ל"זהבי עצמון" סניף חדש בחדרה ואסלות חכמות מיפן

עוד מעט אנחנו אחרי הפסח וזה אומר – התקרבות לעונת השיפוצים. כאן אני באה לספר לכם על סניף חדש והחמישי במספר של "זהבי עצמון", שנפתח לאחרונה באזור התעשייה של חדרה. זו בשורה חשובה לא רק לתושבי השרון, אלא גם למי שמעדיף סניף חדש, גדול ומרשים, המתפרס על שטח של כ-1,300 מ"ר, בקומה אחת מרווחת, מה שאומר ללא מדרגות מתישות ובצמוד למגרש חנייה נגיש.

בסניף החדש של "זהבי עצמון", שהיא החברה הוותיקה והמובילה בשיווק ואספקת מוצרי גמר לענף הבנייה בישראל עם דגש על חדשנות עיצובית, מוצגות קולקציות איכותיות וחדשניות, אשר תשפענה על מגמות העיצוב בישראל, לצד מכלול החידושים והיישומים האחרונים בעולם בתחום הבנייה ועיצוב הבית. בחנות נמכרים מגוון אריחים, שיש, אבן ופרקט מתוך קולקציות שונות וחדשניות, טרדנים חמים ועיצובים מובילים בעולם. אליהם מתווספים כלים סניטריים, ארונות אמבטיה, מקלחונים, ברזים ואביזרים, המשמשים מקור להשראה ולעיצובים ממותגים מובילים בעולם.

מותג מעניין, המשווק בלעדית ב"זהבי עצמון", ואנחנו נחשפנו אליו באירוע ההשקה של החנות החדשה, הוא המותג היפני "TOTO". זהו מותג אסלות יוקרתי מיפן, מהיצרניות הוותיקות (1917) והגדולות ביפן ומהמובילות בעולם בתחום הסניטריה, נחשבת לחלוצה ביצירת אורח חיים ותרבות עשיר ונוח יותר של אסלות חכמות ביחד עם עיצוב מוקפד ויוצא דופן. מוצרי החברה זוכים באופן קבוע בפרס red dot, הניתן בתחרות העיצוב הגדולה בעולם, ומוצגים במוזיאוני העיצוב הנחשבים. "TOTO" שותפה לדרך של ממשלת יפן ופועלת להגדיל את מספר התיירים בה ע"י שיפוץ חדרי האמבטיה בבתי מלון ומבנים ציבוריים. בנוסף, תספק ציוד אינסטלציה למשחקים האולימפיים של 2020.

האסלות החכמות של "TOTO" עוצבו על-ידי טובי המהנדסים ולאחר מחקרים רבים והן חוסכות מים בהתאם לתקנות המחמירות של חיסכון בכל הדחת מים. הטכנולוגיה המתקדמת משלבת זוויות התזה של מים חמים בטמפרטורה נעימה לניקוי מרבי, ייבוש ע"י אוויר חם ונעים, מושבי אסלה מחוממים בעלי עיצוב אוטונומי המותאמים למבנה גוף האדם, מערכות מתקדמות למניעת התיישבות חיידקים, מערכת טיהור אוויר, מערכת ניקוי עצמי לאסלה, תאורת לילה, מוזיקה ועוד.

לדברי גבי קליין, מנכ"ל "זהבי עצמון": "אנו שמחים להציג בפני הצרכנים הישראלים את התרבות הסניטרית העתיקה של היפנים, אשר נחשבת לדבר הבא בתחום. המותג TOTO נחשב לחלוץ בתחומו, מותג אשר רואה בחווית הסניטריה כחוויה אשר משנה תרבות ופועל בכל המרץ להיות הראשון בתחום, ביפן, ברחבי העולם ועכשיו גם בישראל. המותג מגיע לראשונה לישראל אחרי שנים של ניסיונות להביאו לקהל הישראלי, בשאיפה לשפר את הנוחות, ההיגיינה, הבטיחות וההנאה בשימוש בחדרי הרחצה בישראל. ישראל היא מעצמה של חדשנות ואין לי ספק כי הצרכן הישראלי ישמח להתקין את מוצרי TOTO המתקדמים והטכנולוגיים בחדר השירותים בביתו".

טווח מחירי האסלות השוטפות: 6,000 שקל – 35,000 אלף שקל ובנוסף להן, משווקים ב"זהבי עצמון" גם ברזי TOTO וכיורי TOTO בטווח המחירים: 1,500 שקל – 8,000 שקל.

צילום: רונן מחלב, נופר בן יעקב (תמונות הסניף). יח"צ.

 

 

סגור לתגובות.