ב"הנסיך הקטן" לקראת הפסח – מיטב הלהיטים העולמים

חג הפסח מזמין רכישת מתנות לילדים שלכם ולילדי המשפחה ואם אתם מתלבטים במה לבחור עבור הקטנים – בגלל המגוון הרחב והאיכותי שמציעה חברת "הנסיך הקטן" היא בדיוק הכתובת הנכונה. הרבה מאוד פריטים מקסימים, כאלה שעדיף לרכשם עכשיו בארץ מאשר בחו"ל. הינה מידע לגבי חלק מהפריטים המובילים, שתוכלו למצוא בחנויות הצעצועים:

פלא של פארק: לגילאי 3 +. דמויות, ערכות משחק ודמויות פלאש של גיבורי הסרט החדש "וואנדר פארק". חברת "הנסיך הקטן" הביאה לארץ את הקסם של פארק הפלאות, הדמויות מהסרט בליין מוצרים יפיפה ומגוון. זהו סרט הרפתקאות קומי אמריקאי-ספרדי, בהנפשה ממוחשבת של חברות "פראמונט" ו"ניקלודיאון". "פלא של פארק" מספר את סיפורה של ארץ הפלאות, פארק שעשועים שנוצר בדמיונה של June's ומתעורר לחיים. הפארק בסכנה ולכןJune's וחבריה חייבים לעבוד יחד ולרקום תכנית להציל את הפארק. המחיר: 189.90 שקל.

Wrapples: לגילאי 5+. חיות מחמד אלקטרוניות פרוותיות אינטראקטיביות, שנכרכות סביב היד בקלות ומלוות את הילד לכל מקום. החבר הזה אוהב לשמוח, לשיר, לשחק ולהיסחף. משמיע מעל 50 קולות ותגובות. כשמתעורר לחיים על זרוע הילד, עיניו הגדולות מאירות בצבעוניות, בהתאם למצב הרוח שלו. הוא אוהב גם את הקשרים החברתיים ואם מקרבים את Wrapples אחד לשני – אפשר לשמוע אותם משוחחים ביניהם. המחיר: 129.90 שקל.

ארנק Lol: עשוי מחומר רך, שנמעך בקלות ותמיד חוזר לצורתו המקורית. בתוכו יש הפתעה של דמות קמע Lol במגוון דמויות מ- PVC. לדוגמה: מק סוואג עם הכובע האדום והצמות הבלונדיניות; דבורה המלכה עם שיער זהוב נוצץ; באני האון עם עגילי זהב וכובע הסוואה ורוד; ליל רולר עם שיער סגול; דיווה העונדת את הקשת הוורודה בשערה הלבן והמקורזל בשוליים ועוד. בנוסף, בתוך כל ארנק יש צמיד צבעוני המיועד לחיבור הדמות אליו וכך ליצור צמיד קסם עם ה-LOL הפרטי. עוד בארנק תפס (clip on) המאפשר חיבורו לתיק. המחיר: 49.90 שקל.

Zoomqube: קובייה במהירות האור, המפתחת מוטוריקה ומהירות תגובה. מציעה 6 מצבי משחק שונים ובסוף כל משחק הקובייה מכריזה על הניקוד של המשתתפים. מאוד-מאוד חשוב – הקובייה דוברת עברית. בפרוש הזדמנות מצוינת להזמין את הילד לאתגר את עצמו במשחק לבד או נגד חברים – משחק סוחף המאתגר את הזיכרון, מהירות התגובה וזריזות ידיים. המחיר: 99.90 שקל.

Herodrive: מותג צעצועי הרכב לגיל הרך (גילאי 3 +), הגיבורים האהובים של הילדים עם תכונות משחק חדשניות בשילוב אורות וצלילים. מה במגוון:

1) רכבי free wheel יפיפיים, כאשר לכל רכב יש קולות ייחודיים משלו, המתאימים לדמות ( בטמן, סופרמן, פלאש), מנגינה של גיבורי העל, רעשי מנוע וסירנות. המחיר: 79.90 שקל.

2) רכבי free wheel לוגו מוקרן, המציעים חוויה מלהיבה. כאשר הילד לוחץ על הסמל שעל מכסה המנוע – נדלק האות והלוגו מוקרן על הקיר (כל עוד לוחצים על הסמל). מומלץ להחשיך מעט את החדר ולהזמין את הילדים לפתח את החשיבה היצירתית ולהעמיק את היכולת למצוא פתרונות חדשניים תוך וויסות האור בחדר וההקרנה על הקירות. המחיר: 129.90 שקל.

3) בטמוביל אלקטרוני – לחיצה על הלוגו בחזית מפעילה את מנגינת גיבור העל ומדליקה את האורות. לחיצה נוספת על הלוגו – והרכב יסע קדימה, ישמיע קולות של מנוע והגלימה תתנפנף. הכנפים נפתחות ונסגרות. המחיר: 249.90 שקל.

צילום: יח"צ

סגור לתגובות.