ל"STORY" קולקציית בשמים חדשים לשילובים והתאמות אישיות

מה "הסיפור" שלך? באיזה שילובים של בשמי "Story" את הכי אוהבת את עצמך בבוקר, אחרי צהריים או בערב? מותג הבישום "Story" העלה על המדפים קולקציה חדשה של ארבעה בשמים, לכל אחד מהם ניחוח ייחודי וברור וההצעה היא ליצור שילובים ביניהם, לפי העדפה אישית, קבועה – או משתנה. בדרך זו, כל אחת יכולה ליצור לעצמה "חותם ריח אישי" – שהן מילות מפתח בתעשיית הבישום בשנים האחרונות.

זה מה שהולך עכשיו בעולם: ענקי בישום כמו "טום פורד", "דיור", "טוקה", "ג'ו מלון" ואחרים יצרו קולקציות של בשמים הפועלות בשיטת הריבוד (layering), לפיה "מניחים" בושם על בושם. החידוש בתחום: גם "סטורי" מצטרפת למגמה זו עם קולקציה ראשונה של ארבעה בשמים, שנוצרו בבית הבישום "רוברטה פריז" (Robertet Paris). בית בישם זה היה שותף ביצירת בשמים אייקונים למותגים כמו "אטלייר קולון", "אנה סוי", "קלואה", "אסקדה", "דיור", "ג'יוונשי", "לאו'קסיטן", "הרמס" ועוד.

ארבעת הבשמים של "סטורי", נרקחו באופן שכל בושם הוא עולם בפני עצמו והשילוב של שני בשמים יוצר עולם חדש. דרגת המשחק עולה בכל פעם שמנסים ומאתגרים את האף ויוצרים עוד עולם חדש בשילוב של שלושה בשמים או אפילו כל הארבעה. השילובים שאנחנו יוצרות הם אישיים ומתכתבים עם החוויות האישיות שכל אחת מאיתנו צברה במהלך שנות חייה, הריחות שליוו אותה בילדותה, האהבות ראשונות שלה, הטיולים במקומות רחוקים – ולסיכום הגישה: לניחוחות שמזכירים רגעים קסומים.

חוש הריח הוא החוש המהיר ביותר ורסיסי הריח מגיעים אל המוח ומשפיעים על מצב הרוח. מכאן, שבושם יכול להשפיע על מצב הרוח – ומצב רוח אישי הוא פן שיכול להכתיב לנו יצירה אישית של ניחוח מועדף עכשווית. השילובים שאנחנו יוצרות, בכל פעם מחדש, עם בשמי "Story", יוצרים בנו הרגשה מיוחדת, שונה, מופנמת או מוחצנת. ארבעת הבשמים של "Story" יוצרים שילובים מעניינים בין ניחוחות הדרים, פירותיים, פרחוניים, רעננים ומתובלים, המתפתחים מרגע ההתזה הראשון והמרענן, ועד לבסיס המתקבע על העור בניחוח עמוק ועוצמתי. נכיר אותם:

Yalang Yalang & Musk" (1" – בושם ארומתי, עם תווים עליונים של הדרים, עץ מסטיק, זעפרן ולענה ריחנית; תווי אמצע של ילנג ילנג, תבלינים, יסמין ואיריס ותווי בסיס של מאסק, עצים, וניל ואמבר.

2) "White Flower & Vanilla" – בושם פרחוני עם תווים עליונים של טנג'רין, סוכר ודומדמניות; תווי אמצע של פרחים לבנים, טוברוז ואפרסק ותווי בסיס של וניל, מאסק וסנדלווד.

Bergamot & Amber" (3" – בושם מתובל עם תווים עליונים של ברגמוט, גזר וסיגליות; תווי אמצע של פטצ'ולי ואיריס ותווי בסיס של אמבר, מאסק ועץ ארז.

Cedarwood & Violet" (4" – בושם ירוק עם תווים עליונים של ירוק, מלון וברגמוט; תווי אמצע של סיגליות, ורד, פרחים שקופים ויסמין ותווי בסיס של עץ ארז, עץ גואיאק, טחב וסנדלווד.

מה הכי לטעמי האישי? קשה לסכם ברגע אחד כי הרי ארבעת הבשמים נוצרו כדי שאוכל ליצור עבור עצמי את השילובים המועדפים עלי בכל יום מחדש. אני מאוד אוהבת את ניחוחות ההדרים, כך שמראש היד שלי נשלחת אל ה"ילנג ילנג". לפעמים, אני מעדיפה אותו לבדו – ולפעמים, לתחושת שינוי במשך היום, מוסיפה מעליו שכבה פרחונית אחרת, לפי המצב הרוח.

מחיר בקבוק בגודל 50 מ"ל – 100 שקל

להשיג ברשתות ה"פארם", "המשביר לצרכן" ופרפומריות מובילות.

צילום: מוטי פישביין

סגור לתגובות.