"Futuro" מבית 3M – אביזרי תמיכה אורתופדיים בהתאמה מדוייקת

הייחוד במוצרי המותג "Futuro" מבית 3M, הינו בהתאמה מדוייקת למשתמש של אביזרי תמיכה אורתופדיים, המיוצרים בטכנולוגיה ייחודית ומעניקים פתרון לכל רמות הקיבוע והתמיכה לברך, לקרסול, למפרק כף היד ולמרפק, ואף נותנים פתרונות ספציפיים לפעילות ספורטיבית. בנוסף, מיושמות בו טכנולוגיות נוספות התורמות לכך שאריג המוצר נושם, נעים לעור ומנדף זיעה. ואגב, המוצר ניתן לכביסה ויש עליו הוראות מדוייקות, כמו מים פושרים, ללא תכשירי הלבנה ולא ייבוש במייבש.

טכנולוגיית "Custom Dial" הינה טכנולוגיה בעלת חוגת כוונון להתאמת התמיכה באופן ספציפי על האיבר הכואב. הטכנולוגיה הייחודית מאפשרת הגדלה והפחתה של לחץ בסיבוב כפתור, בהתאמה אישית ובכך מסייעת לצרכן להחליט על מידת התמיכה הרצויה לו. הצרכן זוכה לשילוב של בחירת הלחץ הנכון ביחד עם רמה גבוהה של תמיכה ונוחות. מוצרי "Futuro Custom Dial", משלבים את טכנולוגיית ה- BOA, אשר משולבת במגוון תחומים, כמו נעלי סקי, נעלי ריצה ולראשונה גם באביזרי תמיכה של "Futuro".

חברת 3M היא חברה אמריקאית שהוקמה בשנת 1902 ופועלת מתוך מטרה לשפר חיים באופן יומיומי, עם מחזור מכירות של 30.3 מיליארד דולר , 90,000 עובדים בכ- 200 מדינות בעולם. 3M מיישמת מדע, חדשנות וטכנולוגיה בחיי היום יום של כולנו, משקיעה במחקר ופיתוח מיליארדי דולרים בשנה, ורשמה יותר מ- 100 אלף פטנטים בעולם. מידע נוסף אודות על דרכיה היצירתיות של 3M לפתרון בעיות תוכלו לקבל באתר העולמי והמקומי. ב- www.3m.com ובאתר המקומי www.3m.com/il.

המותג "Futuro" הוקם בשנת 1917 ומביא איתו כ- 100 שנות ידע וניסיון בתחום הרפואי, נתמך ע"י פאנל מהנדסים ומומחים רפואיים שמקדמים חדשנות ייחודית לכל מוצר המשויך לחברה. המותג "Futuro" הינו מותג גלובלי אשר נמכר בלמעלה מ- 40 מדינות ברחבי העולם ואשר מומלץ על ידי איגוד הרוקחים האמריקאי.

קהל היעד של "פוטורו" מאופיין באנשים הסובלים מכאבי שרירים או מפרקים אבל אינם רוצים לוותר על דבר בחיים, רוצים להמשיך בעבודה ולשלב טיולים, חברים, מסיבות, ילדים או כל מטרה שישימו לעצמם. באירוע הפרזנטציה, פרטה בפנינו גלי גולדשטיין ברעם, מנהלת השיווק של חטיבת מוצרי הצריכה של 3M כי : "קהל היעד של פוטורו מתכנן את העתיד ברמה האישית והמקצועית, ושמירה על הבריאות חשובה לו מאוד. לכן, אנו רואים אנשים שמשלבים פעילות גופנית כחלק משגרת היום יום, ברמה שתתאים להעדפותיהם, במטרה להבטיח שיוכלו להינות בשנות ה- 70 לחייהם כאילו היו בשנות ה- 40. אביזרי התמיכה של Futuro מאפשרים לאנשים הסובלים מכאבים בשרירים ובמפרקים לחיות חיים מלאים בפעילות ועשייה ללא הפסקה".

תחום אביזרי התמיכה האורתופדיים מוערך בישראל בהיקף של כ- 60 מיליון שקל בשנה, תחום זה ממשיך וגדל לאור מגמת העלייה בתוחלת החיים, ובשנת 2050 ההערכה היא ש- 1 מכל 5 אנשים בעולם, יהיה מעל גיל 60.

מוצרי 3M מופצים בארץ על ידי חברת "כמיפל", אשר הוקמה בשנת 1941 והינה חברת ההפצה הגדולה בישראל בתחום ה"פארם" ואחד הגופים המובילים בשיווק ומכירה של מוצרי בריאות וטיפוח בשוק ה"פארם" בישראל. החברה דוגלת בחדשנות תוך הנגשת המוצרים ללקוח עם שיפור והתפתחות תמידית. את מוצרי "פוטורו" ניתן יהיה להשיג, בשלב זה, בבתי מרקחת פרטיים נבחרים בלבד, בהם הרוקחים עברו הכשרה להתאמה וליווי מקצועי.

טווח המחירים: 109 שקל – 349 שקל.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.