ואיבוד שליטה על תנועות ההבעה. בין התופעות הנלוות גם רגישויות לחום וקור, דיבור מעומעם ודמעת. בחלק הגדול של המקרים, הסיבה לשיתוק אינה ידועה. כדי לאבחן את הסיבה למחלה צריך לעבור בדיקה אצל רופא אף־אוזן־גרון ואצל רופא נוירולוג. בגלל הסיבוכים האופייניים למחלה, חשוב להיבדק גם על ידי רופא עיניים. הגם שמקובל כי בדרך-כלל השיתוק חולף מעצמו, הוכח במחקרים קליניים כי טיפול מיידי בכדורים המכילים סטרואידים במשך עשרה ימים, משפר את הסיכוי להשגת ריפוי.

אם לא הושג ריפוי מלא, הפגיעה בעצב הפנים גורמת לאובדן לא טבעי של תנועות ההבעה (למשל חיוך) בצד אחד של הפנים. יש כאן שילוב של בעיה תפקודית והפרעה קוסמטית. ב"יום המעשים הטובים", במשרדי חברת "סלע מדיקל" בפתח תקווה, הסביר לנו ד"ר איתן ברמן, מומחה לאסתטיקה, המדריך בפעיל ב"סלע מדיקל" ובעל קליניקה לרפואת עור בקריית אונו, כי הטיפול האסתטי בחוטים, שמקובל ל"הרמת" פנים – מאוד יעיל לשיפור סימני ה"פציאליס", גם לאחר שנים. הפעולה שהוא עושה היא חוטים רק בצד הפגוע של הפנים, ללא אפקט של מילוי, אלא במטרה להעניק לשני צידי הפנים מראה אחיד.

בחברת "סלע מדיקל", העוסקת בייבוא והפצה של מגוון מכשור רפואי בתחום הרפואה, החלטו לתרום את חלקם למען הקהילה בישראל ו"ביום המעשים הטובים" פתחו את משרדם ליום טיפולים אסתטיים שכללו: הזרקות של חומצה הילרואנית כמו פרינסס, חוטי מינט, אלנסה ובוטוקוס עבור כ- 15 נשים שהגיעו מכל רחבי הארץ , חלקן נשים לאחר מחלות קשות וחלקן ממשפחות קשות.

חברת "סלע מדיקל" היא חברה ישראלית ובינלאומית, המייבאת ומשווקת מכשור וציוד במגוון תחומי הרפואה ועיקר פעילותה בארץ ובאירופה. היא הוקמה בשנת 2001 על ידי בני הזוג צביקה וקרן סלע ופועלת מאז, כמפיץ מוכר וידוע היטב בתוך השוק הישראלי ובעולם. התחומים העיקריים: צנתורי מוח, כירורגיה כללית ניתוחית ואסתטיקה רפואית. בין לקוחותיה נמנים כל בתי החולים בישראל, משרד הבריאות, משרד הביטחון, צה"ל, מרפאות פרטיות ועוד.

המשתתפות הגיעו נרגשות והתיישבו לפגישת ייעוץ בהתאמה אישית על-ידי מיטב מבכרי הרופאים בארץ שנכחו במעמד: ד"ר יואב גרונוביץ, מנהל מחלקת כירורגיה פלסטית בבית החולים "שערי צדק" בירושלים , ד"ר מרינה לנדאו, מומחית עולמית לרפואת עור וד"ר איתן ברמן. "סלע מדיקל" העניקה את המקום והציוד (הבכלל לא זול) והרופאים – את הידיים המיומנות שלהם וכך יכלו הרופאים להירתם בהתנדבות על מנת להעניק את הטיפול המתאים ביותר לכל אחת ואחת מהמשתתפות.

סיכמה את התרשמותה, קרן סלע, מנהלת חטיבת האסתטיקה ב"סלע מדיקל": 'יום המעשים הטובים' היה מעצים ומרגש במיוחד אני מבקשת להודות להתגייסותם של הרופאים הבכירים שתרמו מזמנם ללא תמורה למען הקהילה".

צילום: יוסי חלימי, מתי חלימי, יח"צ

סגור לתגובות.