ל"IL MAKIAGE" סדרה חדשה של ריסים מלאכותיים ארוכים

ההתייחסות אל הריסים המלאכותיים לגמרי השתנתה וכיום הם מקובלים ומובילים כפריט איפור יעיל – כמעט בכל שכבות הגיל. חוברים לכך הטרנד האופנתי ואיכות הריסים. לא עוד סט אחד קבוע, לכל שעות היום ולכל אירוע ולא מראה עמוס ומוגזם, תמיד. אנחנו רוצות אפשרויות שימוש וגיוון ואת זה בדיוק מציע לנו מותג האיפור "IL MAKIAGE" עם קולקציית הריסים החדשה שלו: "Individuals Extra Long Eylashes"

בקולקציה החדשה ריסים בודדים באורכים חדשים, כאשר העיצוב הייחודי של כל קבוצת ריסים תוכנן בכדי לאפשר הצמדה נוחה, קלה ומדויקת יותר, אשר מקצרת באופן משמעותי את זמן העבודה. קולקציה זו נוצרה בהשראת הטרנדים החמים בעולם האיפור במטרה להעניק נפח ואורך מיידי למסגרת הריסים הטבעית של העין, ולהשגת אפקט מניפת ריסים דרמטי ועוצמתי.

בקולקציית הריסים המלאכותיים החדשה של IL MAKIAGE" יש 5 סוגים של ריסים מלאכותיים, המסודרים כקבוצות שיער בודדות, זוגות או שלשות והם מגיעים בשני אורכים: אורך בינוני-ארוך ואורך ארוך-במיוחד. מובטח לכן כי הריסים הבודדים הארוכים במיוחד מעניקים מראה אקסטרה דרמטי, אקסטרה מודגש ואקסטרה עוצמתי – שאי אפשר להתעלם ממנו.

הריסים החדשים מצטרפים לקולקציית הריסים הקיימת של המותג, שהיא הקולקציה הרחבה והמגוונת ביותר בישראל של ריסים מלאכותיים. יש בה 49 סוגי ריסים, המאפשרים יצירת מגוון מראות החל מראה ריסים מלא, עדין וטבעי ועד למראה ריסים דרמטי ועוצמתי. כל הריסים בסדרה עשויים מ- 100% שיער טבעי ומיוצרים כל אחד בעבודת יד מדויקת.

מחיר מארז ריסים: 50 שקל

להשיג ב- 42 סניפי "IL MAKIAGE" ברחבי הארץ

צילום: רן גולני

סגור לתגובות.