ל"סנו סושי" מפת שולחן וכפפות ניטריל כחולות

מפת שולחן חגיגית, מעוצבת וגמישה, מבד לא ארוג וגדולה במיוחד – מציע לנו המותג "סנו סושי". המפה מאושרת לשימוש בפסח ועל-ידי בד״ץ העדה החרדית ירושלים ומאוד מתאימה לכל ימות השנה כי מידותיה הגדולות מאפשרות אירוח בשולחן גדול במיוחד. בכל אריזה מפה אחת בגודל: 270 ס״מ על 120 ס״מ. היא מוצעת בשני הדפסים מהודרים: בזהב או בכסף, כך שנוח להתאימה לסט הסכו״ם ולעיצוב שולחן האוכל. המחיר: 4.90 שקל – 8.90 שקל.

עוד פריט חדש מ"סנו סושי", שמאושר על ידי בד״ץ העדה החרדית ירושלים ולשימוש בפסח הוא מארז עם כפפות ניטריל כחולות, ללא אבקה. הן עשויות מחומר עבה במיוחד וגמיש במיוחד, שמעניק להן עמידות מתמשכת ונוחות לביצוע מגוון עבודות בבית ובסביבתו. מוצעות בשלוש מידות : S ,M, L . בכל אריזה 80 יחידות ומחירה: 24.90 שקל – 29.90 שקל.

עוד מהחדשים ב"סנו" היא סדרה בת 3 מוצרים לחיטוי קל ומהיר, להשמדת 99.9% מהחיידקים בבית ולשמירה על ההיגיינה בבית. לדברי החברה, כולם נבדקו במכון למיקרוביולוגיה של המזון ונמצאו יעילים בהשמדת מגוון חיידקים וכולם בטוחים לשימוש על משטחים ואביזרים במגע עם מזון ואינם דורשים שטיפה לאחר השימוש.

הבדיקות שנערכו הוכיחו כי כל שלושת התכשירים יעילים כנגד אי קולי, סלמונלה, ליסטריה ומגוון רחב של חיידקים נוספים. כאן חשוב להדגיש כי חיידקים יכולים להתקיים ולהתפתח על משטחים שונים בבית כמו שיש, כלים סניטריים, מעקות, מתגים, שולחנות ומשטחים שונים. במטבח, חשוב לטפל במשטחים הבאים במגע עם בשר טרי, דגים וביצים לא מבושלות. נכיר את המנקים ומחטאים החדשים:

מתז לחיטוי משטחים 99.9% – נוזל לחיטוי מהיר המתאים גם למשטחים עדינים. באריזה 750 מ"ל ומחירה: 14.90 שקל – 18.90 שקל.

מתז לחיטוי וניקוי יסודי 99.9% – חומר חיטוי וניקוי עוצמתי בתוספת חמצן פעיל להסרת שומנים ואבנית. באריזה 750 מ"ל ומחירה: 14.90 שקל – 18.90 שקל.

מטליות לחות לחיטוי וניקוי יסודי 99.9% – מטליות לחות לחיטוי ולניקוי יסודי, נוחות לשימוש גם מחוץ לבית. 150 מטליות לחות ב-3 אריזות של 50 מטליות כל אחת והמחיר: 19.90 שקל – 23.90 שקל.

לפרטים נוספים, טיפים ומידע על המוצרים באתר "סנו": – www.sano.co.il

ובפייסבוק: www.facebook.com/sano.co.il

צילום: מוטי פישביין

סגור לתגובות.