"בילבונג" בקולקציה חדשה לאביב-קיץ 2019 – Seeker Of The Sun

"Seeker Of The Sun" הוא שמה של קולקציית בגדי הים לנשים של רשת "Billabong" לאביב-קיץ 2019. למען האמת, את הקולבים בחנויות מפארים כבר גם בגדי ים לגברים, חליפות גלישה, כפכפים וחולצות עונתיות המזמינות להתחדש בהן. בכלל, ברשת "בילבונג" – החדש הוא כמעט עניין יומיומי, בחנויות הזהות ברחבי העולם של הרשת שהוקמה בגולד קוסט של אוסטרליה בשנת 1973 ונוצרה במטרה לספק לגולשי הגלים את הביגוד הפונקציונאלי והאיכותי ביותר.

מהר מאוד המונח "פונקציונאלי" צרף אליו את ה"אופנתי" וה"טרנדי". הקולקציות מעוצבות בהתאמה לרצונות של אלה החיים בחיפוש אינסופי אחרי השמש, הגלים וההרפתקאות. אינם מוכנים להיכנע לשגרה השוחקת ובראשם תמיד המחשבה על ההרפתקה. נכון להיום, זהו הקלף החברתי הנכון, ולא רק האישי. טיסות הלאו-קוסט מזמנות ביקורים ברחבי העולם כך שהים והשמש על פני הגלובוס מבקשים פריטי "בילבונג" חדשים כל ימות השנה.

ב"בילבונג" הכל מתחדש – וכל הזמן. בחנויות הרשת בארץ, קולקציה חדשה של בגדי ים נכנסה בחודש מרץ, בהתאמה למזג האוויר המתחמם – ובאפריל צפויים פריטים נוספים, וכך הלאה. ככלל, מושם מאוד דגש על נראות בגדי הים וחליפות הגלישה ובחנויות מוצעות חליפות גלישה שמושפעות מהטרנדים של בגדי הים.

בקולקציה החדשה של בגדי הים לנשים בולטת צבעוניות חזקה של אדום, חרדל ושחור – לצד צבעי פסטל בהירים של ורוד פודרה ותכלת בייבי. מבחינתי, הכי משך את העין בגד ים ביקיני עם טופ בצורת טי-שירט קצרה עם כפתורים. לצידו, ניתן לבחור בין הגזרות המובילות: בגד ים שלם עם כתפיות; בגד ים שלם מבד וופל עם איקס מעניין בגב; ביקיני סטרפלס מבד נמתח, אשר ניתן לשחק עם הכתפיות שלו ולשנות את המראה לפי מצב הרוח. יש גם חזרה למיקס&מאץ', שכיכב לפני מספר עונות ומאפשר שילוב גוונים ולוקים שונים. גיוון נוסף מעניקה הדו-צדדיות בחלק מדגמי הביקיני ובגד הים השלם.

באירוע הפרזנטציה בחנות המחודשת והמרשימה של המותג בדיזנגוף סנטר, סיפר לנו בועז טמיר, מנכ"ל "בילבונג" ישראל מזה 3 שנים ועובד בחברה כבר 16 שנה, כי הפריטים מעוצבים ומיוצרים באוסטרליה ומשם מיובאים כך שהקולקציות זהות בכל העולם וגם המחירים בהתאמה לדולר האוסטרלי. הוא הזכיר לנו כי המותג נכנס ארצה עוד בשנת 1994 ואז ניתן היה להשיג את הפריטים בחנויות ספורט או חנויות גלישה. בשנת 2006 "בילבונג ישראל" נרכש על-ידי קבוצת FOX"", שפתחה את החנות הראשונה בשנת 2007 בקניון איילון. עד לאחרונה, חנויות הרשת הציגו מגוון מותגים והחידוש שבועז טמיר חולל הוא חנויות קונספט.

טווח מידות: s – xl

טווח מחירים: 190 שקל – 390 שקל

צילום: אודי דגן

סגור לתגובות.