"ביוטיקו" מתחם היופי בעפולה של דודי ואתי יפרח

האמת היא שהפעם, קשה לי להחליט במה לפתוח: במתחם "ביוטיקו" המעוצב ורחב הידיים של דודי ואתי יפרח בעפולה – או ברוחב הלב הפרטי שלהם. במחשבה שנייה: מעבר לרמה הגבוהה ביותר של מקצועיות – הלב הרחב שלהם הוא המוביל והמושך לקוחות, למתחם היפה. היינו שם יום שלם, כובדנו ברוחב יד לא מוכר, נהנינו מאיזה טיפול שרצינו ואפילו מכמה מהם. אנחנו, שלא עשינו כלום ורק נהנינו – והתעייפנו. אבל דודי יפרח – לא. בסביבות השעה שבע בערב, כבר חיכינו לאוטובוס שייקח אותנו חזרה לתל אביב – ואילו דודי יפרח, שעבד על התספורות של כמעט 30 אורחות, לא התעייף. מצידו, שהאוטובוס ימתין אבל שלא תצא אף בלוגרית עם איזו צביטה קלה בלב כי הפאן או הבייבי-ליס יצאו טיפ-טיפה אחרת.

לדודי יפרח, צריך היה ממש "להוציא" את כלי העבודה מהיד ולהגיד יפה, מאוד יפה, תודה רבה – ובניינו, אתי, אשתו אותו הדבר. עבורנו, הוכן שולחן עם אוכל מאוד טעים, טרי, חם, מפנק – ואתי לא שכחה את העובדות שלהם ומיהרה עם צלחות אל עמדת המזכירות. כנראה שככה זה אצל משפחת יפרח, או שככה זה בעפולה.

"ביוטיקו" מציע מגוון שירותים במקום אחד: תספורות נשים וגברים, תסרוקות ערב וכלות, צבע, טיפולים כימיים, אומברה, גוונים, תוספות שיער בשיטת טייפ-איט, בנייה וטיפוח ציפורניים, פדיקור, מניקור, הסרת שיער, מילוי גבות במיקרובלנדינג ועוד. במתחם נמצאים גם בוטיק האופנה "אלקי קרן" ובו קולקציות בגדים מרהיבות בייבוא מחו"ל ואיפור איכותי מבית יוסי ביטון. בעתיד, מתכנן יפרח לעביר סדנאות והרצאות בגלריה היוקרתית הנמצאת במתחם וללמד מעצבי שיער ותיקים וחדשים את רזי המקצוע ואת הסודות להצלחה ושגשוג בתחום השיער.

מאוד התרשמתי מהעובדה שהיינו כל כך הרבה נשים במקום אחד, מרביתנו עם שיער בתהליך צביעה – ולא היה במקום ריח של צבע או של חומרי צביעה. אני חייבת לציין שהקרקפת שלי רגישה ולרוב צבעי השיער גורמים לאיזה עיקצוץ בתהליך הצביעה – והפעם, לגמרי לא. לכך אחראים צבעי השיער המעולים של חברת "וולה פרופשיונלס הבינלאומית", שדודי יפרח, משמש כיום כשגריר בינלאומי שלה. כיבדו אותנו, בנוכחותם, עמית מנקי, מנכל "וולה" ועופר טורג'מן, מנהל מרכז ההדרכה של "וולה". אני זכיתי לצביעה ותספורת מידיו האמונות של עופר טורג'מן ועל התוצאה המרשימה זכיתי למחמאות גורפות מחברותי הבלוגריות והעיתונאיות.

אגב, דודי יפרח זכה לאחרונה בתחרות היוקרתית של מעצבי-העל "טוני וגיא" הבינלאומיים והוכרז כזוכה מול 30,000 אורחים בערב גאלה נוצץ בשבוע האופנה בלונדון. הרבה כבוד נתנו לו "טוני וגיא" , כאשר מתוך כלל מעצבי השיער שזכו, הוא המעצב היחיד שהמגזין בחר לפרסם שתי תמונות של עיצוביו. דרך מכובדת עשה מי שכבר בגיל 16החזיק מספרי ספרים בידיו. כיום, 30 שנה מאוחר יותר, הוא ממשיך ללמוד ולהתמקצע ומתחם הביוטי והאופנה שפתח, מהווה שיא בקריירה הענפה שלו.

עבור משפחת יפרח, ענייני מומחיות השיער הם עסק משפחתי וזה גם התחום של האישה, אתי יפרח. הבת לינוי יפרח כהן (שדומה שתי טיפות מים לאמא היפה שלה, אתי) הוכשרה בתחום הציפורניים והאיפור והבן, בן יפרח, מתמחה במקצועות הספרות ועיצוב השיער. בן מקפיד לטוס לחו"ל לעיתים קרובות, כדי להתעדכן בטרנדים האחרונים באופנות השיער ובשיטות החדשניות ביותר שיש לענף להציע. הידע הרב שבן מביא מההשתלמויות ומהתערוכות בחו"ל, שומר את היד על הדופק בכל הקשור לחידושים ותסרוקות בקו טרנדי, מודרני וחדשני, ברמה מקצועית גבוהה ומובילה בתחום.

צילום: יח"צ

 

סגור לתגובות.