ל"HL" מארזי טיפוח מפנקים לאישה ולגבר – פסח 2019

המפגשים המשפחתיים והחברתיים בחג הפסח הקרוב, הם הזדמנות לבחור במתנה שהכי נרצה שבאמת תהייה שימושית. משהו שהמארחים מאוד ישמחו בו – וההמלצה שלי היא קרמי טיפוח. גם לגברים, כן רגע מוצלח להעניק לגבר מתנה, שמהר מאוד יגלה שמזמן היה זקוק לה. באופן אישי, אני ממליצה על מארזי חג הפסח של מותג הקוסמטיקה המקצועי המוביל – "HL". יש מארז לגבר ומארז לאישה, כאשר כל הפריטים במארזים הם בגודלם המלא וברור שבמסגרת מארז המחיר הכולל נמוך ממחירי הפריטים ברכישה נפרדת. ואגב, זו סיבה בהחלט טובה לרכוש אותם – כמתנה לעצמנו.

לגבר – מארז טיפוח " Be First" ובו 2 פריטים: 50 מ"ל תחליב אפטר-שייב ו-50 מ"ל סרום.

עור הפנים של גברים נוטה לפתח רגישות מוגברת לאחר הגילוח ואת המענה לכך מעניקה סדרת הטיפוח לגבר "בי פירסט". סדרה זו מבוססת על רכיבים צמחיים בעלי תכונות ריפוי, חיטוי וכיווץ העור. ביניהם, אלו-ורה, תה ירוק וקמומיל הפועלים להרגעה, ביחד עם שמן שקדים ושמן קלנדולה, הפועלים להעלאת רמת הלחות ולחידוש העור.

במארז, תחליב אפטר-שייב, שהוא מרגיע, מעניק לחות ומונע גירויים והופעת אדמומיות בעור וכן מסייע בעיכוב הופעת סימני הגיל, הפחתת נראותם ומיצוק העור. בין הרכיבים הקוסמטיים המובילים בו: תמצית אלו-ורה, שהינו צמח מרפא הפועל ביעילות רבה להרגעת העור; ליפוזום היעיל במיוחד לעור יבש או בוגר ותורם להזנה ולחידוש העור; קמומיל הפועל להרגעת העור, וכן תה ירוק, ביסבולול, שמן שקדים ועוד.

עוד במארז, סרום "אייג’ דיפנס סרום", הפועל להאטת הופעת נזקי הגיל ומעכב הופעת קמטים הנובעים מנזקי הסביבה וגם מעניק לחות ורכות לעור. בין הרכיבים הפעילים בסרום: חומצות אמינו, שהן אבני הבניין ליצירת סיבי הקולאגן המעניקים לעור את חוזקו ושל סיבי האלסטין המעניקים לו את גמישותו וכן תמציות צמחיות של שבטבט וקיסוס התורמות לגמישות, ריכוך ועידון העור.

מחיר המארז לגבר:281 שקל.

לאישה: מארז טיפוח אנטי-אייג'ינג "C The Success" ובו 3 פריטים: 30 מ"ל סרום ויטמין C מרוכז, 50 מ"ל קרם יום אינטנסיבי ו-50 מ"ל קרם לילה.

סדרת "C The Success" ("סי דה סקסס") פועלת להאטת תהליך הזדקנות העור הנובע מגורמים פיזיולוגיים וטשטוש נראות הקמטים. הסדרה מבוססת על ויטמין C בריכוז גבוה, הפועל כנוגד חמצון רב עוצמה, מגביר את יצירת הקולגן בתאי העור ומעניק מראה עור אחיד וקורן. בנוסף לוויטמין C, מוצרי הסדרה מכילים גם את הרכיבים הבאים: הממליס, שמן מנדרינות, למון גראס ותמצית אשכולית. חייבת לספר לכן, שאת המוצרים שבמארז זה כבר ניסיתי ומבחינתי, יש להם יתרון מאוד ברור בכך שהם גם מעניקים את התועלות המאוד רצויות של ויטמין C לעור הפנים שלי – וגם מכילים רכיבים שמונעים מהוויטמין הפעיל לעורר גירוי בעור פני הרגיש. הגם וגם – גם תועלות יופי ברורות עם חומר פעיל, וגם אי הופעת רגישות – הוא היבט מאוד משמעותי במוצרי טיפוח פעילים, שנשים מאוד זקוקות להם. אכיר לכן את מוצרי הסדרה:

סרום ויטמין C מרוכז – מכיל מיליקפסולות ובתוכן ריכוז גבוה של ויטמין C, הפועל כנוגד חמצון רב עוצמה, נספג בשכבות העמוקות של העור ופועל לנטרול רדיקלים חופשיים. מזרז את ייצור הקולגן, מפחית ביעילות את עומק הקמטים, משפיע על יצירת המלנין ומסייע להבהרת העור וליצירת מראה עור בריא ובעל גוון אחיד. בין הרכיבים הפעילים בסרום: חומצה היאלורונית, המעלה את רמת הלחות בעור ומונעת את התאדות הלחות הטבעית, ממצקת ומצמצמת את מראה הקמטים, תמציות צמחיות של הממליס וליקוריץ ועוד.

קרם יום אינטנסיבי – פועל להאטת תהליך הזדקנות העור, הפחתת מראה הקמטים והעלאת רמת הלחות. מכיל ריכוז גבוה של ויטמין C הפועל כנוגד חמצון רב עוצמה, נספג בשכבות העמוקות של העור ופועל לנטרול רדיקלים חופשיים. מזרז את ייצור הקולגן, משפיע על יצירת המלנין ומסייע להבהרת העור וליצירת מראה עור בריא ובעל גוון אחיד. שמן תפוז פועל להגברת ייצור הקולגן ואלסטין בעור, תמצית אשכולית תורמת לחידוש העור ועוד.

קרם לילה – פועל להזנת העור בלילה, להפחתת הנזקים בעור ומעניק מראה בהיר ואחיד. מכיל ריכוז גבוה של ויטמין C הפועל כנוגד חמצון רב עוצמה, נספג בשכבות העמוקות של העור ופועל לנטרול רדיקלים חופשיים. מזרז את ייצור הקולגן, משפיע על יצירת המלנין ומסייע להבהרת העור וליצירת מראה עור בריא ובעל גוון אחיד. מפחית ביעילות את עומק הקמטים. הקרם מכיר גם למון גראס הידוע כעשיר בוויטמין C ותורם להבהרת העור ועוד.

מחיר המארז לאישה: 585 שקל.

את מארזי חג הפסח, לאישה ולגבר, של ""HL ניתן להשיג אצל קוסמטיקאיות מורשות המותג. לבירור הנקודה הקרובה: http://bit.ly/1M8BSB9

לפרטים נוספים באתר www.hl-labs.co.il

כמו כן, באתר תוכלו להתרשם ממוצרי המותג ,"HL" המציע מגוון פתרונות לפנים ולגוף. מוצרי המותג מיוצרים בישראל ומשווקים בקרב קוסמטיקאיות, מכוני טיפוח ויופי, רשתות ספא ובתי מלון, בישראל ובשוק הבינלאומי. המותג נוסד לפני 35 שנה והנו אחד המותגים המובילים בתחום הקוסמטיקה המקצועית בישראל. כמותג קוסמטיקה מקצועית חרט על דגלו להעניק ללקוחותיו ולקהל הצרכנים שלו תכשירי קוסמטיקה המובילים לתוצאות ממשיות.

צילום: אורי גרון

סגור לתגובות.