רשת "יוחננוף" במפעל תרומות ארצי של סלי מזון לפסח

לקראת חג הפסח, כשהיא רואה לנגד עיניה את הקושי לעמוד בהוצאות הכספיות של ארוחות החג, רשת "יוחננוף" הכריזה על ה"קמחא דפסחא" שלה: תרומת 5,000 סלי מזון למשפחות ובנוסף, הרשת מקדמת בסניפיה פעילות המשלבת את כלל ציבור הקונים ברשת, כך שכל אחד יוכל לבחור להשתתף בתרומה בקו הקופות, בסיום כל קניה בכל סכום, החל משקל אחד בלבד.

רשת מרכולי הענק "יוחננוף" מונה כיום 25 סניפי סופר-שוק בפריסה ארצית בבעלות משפחת יוחננוף. בסניפים עולם עשיר ומגוון של מוצרי צריכה, ובכל אחד מסניפי הרשת עומד לרשות הלקוחות היצע מרשים של מחלקות שירות מובילות בתחומן. הרשת נמצאת בבעלות משפחת יוחננוף, מנוהלת על ידי האחים והאחיות למשפחת יוחננוף בראשותו של איתן יוחננוף ומקפידה לשמור על צביון משפחתי.

איתן יוחננוף, מנכ"ל ובעלים של רשת "יוחננוף", הודיע כי הפעילות תגיע גם לצפון ולדרום, לשם מתקשות להגיע בפועל מרבית עמותות הסיוע. לדבריו: "כל משפחה ראויה לארוחת חג ולצערנו הרב המציאות של קו העוני מתרחבת ועימה הקושי להתפרנס ולחגוג את פסח עם ארוחת חג מכבדת למשפחה. אנו גאים לתת לקהילה בחזרה והמפעל "משפחה אחת!" רואה את הערבות ההדדית של ישראל כנכס. הדאגה לכלל חלקי החברה הישראלית היא שמוציאה את הצדדים היפים של עמנו. עם ישראל תמיד מוכיח ברגעי קושי שהוא מצליח להתאחד. אני מאמין שגם הפעם התוצאות יהיו מעל ומעבר ונסייע למשפחות רבות לקיים את חג הפסח בכבוד, כמו שמגיע לכל אחד".

רשת "יוחננוף" חברה לשיתוף פעולה עם מכינת "שובו אחים", שהוקמה לזכרם של שלושת הנערים: אייל יפרח, נפתלי פרנקל וגיל-עד שער ז"ל ומקדמת עשייה חברתית. המוצרים שייתרמו ייארזו באמצעות מתנדבים מקרב הגרעין התורני והתלמידים במכינת "שובו בנים" בקרית משה ומתנדבים נוספים שיגויסו על ידם. סלי המזון יחולקו על ידי מאות מתנדבים בכל רחבי ישראל, כוללים מוצרים מיוחדים לחג: מצות, יין קידוש, בשר, אורז, שימורים ועוד. מפעל התרומות "משפחה אחת" מושק בימים אלו אך צפוי להיות תחילתה של פעילות לטווח ארוך לתקופת החגים.

החלוקה תתבצע בשלוש נקודות שונות: 1) בתאריכים 9.4 ו- 10.4 חלוקה בדרום; 2) בתאריכים 11.4 ו-12.4 חלוקה בצפון; 3) בתאריכים 14.4 ו-15.4 חלוקה באזור רחובות (מהמכינה הצבאית)

לפרטים נוספים באתר רשת יוחננוף: www.yochananof.co.il

ובעמוד הפייסבוק : www.facebook.com/yochananof

איור: רשת יוחננוף

סגור לתגובות.