"WrinkX" קרם נגד קמטים מתמציות פירות וירקות

את הדאגה שנוחתת עם הופעת סימני הגיל הראשונים בעור הפנים ניתן להרגיע עם מוצרים קוסמטיים ייעודיים והחדש והמעניין שבהם הוא "WrinkX" שמכוון להשגת מראה עור צעיר על-ידי מילוי, מחיקה, והחלקה הדרגתית של העור עד לטשטוש הקמטוטים העדינים ביותר. ייחודו בהיותו על בסיס תמציות טבעיות מפירות וירקות. הוא מיוצר בארץ, במפעל חברת "סוד הנעורים" באור יהודה.

אריזתו בצורת מזרק מעוצב אינה מכוונת רק למסר של "הזרקות" אלא יותר לנוחות הדיוק וההנחה הנקודתית, על הקמט בלבד ולאורכו. באירוע ההשקה, סיפרו לנו בעלי החברה היצרנית, "סוד הנעורים" הישראלית, כי הוא משיג את התוצאות הרצויות ללא שינוי בצבע העור וכי הוא מותר לשימוש יחד עם מוצרי קוסמטיקה נוספים ובטוח לשימוש יומיומי על כל סוגי העור. עוד הבטיחו לנו כי בשימוש יומיומי במשך 2 – 4 שבועות – חל שינוי לטובה משמעותי במזעור נראות הקמטוטים. קהל היעד הוא נשים וגברים בגילאי 29 – 55. יש לו תועלות גם כאשר מדובר בקמטים עמוקים – אך יותר במובן של הקלה והטבה מסויימת ולא ממש העלמה.

כאמור, הקרם מיועד לשימוש יומיומי וההבטחה היא כי התוצאות ניכרות באופן מיידי ובצורה משמעותית ביותר תוך זמן קצר של שבועיים עד ארבעה שבועות, במהלכן אין מניעה לשימוש במוצרי קוסמטיקה נוספים. למעשה, יש למוצר מכניזם כפול: גם טיפול עם אפקט מיידי שגורם לצמצום נראות הקמטוטים ו"הרמה" של עור הפנים וגם השפעה לטווח הארוך מבחינת עידוד יצירת קולאגן טבעי בעור, שמביא להיעלמות הקמטוטים. לכך אחראית העובדה שהרכיבים הפעילים המצויים בפורמולה חודרים אל עומק האפידרמיס ומצטיינים במילוי, מחיקה והחלקת העור באופן הדרגתי.

"סוד הנעורים" הינה חברת קוסמטיקה טבעית המייצרת את מוצריה בישראל ומתמחה בפיתוח וייצור מוצרים דרמו-קוסמטיים לעור מפירות וירקות טריים תוצרת הארץ, באמצעות ידע שהשתמר במשך אלפי שנים. ב- "WrinkX" משולבות תמציות מ- 11 פירות וירקות, כאשר השימוש הוא בכל הפרי או הירק, כולל הקליפה והגרעינים, כמקור טבעי וחשוב לוויטמינים, מינרלים, נוגדי חמצון ורכיבים בעלי פעילות ביולוגית לשיקום התפקודים הטבעיים של העור. לכל אחד מהם יש ערך ביולוגי משלו, תהליך מיצוי שמתאים לו והשילוב מכל אחד מהם במינונים שונים. הרכיבים הטבעיים מונעים גירויים ותופעות לוואי בלתי רצויות, מתאימים לכל סוגי העור ותורמים למראה עור קורן ומלא חיים.

הגם שזו חשיפתה הראשונה של החברה, חשוב לדעת שהיא קיימת כבר 12 שנה ויש לה 36 מוצרים. לפני למעלה משנה המוצר "WrinkX" הושק בהצלחה בתערוכת קוסמטיקה בהונג-קונג וכעת מושק בארץ. בנוסף לו, "סוד הנעורים" מייצרת ומשווקת מגוון מוצרים לטיפוח ושיקום כל סוגי העור: שמן, יבש ומעורב, ומוצריה מעניקים פתרון על בסיס טבעי לבעיות עור שונות כגון: פסוריאזיס, אקנה, סבוריאה, פצעי סכרת ועוד. כל המוצרים מיוצרים תוך הקפדה על תקנים ורישוי בינלאומיים. בנוסף, החברה דוגלת באחריות סביבתית ומקפידה להשתמש בחומרים שאינם מזיקים לסביבה ולאסוף פסולת למיכל מיחזור מתאימים.

הקרם מגיע באריזה יוקרתית המשתלבת באלגנטיות עם כל מגירת תמרוקים. המחיר אריזת 50 מ"ל: 360 שקל.

בנוסף, ניתן לרכוש גרסת TO GO באריזה מוקטנת, המתאימה לנשיאה בתיק איפור, תיק יד ועוד ומחירה: 199 שקל.

כתובת חברת "סוד הנעורים: רח' המלאכה 7 אור יהודה. טלפון: 03-634-3444

לפרטים נוספים, יצירת קשר והזמנות, אתר המותג: www.secretofyouth.co.il

‏‏צילום: רחלי פרידמן, שי סבג

סגור לתגובות.