ל"כיף" סדרת תחליבי רחצה בניחוחות של גלידות

דרך מעולה להתגבר על "דחיית המקלחת" של הילדים בעזרת ניחוחות של גלידות – ומעכשיו, משולבים בתחליבי הרחצה. תחליב סבון בריח של גלידת קרם עוגיות, קרמל מלוח, מרשמלו, שוקולד תפוז, מרנג לימון, וסוכריות ג'לי – כמה שאנחנו אוהבים את הגלידות בניחוחות האלה. אוהבים ללקק אותן ובהחלט לרחרח ולהתענג על הניחוח. המותג המוביל בישראל בתחום הרחצה – "כיף", החליט על צעד מעניין והשיק סדרת תחליבי רחצה מפנקים ומועשרים בלחות, בניחוחות של הגלידות האהובות האלה. לא רק הקטנים מתמכרים, אני בעצמי התחלתי, דווקא, עם התחליב בנינוח מרנג לימון – ומה זה מרוצה! בטוחה שאתם לא תוכלו להיפרד ממנו במקלחות הקיציות.

סדרת תחליבי הרחצה של "כיף" מתאימה לכל סוגי העור ומותירה אותו נקי, גמיש ורענן. הפורמולה החדשה מכילה רכיבים איכותיים, התורמים לתחושת רכות מלטפת של העור ומחזירים את הכיף למקלחת – "מוי כיף". הן מועשרת בלחות המעניקה לעור תחושת רכות מלטפת, בחמאת שיאה מזינה, ויטמין E ואלוורה היוצרים חווית ניקוי מלטפת ותחושה של עור רגוע ורך, המבושם בעדינות בניחוח הנשאר לאורך שעות ארוכות.

הסדרה החדשה של תחליבי הרחצה מצטרפת למגוון הרחב של "כיף", הכולל את תחליבי הרחצה Milk שהושקה לאחרונה בפורמולה משופרת והיא הופכת את חוויית הרחצה למפנקת, קלילה ואנרגטית. בהמשך השנה צפויות הפתעות חדשות.

להשיג ברשתות השיווק וה"פארם" ברחבי הארץ.

המחיר: 12.90 שקל לאריזת 700 מ"ל.

צילום: מוטי פישביין

סגור לתגובות.